[Movie] Според вас кой филм заслужава да е филм на годината

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Значи реших да се допитам до всички вас знам че мина доста време от миналата 2009-та година и спорихме с един приятел кой филм заслужава,трябва и не трябва да бъде класиран и Бъда филм на годината.

Моля всеки да пусне собственият си филм който мисли че трябва да е и да обясни защо.(Хем така ще си кажем някои др филм за гледане :D:)

Според мен филм на годината трябва да е Аватар защо?

Защото според мен до сега никога не е правен подобен филм с подобни фигури и деиствия.Изобщо емоцията и новият живот на новата планета е просто страхотен незнам думите с който да опиша че филма е страхотен и го препоръчвам на всички да го гледат.

Ваш ред е да изказвате мнения. Можете също така и да предложите някои друг филм да гледаме :) от мен предложения:
Avatar / Аватар (2009)
Ninja Assassin / Нинджа убиец (2009)
Whip It/Разбии ги.
Forever Strong после засега се сещам само за тези но ще останете доволни от тях :)
 
The hurt locker
The hangover
За трето място много филми има да се борят. Аватар, гадни копелета...
 
От кое? Аз знам, че е на 14 години и чак сега технологичното ниво има даде зелена светлина за реализирането му.
 
От кое? Аз знам, че е на 14 години и чак сега технологичното ниво има даде зелена светлина за реализирането му.

Книга.
След това Камерън е искал да го филмира,но технологиите не са били на ниво.
2008 е било вторият опит- успешният.
 
Коя е книгата и кога е написана?
 
2012 много ми хареса, както и The Hangover, за друг не се сещам от 2009..
 
Скоро ще гледам avatar в кино арена на 3D и ще ви кажа who is the best one :)
 
И да искаме и да не искаме Avatar ще е, и не само за тази година ....
Според критиците единствено и само Battle Angle който ще излезе пред 2011 година ( Отново на Джеймс Камерън .... ) може да направи конкуренция на Аватар , но пак няма да успее да го бие.
Така де в близките 5-10 години Аватар няма да има сериозна конкуренция...
 
Аватар естествено :)
 
Avatar & Percy Jackson And the Olympians The Lightning Thie & Saw VI и чакам Prince Of Persia
 
Не е излязал още бе ..

И кфо като не е бе?!!!! Питаш за филм на годината! А Prince Of Persia ще излезе след 4 месеца и ще може да се класира за филм на годината!!! (wait)

Май ник нейм-а ти не значи нищо...! (n)