България пропада или расте ?!?!

България пропада заради тъпата ни политика не заради друго...
 
Мен пък си ме радва така както е, да скъпо е но пък каде сте видяли на 15-16 години момичета/момчета във други държави да им дават алкохол, цигари, и така.. :D
 
Мен пък си ме радва така както е, да скъпо е но пък каде сте видяли на 15-16 години момичета/момчета във други държави да им дават алкохол, цигари, и така.. :D

Точно заради това, повечето деца стават алкохолици, наркомани и темподобни боклуци...
 
Точно заради това, повечето деца стават алкохолици, наркомани и темподобни боклуци...

Така е, напълно съм съгласен със всичко друго освен със алкохола (chuckle)
 
И какво е хубавото лапета да се правят на газари като се тровят ? ... И вие сте 1
 
Като говорим за цени...шибаните данъци са толкова високи че примерно ако тук от сървър на MU вземаш 3000 лв в Canada ще вземаш поне 3000 Eur......


Разлика между Българи и мангали - Ние си плащаме сметките и сме чисти пред държавата а те НЕ!
 
Като говорим за цени...шибаните данъци са толкова високи че примерно ако тук от сървър на MU вземаш 3000 лв в Canada ще вземаш поне 3000 Eur......


Разлика между Българи и мангали - Ние си плащаме сметките и сме чисти пред държавата а те НЕ!

Момче , разсъжденията ти са като на първокласник.
За данаците , Да , но това , че тук ще вадиш 3000 лева , което хич не е малко , а там ще вадиш 3000 Евро е съвсем друг въпрос....
Канадаците имат по голямо население , икономиката им е със ГОДИНИ пред нашата , така им е структурирана държавата , че няма за какво да говорим.
Една приятелка на майка ми беше ходила в Канада , чистачките на обществени таолетни взимат по 700 Евро на месец ( това за 1400 лева )
демек , една максимална заплата в България ....

За циганите си прав , хем не плащат сметки хем се оплакват , че живеят в мизерия.
Аз ако имам власт в тая държава ще я оправя .... само , че нямам.

П.П.
Митака , точно такива деца като теб ебават майката на държавата , няма никакви казания , не се взимат мерки , всеки прави каквото поиска.
 
Last edited:
ако си говирим за мангали в севливо ги бием яко тай че сме добре ама има 1ни тука мн знаят ама и тях ще отупаме :D
 
Момче , разсъжденията ти са като на първокласник.
За данаците , Да , но това , че тук ще вадиш 3000 лева , което хич не е малко , а там ще вадиш 3000 Евро е съвсем друг въпрос....
Канадаците имат по голямо население , икономиката им е със ГОДИНИ пред нашата , така им е структурирана държавата , че няма за какво да говорим.
Една приятелка на майка ми беше ходила в Канада , чистачките на обществени таолетни взимат по 700 Евро на месец ( това за 1400 лева )
демек , една максимална заплата в България ....

За циганите си прав , хем не плащат сметки хем се оплакват , че живеят в мизерия.
Аз ако имам власт в тая държава ще я оправя .... само , че нямам.

П.П.
Митака , точно такива деца като теб ебават майката на държавата , няма никакви казания , не се взимат мерки , всеки прави каквото поиска.



Не съм запознат с икономиката точно на Канада но годишният данък, който платих (шото fortumo уж дето печелиш повече не включват данъка) беше доста солен...


П.П. тези 3000лв. бяха за пример
 
vesichaa правилно каза че вие сте наи големите страхливци удряш един отива в полицията да се оплаква и да те сади и такива удряш циганин после идва цялате махала и ти ебат майката и после пак си помисли дали ще ги удариш пак.А за труците те до колкото знам не мразят българите просто ние труците се уважаваме един друг и ако удариш някои от турците или циганите те не отиват вав полицията както вас,а се сабират 10-20 души и са готови да се бият.При нас наще са бият с циганите но не знам защо.Всички сме хора ква е разликата дали си турчин или циганин кво като е българия голямата работа и кво като сте българи.
 
Я пак помисли дали Турците не мразят Българите??
Аз съм от GB и тук циганите си ги строяваме ама уча в Дряново и там вече...

Вървиш си по пътя и си лафиш с някой твой fr. Разминаваш се с мангал и той се обръща и ти вика "К'фо ма гледаш на криво ве искаш ли ти счупя муцуната?!"

Или пък идва един 2ри клас келеш и ти вика ай ве педал ща пребия. Можеш да го пребийш ама докато замахнеш като се огледаш зад него има още 20 дето чакат само тфа да направиш...


... Преди 2 седмици един ти е поискал цигара и ти си нямал. След това идват 40 човека и те пръскат от бой пред даскало в буквалният смисъл.


Всичките тея са истински случки и я пак помисли турците и българи не се ли мразим...
 
Я пак помисли дали Турците не мразят Българите??
Аз съм от GB и тук циганите си ги строяваме ама уча в Дряново и там вече...

Вървиш си по пътя и си лафиш с някой твой fr. Разминаваш се с мангал и той се обръща и ти вика "К'фо ма гледаш на криво ве искаш ли ти счупя муцуната?!"

Или пък идва един 2ри клас келеш и ти вика ай ве педал ща пребия. Можеш да го пребийш ама докато замахнеш като се огледаш зад него има още 20 дето чакат само тфа да направиш...


... Преди 2 седмици един ти е поискал цигара и ти си нямал. След това идват 40 човека и те пръскат от бой пред даскало в буквалният смисъл.


Всичките тея са истински случки и я пак помисли турците и българи не се ли мразим...

Абсолютно същото имаше и при мен.. Едно мангалче 3-4 клас отива до един 9 или 10 клас и му вика:
- Бате купи ми един чипс или ще ти се стъжни!
Оня му казал да се маха и след два дена тва момче беше с ръка, крак и няколко ребра изпотрошени... Били го нападнали 20-30 мангала... Затова турците в Турция а българите в България!!!
 
А ти пък ми кажи един човек, който го е виждал? Да не би Господ да присъства във всяка църква като човек?

Хаха няма значение дали пресъства или не !!!
Важното е ние Българите да ги Премахнем !!!
 
айде айде...
мангалите в казаните. :D
 
Ами точно това е , те са ви взели страха и затва се имат за голяма работа , я елате във Варна , няма намерите циганин който да ви се отвори или ако се намери ще се броят на пръсти.
Трябва да им взете стаха саберете се и вие някой път 20-30 човека и бой докато мърдат.

П.П.
За да се осъзнай държавата трябва да стане гражданска война.
И докато има гражданска войта по 1 автомат и всички мангали бой в главите майка им мръсна да е*а.
 
Ами точно това е , те са ви взели страха и затва се имат за голяма работа , я елате във Варна , няма намерите циганин който да ви се отвори или ако се намери ще се броят на пръсти.
Трябва да им взете стаха саберете се и вие някой път 20-30 човека и бой докато мърдат.

П.П.
За да се осъзнай държавата трябва да стане гражданска война.
И докато има гражданска войта по 1 автомат и всички мангали бой в главите майка им мръсна да е*а.
по-скоро са единни, и ако закачиш един - закачш всички.
 
Вижте сега .. стига се оправдавайте само с циганите. Все пак прегледайте си постовете и вижте ,че имате над 5 грешки, и накрая излиза, че вие сте бъдещето .. ? не че аз съм по умен - просто загатвам
 
Глупаво е да се обсъжда тази тема тук- в този форум.
Всички знаем ,че турците са ни мъчили и ни мъчат все още, но не всички. Турция си е държава ,както всички останали.Друг е въпросът ,че има келеши като А. Доган, които си мислят ,че могат да върнат времето и да стане както преди 1878г. Вече сме в ЕС и малко или много те ни дават защита ,която да не позволи това да се случи.

Съгласен съм ,че циганите не им е мястото тук. Тъпото е ,че те са общество без държава и религия.
Има голяма разлика м/у мръсните цигани(тези ,които крадът) и м/у работещите цигани- заможните.
 
еми мен веднъж ме беха нападнали 3 ма мангали извадих бокс-а и ги счупих от бой и така ме запомниха че като ме видят се пазад, а пък оня ден бях до мола с един приятел и само си вървиме и някакъв дебелак на 26-30 години му вика на момчето мръдни бе педерас! е ние само го напсувахме добре и така ...
отностно темата баба ванга е казала че 2010 България ще процъвти дано да стане (чел съм теми в интернет книги и съм гледал видеота)