Коя Анти-вирусна е най-добра за вас ?

nod32 е най-добрата за мен тъй като компа ми е слаб и небави много
 
За мен най-добрата антивирусна е Kasperski ма тайкато ми е леко слаб комп сам в Avast и сам доволен . . .
 
За мен Kasperski е най дабрата но както някой спомена по нагоре Наистена забавъ компютърът !!!
 
AVG Internet Security 8.5 + Myself modification :) ^^ -> THE BEST!
 
Всяка Анти-Вирусна програма си има, както минуси, така и плюсове! Аз съм доволен от AVG,NOD32,Avast ... Само че не безплатните... :p
 
За мен са AVG Nod32 и Kaspersky!
 
аз до ся бях без анти вирусна..и се наложи да си реинстална windows-а C:/ , D:/ заминаха 2300+ вируса имах,сега съм с Kaspersky
 
ESET NOD 32 Anti-Virus е много добра
Avast Pro също не е лоша :cool:
 
за мен всяка антивирусна те ебава по някав жесток начин.
 
Kaspersky i Panda ...ako na nqkoi mu se davat pari da si zakupi 1 ot 2te i go uverqvam che nqma da ima problem izvinete za latinicata ama mi se preeba kirilicata...
 
NOD 32

А ако говорим за сървър... ICA SERVER 2006 (Internet security for the network)
Понеже пази от всякакво DOS & Flood атаки без UDP флууд, понеже при UDP флууда все някой трябва да го отнесе ... (лично съм я тествал) но е платена.
 
Има всякакви начини за крадене ESET SMART SECURITY 4ver. наистина е добра но всравнение с касперски е нищо та ето кодове за нода всеки ден излизат по 5 нови http://www.nod321.com/
 
AVG SUXXXXXXXXXXXXXXXx!Kaspersky IS 2010 RLZ!Най добрата защита за компютърна защита създавана някога!Кфо е туй авг пф ламерщина
 
трябва ми антивирусна която да трие вирусите сама :) бес да ме пита :p
 
има една антивирусна панда се казва много е добра обаче едва ли някой може да си я намери безплатна ...
 
има една антивирусна панда се казва много е добра обаче едва ли някой може да си я намери безплатна ...

Аз си намерих key до 2011, free. Имам още доста да я ползвам. Пък до тогава, с сигурност трябва да излезе някой по-нов :D