[Poll] Коя игра

Коя игра ви допада повече?

  • MuOnline (Season 4.5)

    Votes: 55 75.3%
  • World of Warcraft (world of warcraft wrath of the lich king 3.2.2)

    Votes: 18 24.7%

  • Total voters
    73

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Коя игра ви допада повече?
 
Wow въпреки че не играя нито една от двете вече :D
 
Katur Online :)
WoW:Wrath Of The Bitch King ;)
 
Lineage 2 ,Aion но тука гласувам за WoW :]
Няма сравнение просто му и лол (nqh)
 
Мой хора л2 и Айон фенове

Амммм азз ся чакам да заредът в мултирамата карти с време и си зимам и почвам "Retail Aion" :D
 
Повече харесвам WoW, но ако темата беше за сравняване, то просто щеше да е безсмислена. WoW превъзхожда Mu!
 
WOW- не я разбирам. Пренатрупана с куести и шмекерии ,които не разбирам. Това ме дразни. За това бих предпочел MuO
 
И аз като sNG бих предпочел му-то. Тва WoW то вече гледат само да му трупат простотии, предмети, куестове и тем подобни, че като влезеш да може едно хубаво да ти забие като за начало...
 
Ама имаш сървър на му нали :D | По темата Му ест :] :cool:
 
И аз като sNG бих предпочел му-то. Тва WoW то вече гледат само да му трупат простотии, предмети, куестове и тем подобни, че като влезеш да може едно хубаво да ти забие като за начало...

И лошото е ,че 90% от играещите уоу са ADDICTED.
 
някав китаец убил друг щото в лайнейдж му паднал от райд бос талум ботуши и тоя другия бу ги взел и онзи го убил баси идиота..
 
някав китаец убил друг щото в лайнейдж му паднал от райд бос талум ботуши и тоя другия бу ги взел и онзи го убил баси идиота..

В Global Mu е ставало същото.На един му паднал RB и го врътнал на 13 и приятеля му нещо го продал ли деа знам и оня с теслата :D:

В китай едно китайче колабирало докато стояло на компютъра.

Имаше още 1 случай ,ама сега ми излезе от главата.
 
Еееее на мен не ми дават 16 часа на ден да уча ЦиЦи-+ а па на ония 16 часа на ден му дават да играе,кво е тва ве ?