България пропада или расте ?!?!

Гледах тези двата клипа,където са на първата страница и се изнервиш ужасно много,защото как може шибания гаджал да ме нарича в собстевната ми държава изрод?!?!Цитирам:"Българите са нация от изроди!".Или как може човек(Ахмет Доган),който казва че неговата партия не е етническа(ДПС)да казва,че главната му цел е да наложи мюсюлманството в България????"И Родопите си отиват неумолимо от България!ТОВА Е СТРАШНО!"А знаехте ли ,че пак този човек е извършил атентат,да точно така - АТЕНТАТ,при който загиват невинни хора,сред които и деца??Знаете ли,че ако демографските тенденции не се променят до 2020,в България ще има 2 000 000 цигани и 1 500 000 турци???
Мъчно ми е да го кажа,но да - те ни завладяват.Наистина има и добри хора сред тях,но булшинството са ,както те казват "изроди"!!!
Може те да не са главната причина за пропадането на нашата родина,но със сигурност са така да се каже - подпомагащи условия за пропадането на България!

Както казва 1 мой приятел!Щом си черен незаслужаваш да живееш!!!
Циганите са със повече права от нас брато и защо?
Защото тъпата ни оправа го прави така! И докога се питам ще продължава това?
Единственото решение за тия цветнокожи г*адове е смърт,точка и край!!!


България над всичко!
НЕ на турско-циганския терор!
 
Last edited:
БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ ПРОПАДНА!
 
Симеон щеше да оправи България но като видя как стоят нещата тука човека се оттегли :Д

Щеше ли ? Или можеби беше човеък , който за целият си мандат , направи само едно едиствено нещо ... да си вземе земите които " уж му принадлежат " .
 
Абе няма свестни политици и държавни "управници" бе хора не разбрахте ли?
Докато има алчни за пари политици българия ще е такава ...
От това следва и: Каквито са политиците такъв е и народа алчен,завислив и с корумпиран...
С честен труд не става нищо в повечето случай... трябва далавери ама който не прави си остава да бачка за скапната държава и тя да не му се отблагодарява както подобава!!!
БЪЛГАРИЯ ПРОПАДА
 
Абе няма свестни политици и държавни "управници" бе хора не разбрахте ли?
Докато има алчни за пари политици българия ще е такава ...
От това следва и: Каквито са политиците такъв е и народа алчен,завислив и с корумпиран...
С честен труд не става нищо в повечето случай... трябва далавери ама който не прави си остава да бачка за скапната държава и тя да не му се отблагодарява както подобава!!!
БЪЛГАРИЯ ПРОПАДА

и аз съм на това мнение...
 
щом 2012 ще мрем жевей живота на макс и да не ти пука (dance)
 
С риска да стана банален 2012 света няма да изчезва то това е повече от ясно има време... и това е политика а инак живей на макс прав си ... ако мислиш,че ми пуска,но просто давам мнение :)
 
С риска да стана банален 2012 света няма да изчезва то това е повече от ясно има време... и това е политика а инак живей на макс прав си ... ако мислиш,че ми пуска,но просто давам мнение :)

жена ти ли не ти пуска :D: майтап разбрах те
 
БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ ПРОПАДНА!
Аз пък не съм на това време ще питаш защо?
Защото от както Бойко дойде фанаха големите риби ..,а предишните постояно си пълнеха гушите :).
 
:1: Пука исках да кажа ама нещо съм се вдъхновил и сам сбъркал (crazy)
 
Според мен си е в застой понеже много българи отиват в чужбина за по-добър живот а като се сетиим 1е тея маангали още седят тука се уравновесяват раотите :D
 
Ако Хитлер беше спечелил войната сега щяхме да пеем друга песен :p
 
Ако Хитлер беше спечелил войната сега щяхме да пеем друга песен :p

Щяхме да пеем в газовите камери.
 
какъв е смисъла на такива теми като 2/3 от форума са деца и не знаят какво е положението в България
 
Абе момчета знаете ли само колко помощи отиват на година за мангалите?
 
Те мангалите са с мн повече привилегий от нас за съжаление няма да стигнем никаде и определено България ПРОПАД !
 
щом 2012 ще мрем жевей живота на макс и да не ти пука (dance)

по закона на гадоста българия може да не го осети края :D
 
Добре ся какво искате ? Според мен сме си добре я вище гърците.... Кво ни има на нас ? Като гледам от 1 година по данните на Симеон Дянков има добър разцвет на бизнеса.Да зареди тази криза фалираха много фирми, но страната ни връща парите където е зимвала от фирмите.Пък колко до ромите.Какво са виновни някой роми.Има и свестни роми има и мангали (крадци,изнасилвачи,убийци),но в крайна сметка всеки един от нас може да е ром.И другото аз в моя град (Плевен) съм забелязал много чужденци тва според мен е добър знак.Щом сме зле защо седат в нашата държава?Ами като сме зле колко нови магазини са построени много по хубави от старите, които фалираха и повече работни места се откриват, защото бизнесмените сега гледат да купуват и строят, защото всичко е на ниска цена.