България пропада или расте ?!?!

Дарко бе ли се Окъпъл със "СЪПУНнНн" направен от Мангета или измил ръцете (wonder)(wonder)
 
еми мен веднъж ме беха нападнали 3 ма мангали извадих бокс-а и ги счупих от бой и така ме запомниха че като ме видят се пазад, а пък оня ден бях до мола с един приятел и само си вървиме и някакъв дебелак на 26-30 години му вика на момчето мръдни бе педерас! е ние само го напсувахме добре и така ...
отностно темата баба ванга е казала че 2010 България ще процъвти дано да стане (чел съм теми в интернет книги и съм гледал видеота)

Значи Ванга е предрекла идването на Бойко на власт сигурно
 
Значи Ванга е предрекла идването на Бойко на власт сигурно

Предрекла тя че
Flame е едно големо БеБи !! :)
 
ние труците се уважаваме

Du, du fette Tiere größte Reptil, die angezeigt werden auf zemya.ti nyamap kann dieses Recht auf dem Forum beitreten und bitte darkmastar, um sie zu vertreiben sofort!

SIEG HEIL!
Nationalsozialismus Leben!
 
  • Like
Reactions: vesichaa
Du, du fette Tiere größte Reptil, die angezeigt werden auf zemya.ti nyamap kann dieses Recht auf dem Forum beitreten und bitte darkmastar, um sie zu vertreiben sofort!

SIEG HEIL!
Nationalsozialismus Leben!
То че е жив нацизма,жив е ама не е насочен на където трябва.
 
  • Like
Reactions: vesichaa
Ако в България имаше ред, турците нямаше да прецтавляват такава заплаха за нас... Ако се замислите в другите държави пак има цигани, турци и какви ли не но не правят такива проблеми. Помислете си защо... Преди година имаше случка с тея телефонни терористи в моя град (Горна Оряховица). Някакви цигани излъгали на някакъв главен в Плевен сина и идваха тука някакви джипове и работи и пребиха всички цигани, имаше и арестувани. Ако имаше ред в тая държава нямаше да ни смятат за толкова пропаднали! Не циганите са ни проблема! Като не им казваме нищо те "са намерили, че са се насрали". Ако се замислите те са жалки защото не виждат какво правят (не ние крадем, те мислят за себеси само). Да се надяваме, че все някога ще има ред.
 
Last edited:
Смисъл от обсъждане - няма. Има смисъл от предприемане на действия за стабилизиране на изкривените разбирания за държавната и икономическа политика.. Щото докато някои си вират носа високо и се къпат в пари, други се ринат в сметищата; искат да работят, но няма къде - работни места липсват; живеят с мизерните 160 лева пенсия и се надяват на коледни добавки.. Затова когато се запитаме: Откъде сичката тая престъпност и корупция в България? Откъде сичката тая омраза и ненавист между етническите подобщества?.. Е отговорът се крие точно в това.
 
Проф. Петър Иванов:
-Ако демографските танденции не се променят
През 2020г. :
Циганите ще са преблизително 2 000 000 души
Турците 1 500 000
а Другите етноси общо 1 000 000 !!
 
Проф. Петър Иванов:
-Ако демографските танденции не се променят
През 2020г. :
Циганите ще са преблизително 2 000 000 души
Турците 1 500 000
а Другите етноси общо 1 000 000 !!

Еми МАтгетата на на 12г имат вече по 1-2 мангалчета бе :D
 
Нал 2012 ще умрем к'фо ми пука 2020 кво ще е :D(nqh)
 
циганите са си цигани вие дето се праите тука на биачи сте някви 15 годишни лапета които се прават пред компа а пак на живо сте някви мизерници дето ги е страх да отидат на училище да не ги пребият.При нас турците и балгарите не се мразят !Не знам кво е при вас но 100% вие сте си винивни за това.И аз сам турчин кво от това ?Да си сменя религията ли заради някви идиоти като вас.
 
  • Like
Reactions: Elven`
циганите са си цигани вие дето се праите тука на биачи сте някви 15 годишни лапета които се прават пред компа а пак на живо сте някви мизерници дето ги е страх да отидат на училище да не ги пребият.При нас турците и балгарите не се мразят !Не знам кво е при вас но 100% вие сте си винивни за това.И аз сам турчин кво от това ?Да си сменя религията ли заради някви идиоти като вас.
Я...човек който е по развит от другите :D.Всички проблеми в Бъглария са само и единствено заради Българите.Ама вие се обичате твърде много за да кажете:"Аз съм до някой % виновен в това което се случва тук".За това просто го вините на Турците или Циганите които по принцип ви мразят за тва защото вие първи сте почнали.Абе кво да кажа - като чели гледам:Японец,Африканец и Руснак да се карат.
 
Я...човек който е по развит от другите :D.Всички проблеми в Бъглария са само и единствено заради Българите.Ама вие се обичате твърде много за да кажете:"Аз съм до някой % виновен в това което се случва тук".За това просто го вините на Турците или Циганите които по принцип ви мразят за тва защото вие първи сте почнали.Абе кво да кажа - като чели гледам:Японец,Африканец и Руснак да се карат.
Отивай си в Молдова тогава...
 
България за Българите Грабителите Вън!
 
От циганче сапунче , от циганката две , от циганската махала ПРАХ ЗА ПРАНЕ !!!
 
По тоя въпрос има много гледни точки. България запада заради крадци , които ограбват постоянно (познавам 1 такъв), а попринцип сме много богата държава. Едни хора (всички знаят кои са) продадоха уникалната ни държава. Под уникална имам предвид,че ние имаме пясъчни плажове(Анталия великия курорт няма), имаме много красиви планини, равнини, гори. Малко са държавите,които биха се похвалили с такива красоти. Относно въпроса с циганите, ако ги нямаше тях естественият ни прираст щеше да е в пъти по малък. Те си живеят техен си живот, и всеки ги смята,че те са му проблема.Какъв проблем са ти 1 тип определени хора, като те изобщо не ти са месят в живота, за да провалят всичко ... Всеки човек сам си определя живота. Щом сами сте пропаднали вий сте си виновни.
 
didigod в някой случай ние неможе си определим живота ;)
 
циганите са си цигани вие дето се праите тука на биачи сте някви 15 годишни лапета които се прават пред компа а пак на живо сте някви мизерници дето ги е страх да отидат на училище да не ги пребият.При нас турците и балгарите не се мразят !Не знам кво е при вас но 100% вие сте си винивни за това.И аз сам турчин кво от това ?Да си сменя религията ли заради някви идиоти като вас.

Я...човек който е по развит от другите :D.Всички проблеми в Бъглария са само и единствено заради Българите.Ама вие се обичате твърде много за да кажете:"Аз съм до някой % виновен в това което се случва тук".За това просто го вините на Турците или Циганите които по принцип ви мразят за тва защото вие първи сте почнали.Абе кво да кажа - като чели гледам:Японец,Африканец и Руснак да се карат.


Спрете да говорите че българите са виновни и че 2те нации не се мразим...
Уча в Дряново вече втора година а там мангалите са 80% от населението...и единственото което правят по цял ден е да си търсят причина да се заядат с някой и да го пребият. Сетете се преди колко години още е започнало всичко м/у българи и турци.
Българите ли са тези които ускверняват гробовете и паметниците на българските герои. Българите ли не си плащаме сметките?
 
Спрете да говорите че българите са виновни и че 2те нации не се мразим...
Уча в Дряново вече втора година а там мангалите са 80% от населението...и единственото което правят по цял ден е да си търсят причина да се заядат с някой и да го пребият. Сетете се преди колко години още е започнало всичко м/у българи и турци.
Българите ли са тези които ускверняват гробовете и паметниците на българските герои. Българите ли не си плащаме сметките?

сякаш ние трябва да им се опълчим на тия мързеливци.
един приятел ми е разпавял за некви цигани кадето супер много бачкали и се трудили и са били богати защоо всички не са така ?
защото сигурно 1 е станал такъв и всички по него от поколение на поколение е ще издържим до 2012 :D :D