Според вас печели ли се все още от сървъри?

Flame

Well-Known Member
Joined
Sep 22, 2009
Messages
1,488
Reaction score
215
Та това е въпроса.
Печелят ли и колко цифрена е печалбата? :)

Нека мненията валят...
 
  • Like
Reactions: iPhone
зависи как си развиеш сървъра , но ако имаш играчи ще имаш и приходи !
 
Едва ли ще печелиш много. Колкото да имаш за кафенце всеки ден :D:
 
Докато хората са с нагласа да печелят от сървърите си ще продължът да са само неколцина сървърите който да са качествени. Мисля че всички ги знаем кой са затова няма да ги изписвам. Броят се на едната ми ръка. Надявам се скоро да успея да ви пусна и моя да видим дали ще ви хареса.
 
Докато хората са с нагласа да печелят от сървърите си ще продължът да са само неколцина сървърите който да са качествени. Мисля че всички ги знаем кой са затова няма да ги изписвам. Броят се на едната ми ръка. Надявам се скоро да успея да ви пусна и моя да видим дали ще ви хареса.

Искаш да кажеш, че ще си готов да инвестираш от сорта на 150-тина лева месечно за кефа на хората без да си ги избиваш?! Защото ако инвестираш по-малко едва ли ще се получи нещо, което да си струва да се играе.

За да пуснеш нещо, което да не е за пари трябва да го направиш само с една регистрация и още 2-3 модула, адд статс, ресет харкатер и това е. Както е било едно време, а не маркети, акциони, смяна на класа, и т.н... това са модули за пари и с нищо не се ралзичават от хилядите модули във всички сървъри, които споменаваш, че мислят за пари.

Така че какво ново ще предложиш всъщност? По-интересн гейм плей ли? Стабилен сървър-защита, интересен уебсайт?


И за да не е пък съвсем офтопик.. моето лично мнение е, че пари може да се правят временно, и това не зависи изобщо от броя на играчите. Но сумите далеч не са достатъчни поне за мен за да си струва занимаването.
 
Last edited:
Искаш да кажеш, че ще си готов да инвестираш от сорта на 150-тина лева месечно за кефа на хората без да си ги избиваш?! Защото ако инвестираш по-малко едва ли ще се получи нещо, което да си струва да се играе.

За да пуснеш нещо, което да не е за пари трябва да го направиш само с една регистрация и още 2-3 модула, адд статс, ресет харкатер и това е. Както е било едно време, а не маркети, акциони, смяна на класа, и т.н... това са модули за пари и с нищо не се ралзичават от хилядите модули във всички сървъри, които споменаваш, че мислят за пари.

Така че какво ново ще предложиш всъщност? По-интересн гейм плей ли? Стабилен сървър-защита, интересен уебсайт?


И за да не е пък съвсем офтопик.. моето лично мнение е, че пари може да се правят временно, и това не зависи изобщо от броя на играчите. Но сумите далеч не са достатъчни поне за мен за да си струва занимаването.
+1!
 
Всичките тези модули които ги изброи са си удобство. В зависимост от това как е направен сървъра, кредити се печелят по време на игра без да е нужен донейт.
 
Напротив, тези модули преебават играта, точно защото я улесняват, особенно сезон 97-99. Тази класика трябва да се играе стандартно, както е била замислена и играна. Тя никога няма да стигне нивото на сезон 9-10, колкото и адони да им добавяте и модули дори става по-грозно.. получава се някакъв смешно-бъгав хибрид.

Това с улесняването на играта пък е още по-смешно и потвърждава твърдението, че днешната младеж кара по леснатаа за да постига "успехи", както в играта така и в живота.

Защо е нужно да печелиш кредити в игра за да се използват тези модули, не може ли да вкараш в употреба и без това една камара неупотребявани ресурси в игра. Както и да е всеки си има виждане.