България чалга ли е

много грешиш
1-во Металите не си режат вените
2-ро Този който слуша метал се сабира с метали и съответно си пускат метал
3-то Ако е "чалга" защо на стадион Васил Левски на всеки концерт се сабират над 20 000 метали ... казвам над защото има концерти за които свършват билетите .. а 1/4 от местата са зад сцената
=> 30 000 места са заети .. и кой знае още колко не са могли да си купят

xD? 1. заках за емотата че си режат вените. 2. не ме разбра тълкуваш си го както ти скибне :). 3. ако ще и 30к да се саберат, тез чарвени домати кой ги мама разклати ;). Наздраве, всеки е свободен да слуша каквато музика иска ;ь

Moje li samo da mi obqsnite kakva e razlikata m/u chalgata i drugite stilove muzika, kato izkluchim neravnodelniqt takt ? Samo ne mi kazvaite, che se peqt prostotii, zashtoto ima pesni na super po-izvestni i to SVETOVNI pevci/pevici, koito sa 3 puti po-jalki ot kadeto i da gi poglednesh.

Na koito ne mu haresva chaolgata da si slusha negoviq sobsten stil... Nqma nujda ot komentari! Fakt e, che nai-slushanata muzika v Bulgaria e pop-folka.

P.P. Za "kolegite" spec. pozdrav s pa-pa-pa-palatka ;)

+1 агент ;D


----

бай дъ уей и аз слушам метал не само чалга, не мразя нито едното нито другото :)
и Shaker не харесва чалгата ама кат го напия тва лято ше пее друга песен :D:
 
Last edited:
едно ще ви кажа кат са напиеш нищо не различаваш :D:

Не,нали като съм пиян, ще ми пуснат метал и ще потроша всичко (hug)
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
На маса е ясно какво се слуша и се слуша само заради момичетата и някои изключения, които харесват стила музика.

Аз под чалга разбирам сбирщина от гръцко турско и българско, което не ми е особено приятно.

Има много хубави български песни, които бих слушал с удоволствие но да пуснат най-голямата турска цигания и да танцуват с някакви колани със стотинки за мен е пълна простотия.
 
На маса е ясно какво се слуша и се слуша само заради момичетата и някои изключения, които харесват стила музика.

wtf? :D:
 
За жалост е пропита с тази тъпа чалга и с убити от господа фешъни , който слушат чалга с претенции- house...
 
За жалост е пропита с тази тъпа чалга и с убити от господа фешъни , който слушат чалга с претенции- house...

казвай си мнението без да обиждаш чалгата :)
 
Last edited:
много грешиш
1-во Металите не си режат вените
2-ро Този който слуша метал се сабира с метали и съответно си пускат метал
3-то Ако е "чалга" защо на стадион Васил Левски на всеки концерт се сабират над 20 000 метали ... казвам над защото има концерти за които свършват билетите .. а 1/4 от местата са зад сцената
=> 30 000 места са заети .. и кой знае още колко не са могли да си купят

30 000? И какво сега ще сравняваме ли? Този който е бил на рожденния ден на пайнер на пл. Александър Невски ще ти каже колко купонджии бяхме.
 
Не, България е цигания и мизерия ....
А чалгата и тя е цигания ...
 
Не, България е цигания и мизерия ....
А чалгата и тя е цигания ...

казвай си мнението без да обиждаш чалгата :)
 
казвай си мнението без да обиждаш чалгата :)
Не е ли по-добре да не обижда България?

Темата ще се превърне в излишен спам много скоро.
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
Има нещо вярно! Но като цяло България си е една добра държава ... Са - Са - Са - Салатка Тук Тук ... :D
 
хахаха направи са кючек на Паисий хах... баси... пф :д
 
%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D1%82%D0%B8.jpg




ЗА ОГРОМНО СЪЖАЛЕНИЕ ;(;(;(;(
 
тва е фейк тая снимка уе.. дайте онази с фланелките на даркстийм xD