[Poll] Коя игра

Коя игра ви допада повече?

  • MuOnline (Season 4.5)

    Votes: 55 75.3%
  • World of Warcraft (world of warcraft wrath of the lich king 3.2.2)

    Votes: 18 24.7%

  • Total voters
    73
WoW ви е тъпа, защото неандерталци като вас нищо не разбират и могат по цял ден само 1 и също действия да правят. Само рес след рес, ред след рес и това е. Взимаш си най-яките фул итеми за твоя клас герой и това е ....

Добре, неандерталец съм. Okas!
 
това е
04a323ed1.jpg
мазньо a.k.a. Elven` (rofl)
 
попринцип съм за му ама гласувах Wow щот ся това играя :D:
 
WoW ви е тъпа, защото неандерталци като вас нищо не разбират и могат по цял ден само 1 и също действия да правят. Само рес след рес, ред след рес и това е. Взимаш си най-яките фул итеми за твоя клас герой и това е ....

Извинявай, О велики Далай Лама, че не сме толкова умни колкото теб.. А аз пък да ти кажа, че тоя WoW е ненужно натъпкан с най-различни простотии и тем подобни както преди беше писал sNG. А по темата за производителите много ясно, че Blizzard.. Колко повече потребители имат от WebZen.. А скоро, като излязат StarCraft 2 и Diablo 3 тотално ще ги изкъртят.. Несъмнено Diablo 2 ми е любимата игра :)
 
WoW ви е тъпа, защото неандерталци като вас нищо не разбират и могат по цял ден само 1 и също действия да правят. Само рес след рес, ред след рес и това е. Взимаш си най-яките фул итеми за твоя клас герой и това е ....


Само да ти споделя ,че Азерот версията беше много по интересна от сегашната помия.
 
Само да ти споделя ,че Азерот версията беше много по интересна от сегашната помия.

Единственната истина която съм прочел в тази тема.