България пропада или расте ?!?!

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Според вас България пропада все повече и повече от всички гледни точки. Или се разраства от всички гледни точки ]:)

Говоря за Политика , финансови възможности , (дупките на софия хахаха)
Износ на стоки от България и тн.

Чакам вашите коментари , според мене колкото повече сменят правителството толкова по зле става положението ... И градския транспорт пак го дигнаха.
ПРеди беше 40ст билета сега е лев и обмислят за дигане.

От цялото нахалство на тия тъпи комунисти в парламента , на старите хора пенсийте са 100-200лв ( а 1 парно е толкова само в блок ... ) за какво говорим просто. Там ония чернилки в Дубай ли къде още от как се родът държавата им дава по 2000евро на месец че ги има тоя на свят, само защотото страната им даржи 90% от световният запас на нефт.


Няма да забравя когато бях 2-3 клас мама ми даваше 1лв за училище и с тоя 1лв си купувах баничка кола и вафла ... Преставете си какво е било сега вафла не мога да си купя с 1лв.


Е ако е тъпа темата може да ме напсувате (sun)
 
Last edited:
Пропада , и ще продължава да пропада...
 
българия е наи долната държава
 
пропада и ще продължава
 
До 30-40г
40 или 50% от населението на България Ще Бъде изместено от Ромите !!! :mad::mad::mad::mad::mad:(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)
 
До 30-40г
40 или 50% от населението на България Ще Бъде изместено от Ромите !!! :mad::mad::mad::mad::mad:(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)(headbang)

Бе ний да оцелейм до 2012 пък после ши му мислим.. (nqh)
 
България с всяка година пропада ;)
 
Бе ний да оцелейм до 2012 пък после ши му мислим.. (nqh)

Ке Оцелеем Ке Оцелеем ;)
Но мангетата ке ни еб*т мамата
 
Ке Оцелеем Ке Оцелеем ;)
Но мангетата ке ни еб*т мамата

Ем тогаа да ги убиеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееемммммммммммммммммммм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ем тогаа да ги убиеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееемммммммммммммммммммм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Оки аз съм започнал да ги тровя :D
 
няма колко повече да пропадаме от това ;) с тези мангали

Да не говорим че вече българия почва да се оплравлява от тутци като Ахмет догат !

Ахмет доган е казал че ще направи всичко възможно да направи от българомохамеданите ->Турци И тои не се шегува а действа ....
 
България не пропада, ся бойко ще ни оправи обаче от тия долни мангали няма да се отървем ...
 
България не пропада, ся бойко ще ни оправи обаче от тия долни мангали няма да се отървем ...

Бат Бойчу нещо нема им напрай тряа ние да ги изселиме !!!
 
Пропада главно заради такива като тебе, които дори не могат да пишат на български.

(rofl)
 
Под точка:
а) Така България е хубава даржава с широки аспекти но,не са ни виновни турците или циганите разбирате ли ? Виновни сме ние,защото ние позволяваме това нещо да става.Ние не се стараем да го махнем а ние му казваме абас му.. ЗАЩО? Защото доста от Българите са свикнали да живеят така.. погледнете ни улиците.. да не са го направили циганите.. да не би НАГЛИТЕ да са цигани или турци,няма какво да говорим ние сами сме си виновни за нашата мила страна това е.. ЖАЛКО НО ФАКТ!
 
Ае да са преселим у София да пречукаме догЪн.
Едит:един от коментарите на 2-рия клип
ИСУС Е ЖиВ И ИДВА СКОРО , НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С РАСИСТКИ И НАЦИОНАЛИСТКИ ПОДТИКВАНИЯ , ВСИЧКО ТОВА Е ЗА ДА ВИ ОТКЛОНЯТ ВНИМАНИЕТО ОТ ИСТИНАТА , А ЕДИНСТВЕНОТО СПАСЕНИЕ ОТ ВСИЧКАТА СМРАД Е ЛЮБОВТА, ОБЪРНЕТЕ СЕ КЪМ БОГА И НЕ БЪДЕТЕ СТРАХЛИВИ ЗА ТОВА !!!!
(rofl)
 
Last edited:
Flame братле стига си спамил темата е доста сериозна а ти пишеш коментари като за 11-12 г лапе