[Movie] Според вас кой филм заслужава да е филм на годината

Филма се казва 4 Четвъртият Вид.Всичко в него е истина.

Интересно ми е как може да си сигурен, че всичко е истина? Виж какви визуални ефекти, какви работи правят в Холивуд, а един прост монтаж и няколко ефекта не могат да направят, за да изглеждат записите, все едно са истински? Не мисля...
 
Има ли много гадории във филма че не обичам да гледам ужаси ?
 
Не но sobitech като го свалиш ще видиш как почва и сички клипове са истини.Дори и ги сравняват с истина и това от филма.Даже и тази която са я отвличали извънземни е ходила в предаване.Дориизвънземните са овлекли и малкото и момиченце и сега полицията още я търси.Ето ти да разбереш !
 
Last edited:
Пьрво Място - American Pie 7

Чикиджия.

П.С. най-добър филм за мен си остава 'Изкуплението Шоушенк'.
 
Не но sobitech като го свалиш ще видиш как почва и сички клипове са истини.Дори и ги сравняват с истина и това от филма.Даже и тази която са я отвличали извънземни е ходила в предаване.Дориизвънземните са овлекли и малкото и момиченце и сега полицията още я търси.Ето ти да разбереш !

Многознайко... Какво да разбера като го гледах същият ден, когато го качиха в Замунда??! Как ще ми докажеш, че е истина? Това не мога да разбера. Има хора като теб, които вярват в такива работи и хора като мен, които докато не го видят с очите си не вярват. Каквото и да се говори и прави, не можеш да промениш вярванията на един човек. Това, че моите вярвания не съвпадат с твоите, или, че не ти отърват, мен не ме касае. Самата Мила каза, че всеки си избира дали да вярва или не.... Ето ти, ти да разбереш... !
 
ее много зехте се вживявате ве...Вече и до извънземни я докарахте,а за тма момиче кой знае някой я одарил една мотика в глата я заровил някъде (nqh)