Търся сериозен човек или екип за направа на сървър

k0zZ

New Member
Joined
Feb 6, 2012
Messages
3
Reaction score
2
Търся сериозен човек или екип от хора за направата на mu online server може и 2 сървъра . Човека които ще го направи ще бъде администратор на сървъра и ще отговаря за него , това са неща които ще се доуточнят в последствие . По възможност да е от Стара Загора или региона . От мен са интернет 70довн 70упл , както и доста добра машина с 8 гб рам 2х3.0 гхз процесор , които се намират в Стара Загора .

Ако има заинтересовани моля да ми пишат на skype: ivan.ivanov9201

Очаквам само сериозни и разбиращи хора !
 
Хм защо от Стара Загора.. Като един може да ти е дизайнер не му трябва да е от s7z друг може да отговаря за клиента трети за сайта... Няма смисъл да е САМО от Стара Загора намаляваш си кандидатите по този начин.. Лично мое мнение де очаквам да ме разкъса някой hater...
 
Хм защо от Стара Загора.. Като един може да ти е дизайнер не му трябва да е от s7z друг може да отговаря за клиента трети за сайта... Няма смисъл да е САМО от Стара Загора намаляваш си кандидатите по този начин.. Лично мое мнение де очаквам да ме разкъса някой hater...

Защото ще мога да се срещна с човека да поговорим а така е малко по-сложно . Също така търся и човек който да ми направи сайта , както аз искам . За сега няколко човeка ми писаха очаквам още по- добри предложения. Другото което е със сигорност ще се пусне 1 server с уеб шоп може би medium може би easy . Все пак няма нищо безплатно . Както се казва безплатен обяд вече няма. Peace
 
  • Like
Reactions: knif3r
Да прав си но имах предвид, че има и някои постове за които не ти трябва да се видиш да поговирш с човека но така е не го успорвам :)
 
Защото ще мога да се срещна с човека да поговорим а така е малко по-сложно . Също така търся и човек който да ми направи сайта , както аз искам . За сега няколко човeка ми писаха очаквам още по- добри предложения. Другото което е със сигорност ще се пусне 1 server с уеб шоп може би medium може би easy . Все пак няма нищо безплатно . Както се казва безплатен обяд вече няма. Peace

Щом така казваш,кажи какви пари може да дадеш за да ти се направи сайта ;) ? Говори ми в цифри направо .
 
  • Like
Reactions: knif3r
Хехе Life с теб може ли да се говори е <3 Говори ми в цифри gg bro :D
 
  • Like
Reactions: Life and k0zZ