България пропада или расте ?!?!

да видим тая прословута 2012 ... после ще избиваме манготата :D:D
 
Това, което трябва на държавата по повод, факта, че циганите и турците да бъдат "прогонени" са онези анонимни групировки, обикаляли улиците през 80те.
 
ОФФфф :mad: България не била хубава айде да се местим друга държава |-(|-( което не е хубаво
Bulgaria-Rila-06.jpg
2004-07-30-smradlivoto-ezer-day-trip-in-rila-mountain-bulgaria%20001.jpg
1250938533_img_6002.jpg
1250938336_img_5980.jpg
няма друга такава уникална държава просто има хора като тея !!! ПРОСТО ИМА ХОРА КАТО ТЕЗИ !!!!
post-6-1248260085.jpg
cigani.JPG
bulgaria-towa-si-ti.jpg
 
България пропада, и докъто не се изстръгне този наш манталитет "ще лапам докъто ми изтече мандата" няма да потръгне на добре!

Аз съм от GB и тук циганите си ги строяваме ама уча в Дряново и там вече...

Вървиш си по пътя и си лафиш с някой твой fr. Разминаваш се с мангал и той се обръща и ти вика "К'фо ма гледаш на криво ве искаш ли ти счупя муцуната?!"

Или пък идва един 2ри клас келеш и ти вика ай ве педал ща пребия. Можеш да го пребийш ама докато замахнеш като се огледаш зад него има още 20 дето чакат само тфа да направиш...

тез дряновските ги знам на изуст. я натроши главата на 2ма, 3ма и после можеш всичките под строй да ги пращаш да ти купуват закуска ... ;)
 
по-скоро са единни, и ако закачиш един - закачш всички.

в тва е номера да им скочат 40 човека и почват да бягат кат путки..
 
единни са докъто им клякат, ама като им се секне лайното не можеш да ги намериш.
 
мога само да кажа само,че когато констатин е доказал, че славянския език заслужава да е свещен демек библията да я има и на славянски на немски немците са говорили само с конете си както и другите езици затова не живеиите с комплекси че сте българи
 
Вие само приказвате омг :D Върете в Стара Загора се запознайте с някой ред скин ...
 
от моя квартал са най малко 70 % цигани мрасни гадни долни ... но когато набиеш 2-ма 3-ма жестоко ти малчат като путки!! СМЪРТ!!

П.С:Да знам че утре ще умра земам някфа бомба влизам в махалата и ги изтребвам до крак !!
 
Снощи в Габрово на бирфеста стана мн шоу :D
Ама разбрах че има и свестни мангали но са много малко...

Ама има и такива които прегръщат, и целуват полицаите и им предлагат сексуални услуги, и крадат перуки за еднократна употреба... |-(
 
ние в пловдив истрелваме циганите в космоса :D:
 
Аз пък ставам на 20 и са омитам от България..
 
PLMN така говориш,но до тогава 20 пъти ще си промениш решението
 
Всичко с времето си .. :)
 
Всичко с времето си .. :)

Така си е. И аз си говорих , че когато стана на 18-19 като завърша даскало ще се махна но уви кадето и да е идиш същата работа си е...
просто вече неми правят впечатление тея мангали , апак за турците има много стабилни който никога няма да видиш лошо от тях , и дори ще ти помогнат ако ти се наложи..
 
ние българите сме сган, държавата е много хубава но хората в нея не са
 
Еми виш тва че секи гледа да се осигори себеси е друго .. и бъди сигорен че и в другите страни е така .... ТВА ЧЕ ХОРАТА В ПАРЛАМЕНТА СА НЕКАДЪРНИ ЗАЩО ХОРАТА В ДЪРЖАВАТА ДА СА ?
 
Симеон щеше да оправи България но като видя как стоят нещата тука човека се оттегли :Д