[Poll] Коя игра

Коя игра ви допада повече?

  • MuOnline (Season 4.5)

    Votes: 55 75.3%
  • World of Warcraft (world of warcraft wrath of the lich king 3.2.2)

    Votes: 18 24.7%

  • Total voters
    73
webzen са на светлини години от blizzard Разбира се WoW !!!
 
По принцип Му-то по ми допада :D
 
webzen са на светлини години от blizzard Разбира се WoW !!!

хахаха....тръгнал си да сравняваш blizzard с web zen . . . помисли малко. . . blizzard от кога са, а web zen от кога са?

сам ще си правиш изводите...web zen направиха много повече за 6 години отколкото blizzard с warcraft за 6 години...малко убъркано го написах но надявам се ще ме разбереш ;):
 
хахаха....тръгнал си да сравняваш blizzard с web zen . . . помисли малко. . . blizzard от кога са, а web zen от кога са?

сам ще си правиш изводите...web zen направиха много повече за 6 години отколкото blizzard с warcraft за 6 години...малко убъркано го написах но надявам се ще ме разбереш ;):

Ти къде ги сравняш ,2-те игри изобщо .... А какво са направили web zen ???. Че нещо не мога да те разбера .Blizzard направиха игрите си , световно известни и натрупаха толкова много пари .
:D :D :D :D :D :D
 
Абе за 6 години ако смятаме от 1997(8) близард направи Диабло 2,старкрафт + броод вар,Варкрафт 3 и ТФТ,и ВоВ.
 
му-то май е преди диабло излязно нали?
 
Абе за 6 години ако смятаме от 1997(8) близард направи Диабло 2,старкрафт + броод вар,Варкрафт 3 и ТФТ,и ВоВ.

сравни създателя на flextype с windows.Това че са правени от тях незначи че са от едни и същи хора.Пък и къде сравняваш 100+ хора с 20-40.до колкото помня diablo е правена от друга фирма ето защо в момента други правят 3-ката
 
сравни създателя на flextype с windows.Това че са правени от тях незначи че са от едни и същи хора.Пък и къде сравняваш 100+ хора с 20-40.до колкото помня diablo е правена от друга фирма ето защо в момента други правят 3-ката

http://en.wikipedia.org/wiki/Webzen_Games
Хай 20-40 или 200-400.
Близард има 4,600 само за дето е на ViVenDi а таз фирма е ГИГАНТСКА.
Да добавя:Близард се съюзи с Активизион и стана Activision Blizard т.е. още по голяма от преди TBC-то.
 
Last edited:
http://en.wikipedia.org/wiki/Webzen_Games
Хай 20-40 или 200-400.
Близард има 4,600 само за дето е на ViVenDi а таз фирма е ГИГАНТСКА.
Да добавя:Близард се съюзи с Активизион и стана Activision Blizard т.е. още по голяма от преди TBC-то.

бате, за това ти говора, че близард направиха доста потребители ама как? с 15000 игри...а му-то? с 1 игра, няколко сезона, нали виждаш какво става ;):
 
никъква база за сравнение няма !Wow е къде , къде повече от MU
 
никъква база за сравнение няма !Wow е къде , къде повече от MU

За мене МУ е кьде кьде по яка от шибания wow (n)
 
нео , чети малко предни постове , преди да пишеш , шот Аchov развива тука някъкви теории
 
Ачов рлз веееее Му и Близард ? Откога има игра близард вее (rofl) .SUN + HuxLey + Mu vs WoW ?
 
WoW ви е тъпа, защото неандерталци като вас нищо не разбират и могат по цял ден само 1 и също действия да правят. Само рес след рес, ред след рес и това е. Взимаш си най-яките фул итеми за твоя клас герой и това е ....
 
Ачов рлз веееее Му и Близард ? Откога има игра близард вее (rofl) .SUN + HuxLey + Mu vs WoW ?

къде написах, че близард е игра?

бтв...на тая тема мога ти спора 100 години, и пак няма да ме убедиш, че Blizzard са по добри от Web Zen ;):
 
WoW ви е тъпа, защото неандерталци като вас нищо не разбират и могат по цял ден само 1 и също действия да правят. Само рес след рес, ред след рес и това е. Взимаш си най-яките фул итеми за твоя клас герой и това е ....
хахахха WoW пьк ми е безинтересна и там е едно и сьщо (wait)
 
къде написах, че близард е игра?

бтв...на тая тема мога ти спора 100 години, и пак няма да ме убедиш, че Blizzard са по добри от Web Zen ;):
Казваш Близард направи 15000 потребителя и го сравняваш с му-то.
Аз не казвам че УоУ е по добра л2 рлз :D