Коя Анти-вирусна е най-добра за вас ?

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
Темата я права защото и аз не знам вече на коя Анти-вирусна да вярвам коя е добра коя факе коя слаба и т.н. Затова и направих темата да видя за вас коя е най-добрата или да ми предложите някоя
Мерси предварително за отделеното време :) :handshake:
 
Не ползвам анти-вирусни..вирусите на рака..task manger>processes и ако има нещо нередно чао .
Иначе добра тема.
 
Kaspersky Internet Security 2009/Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.506 BG + Comodo Firewall Pro 3.0.25.378/ Sygate Personal Firewall 5.6.2808! Това е Слагаш и забравяш за ядове :)
Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.506 BG
Kaspersky Internet Security 2009
Comodo Firewall Pro 3.0.25.378
Sygate Personal Firewall 5.6.2808
AntiVir
Нети препоръчвам Avast,Nod32,AvG!!!Ако не искаш Касперски след нея която сам тествал и сам бил довелен горе/доло AntiVir
Shaker да и това е вариянт, но не за вс.По-Добре да има някаква анти-вирусна :)
 
Last edited:
Kaspersky е чудесен приятел на компа и враг на вирусите ;]
Препоръчвам я и аз :}
 
Kaspersky е доста добра,но забавя компа.
 
Еми не знам за вас , ама поне за мене Avast! е най-добрата.
 
  • Like
Reactions: Sm0kee
Аз от когато съм си зел компа не знам за какво така обаче съм останал с мнението, че nod32 доминира ;]
 
BitDefender Total Security 2009 The Best(+Port Scan)
 
Last edited:
И аз бях с BitDefender Total Security 2009 мн добра обаче ми изтече срока на годност :D ,даже и из сайтовете за антивирусни е на 1 място Gold Medal....
 
Аз съм с Avira и що годе съм доволен
 
Аз докато бях с платен нод ми харесваше,само че като изтече лиценза стана каша,иначе е много добра...
 
Няма добра анти-вирусна когато не е лицензирана!Иначе до сега да сте засекли Bupyc :D
 
Не ползвам анти-вирусни..вирусите на рака..task manger>processes и ако има нещо нередно чао .
Иначе добра тема.

и аз сам на същото мнение а иначе по темата бях ползвал Norton internet security мисля че е доста добра анти вирусна.
 
Не знам за мен най-добрите антивирусни са Kaspersky и Panda (Аз съм с нея), и лично ми върши много добра работа. До сега да съм имал най-много 2-3 вируса, а преди когато бях с AVG на месец ми откриваше по 5-6 и повече...