България пропада или расте ?!?!

Flame братле стига си спамил темата е доста сериозна а ти пишеш коментари като за 11-12 г лапе

Това е вярно,но ти нямаш абсолютно никакво право да му казваш какво да прави разбираш ли ?
 
Аз съм убеден че поне,до сега българия изпадаше на дъното на всички класаций.
За напред както се казва ако уживеем,ще видим.
@Flame,не се смей за глупости,трябва да сме горди че има хора които вярват в нашият господ(Христос),защото докато ние се смеем за това турците всеки ден са в джамията и се молят,дефакто ето защо сме най-бързо изчезващата нация на планетата,ние нямаме нещо в което да вярваме през целият ни живот и то да ни води,точно за това се получава и пропадането на държавата.
 
Аз съм убеден че поне,до сега българия изпадаше на дъното на всички класаций.
За напред както се казва ако уживеем,ще видим.
@Flame,не се смей за глупости,трябва да сме горди че има хора които вярват в нашият господ(Христос),защото докато ние се смеем за това турците всеки ден са в джамията и се молят,дефакто ето защо сме най-бързо изчезващата нация на планетата,ние нямаме нещо в което да вярваме през целият ни живот и то да ни води,точно за това се получава и пропадането на държавата.
+1 ние нямаме нещо което да ни сплотява, да ни прави един за всички всички за един, всеки мисли за себе си и не му пука за другите, важното е той да е добре, докато продължава това няма да се оправим
 
Аз съм убеден че поне,до сега българия изпадаше на дъното на всички класаций.
За напред както се казва ако уживеем,ще видим.
@Flame,не се смей за глупости,трябва да сме горди че има хора които вярват в нашият господ(Христос),защото докато ние се смеем за това турците всеки ден са в джамията и се молят,дефакто ето защо сме най-бързо изчезващата нация на планетата,ние нямаме нещо в което да вярваме през целият ни живот и то да ни води,точно за това се получава и пропадането на държавата.

Лично аз не вярвам ,че има ГОСПОД !!!
Аз съм тъкъф човек че докато не видя не вярвам :S;(
Но иначе съм съгласен с теб


+1 ние нямаме нещо което да ни сплотява, да ни прави един за всички всички за един, всеки мисли за себе си и не му пука за другите, важното е той да е добре, докато продължава това няма да се оправим


Не е баш тей !!! Просто голямятя част от нас ги е Страх !!!
 
Last edited:
Ся боиката ще оправи нещата според мен . Е няма да стане за 1-2 години защото сме доста пропаднала държава има 100 000 проблеми които трябва да се оправят такаче според мен не пропада а постепенно расте.А тия цигани ще ги избием :D:
 
Ся боиката ще оправи нещата според мен . Е няма да стане за 1-2 години защото сме доста пропаднала държава има 100 000 проблеми които трябва да се оправят такаче според мен не пропада а постепенно расте.А тия цигани ще ги избием :D:

И аз това викам ;)
 
Пропада без коментар.Във всякакви форуми гледам,че човек само пита - иска всичко на готово и 1% от времето си няма да удели за да направи нещо.Доста хора все се правят на "Големи",а всъщност като ги питаш излиза че са малки дребосъчето които нищо не разбират и след някой ден друг ще стоят на колене и ще молят за помощ.Хората само казват -> Бойко ще ни спаси ?WTF?! А той кво ще направи ?Вие ако само седите и тъпеете той от вас умни няма как да направи!Ако вие не го искате,той въобще няма как да го направи.Никой освен,самите БЪЛГАРИ са виновни във всички проблеми!
 
Пропада... Обичам родината си, но мразя държавата.
 
  • Like
Reactions: vesichaa
България пропада най-вече заради циганите и политиците...
Вече някой от другите държави ни сравняват с тях.

Ибаси там в Дубай както вирус каза им дават пари че ги има тука един вид ние си плащаме че ни има.....
А относно клиповете...мангалите са си мангали. Те никога няма да се променят, нито ще променят отношението си към нас, но ние винаги ще ги мразим, понеже мястото им не е тук. :p
 
  • Like
Reactions: vesichaa
България Ще Пукне но аз НЕ !!!
 
Много ясно,че пропада всеки човек който го срещнеш по улицата и го питаш "България пропада или расте" той ще ти каже,че пропада ... За това спасението е в друга държава :)
 
България ще продължи да пропада докато има цигани, турци и идиоти които да управляват държавата! Междудругото помня преди 10 години как си купувах сладоледче за 30 стотинки, билетчето беше 20 стотинки хляба и той толкова. А сега е толкова скъпо ... ;(
 
Лично аз не вярвам ,че има ГОСПОД !!!
Аз съм тъкъф човек че докато не видя не вярвам :S;(
Но иначе съм съгласен с теб





Не е баш тей !!! Просто голямятя част от нас ги е Страх !!!

А ти пък ми кажи един човек, който го е виждал? Да не би Господ да присъства във всяка църква като човек?
 
Много ясно,че пропада всеки човек който го срещнеш по улицата и го питаш "България пропада или расте" той ще ти каже,че пропада ... За това спасението е в друга държава :)
аз пък мисля че не трябва да бягаме от проблемите си
 
Ми ОК ти си гний в тази мизерна държава аз ще живея добре
 
Ми ОК ти си гний в тази мизерна държава аз ще живея добре
Вече знаем защо българия пропада -> хора като Систем я unset() :D
 
Ми ОК ти си гний в тази мизерна държава аз ще живея добре

И после като се сетиш от къде си произлязал и се върнеш тук ще съжаляваш, защо не си останал да допринесеш с нещо, макар и малко..