България чалга ли е

Как една държава може да бъде стил от музиката?
 
Жива "чалга" е вече... ама, то за това сме си виновни Ние...!
 
Едно имам да кажа за тази музика!Хубава мелодия тъп текст тъпи певици!
 
бахти тъпата тема..(opa)
 
Много готина музика, но не подкрепям курвенските им клипове и курвенското им поведение на певиците. Много от момичетата днешно време се опитват да им по подражават и това не ми харесва.
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
бахти тъпата тема..(opa)

ми като е тъпа кво постваш е?

edit : спестявам коментар за да не направим темата говорилня №2
 
Last edited:
всеки има право на мнение
 
точно.. всеки си има интереси и вкус металите и емотата да си режат вените докато чалгарите се качват на черешата и им е готино ;] (aз лично не бих седнал на маса с приятели и да пусна метал ^^)
 
точно.. всеки си има интереси и вкус металите и емотата да си режат вените докато чалгарите се качват на черешата и им е готино ;] (aз лично не бих седнал на маса с приятели и да пусна метал ^^)

НАПЪЛНО ТЕ ПОДКРЕПЯМ :drinks_cheers: :drinks_cheers: !!!
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
Който каквото да говори сигорен съм че на маса не слуша металика или каквото и да е секи поне малко слуша чалга.Аз не слушам така да си кача на телефона и да слушам постоянно но като се саберем и като одаря няколко само чалга ми се слуша..Абе като цяло е хубава музика но се пее от всякакви курви и за това повечето я "мразят"..
 
  • Like
Reactions: caRameL and s0m3DaY
Естествено че като се съберем хора няма да слушаме хеви...

В България чалгата се натрапва на хората, за това е така известна, а и ние повечето си обичаме тия ритми и сме купонджии :D
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
точно.. всеки си има интереси и вкус металите и емотата да си режат вените докато чалгарите се качват на черешата и им е готино ;] (aз лично не бих седнал на маса с приятели и да пусна метал ^^)

И аз съм на същото мнение ;)
 
точно.. всеки си има интереси и вкус металите и емотата да си режат вените докато чалгарите се качват на черешата и им е готино ;] (aз лично не бих седнал на маса с приятели и да пусна метал ^^)

много грешиш
1-во Металите не си режат вените
2-ро Този който слуша метал се сабира с метали и съответно си пускат метал
3-то Ако е "чалга" защо на стадион Васил Левски на всеки концерт се сабират над 20 000 метали ... казвам над защото има концерти за които свършват билетите .. а 1/4 от местата са зад сцената
=> 30 000 места са заети .. и кой знае още колко не са могли да си купят
 
Moje li samo da mi obqsnite kakva e razlikata m/u chalgata i drugite stilove muzika, kato izkluchim neravnodelniqt takt ? Samo ne mi kazvaite, che se peqt prostotii, zashtoto ima pesni na super po-izvestni i to SVETOVNI pevci/pevici, koito sa 3 puti po-jalki ot kadeto i da gi poglednesh.

Na koito ne mu haresva chaolgata da si slusha negoviq sobsten stil... Nqma nujda ot komentari! Fakt e, che nai-slushanata muzika v Bulgaria e pop-folka.

P.P. Za "kolegite" spec. pozdrav s pa-pa-pa-palatka ;)
 
едно ще ви кажа кат са напиеш нищо не различаваш :D: