[Poll] Изглупява ли Българското поколение?

Изглупяваме ли?

  • Да

    Votes: 39 72.2%
  • Не

    Votes: 15 27.8%

  • Total voters
    54
sorka 4e pi6a na latineca no imam pri4ina...
ta... mersi za komplimenta az sum 91 :D
otnosno tiq ot 92 daje po skoro 93 natam smqtam 4e sa maloumni... ti im govori6 to te gleda i pak te pita kvo to si znae :D ma 91 sa si stabolarki :p :D

ахахахаххахаххахахахахххахахаха найкъре ти си глупак ахахахахахахаххаха (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
Влезнах малко във вашия форумец отново и тва тука ме заинтересува
1.Моето мнение че не изглупяваме винаги простаците са били повече и така ще си бъде !
2.Мефо грешиш за рапа , рапа не те прави прост или те кара да бягаш от часове , аз се обличах широко и слушах рап още мн отдавна когато той не беше на мода когато бяхме наркомани и невки чалнати странници (така ни наричаха ^^) , сегашните "рапери" дето са плъзни са некви лапета и комплексари които слушат некви g-та подобни на Мишо шамара (което е r & b а не рап !) и се обличат широко за да се правят на гъзета а са просто надути балони !
3.Чалгата сериозно те прави прост всяка песен е само за любовта , добре любов любов ама живота не е само любов !
4.Английския е едно мн важно нещо и е хубаво поне всеки 5-ти да го знае !
Това е от мене ако има некви правописни грешки сорка ама не съм на изпит за да си проверявам , просто ви написах неколко редчета.Всичко хубаво и мн здраве ! ^^
 
ахахахаххахаххахахахахххахахаха найкъре ти си глупак ахахахахахахаххаха (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)

(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)after как само го затапи (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)