Най-готния WebSite

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
660
Reaction score
263
Тук може да напишете кой сайт(MuOnline Web) най-много ви харесва като design и защо :)

На мен най-много ми харесва EvaWeb , защото е бял и някак си свеж :)
 
EvaWeb: Този дизайн винаги ми е харесвал,а и самият сайт като цяло го харесвам.
DarksWeb 3: Доста стабилен Уеб. Дизайна доста му куца.
Имаше 1 уеб от MeMoS - Angels Web мисля че беше ако не се лъжа. Дизайна и доста простичък,изчистен и приятен. Има добри функции.

Ем т'ва е (katur)
 
Най - много ме кефят:
MuCore - Pharo Templete
DarksWeb 0.3
[AI]Web Mu
.... ем това е :)
 
Evaweb 0.2 Ама спряха да я update....Занимариха я ...
 
Evaweb беше копие от много сайтове...

бих гласувал за сайта на Diff Web на Death ;)
и DarksWeb[0.3], но повече като сайт/код и т.н. от колкото като дизайн ;)
 
без да си правя реклама за мене най-готиния сайт от гледна точка на функционалност си е моя :) нали знаете как казват 'и другите са хубави ама нащо си е най-хубаво'
 
Evaweb беше копие от много сайтове...

бих гласувал за сайта на Diff Web на Dea7h ;)
и DarksWeb[0.3], но повече като сайт/код и т.н. от колкото като дизайн ;)

Е, не очаквано... Благодаря! (y)

без да си правя реклама за мене най-готиния сайт от гледна точка на функционалност си е моя :) нали знаете как казват 'и другите са хубави ама нащо си е най-хубаво'

Ама разбира се, ако не харесваш това което си направил, за нищо не ставаш... :D
 
  • Like
Reactions: s0ff7
Е, не очаквано... Благодаря! (y)



Ама разбира се, ако не харесваш това което си направил, за нищо не ставаш... :D

(rofl)(rofl)
 

Нужно ли беше да спамнеш?

BTW: OpenMu Web от DarkMaster пак е доста стабилен. Само леко дизайна трябва да се пипне :)
 
Нужно ли беше да спамнеш?

BTW: OpenMu Web от DarkMaster пак е доста стабилен. Само леко дизайна трябва да се пипне :)
Него правя с цел да се заяждам обаче OpenMu Web не е клониран от DarkMaster -> в неговия release просто я няма авторската дупка
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
И на мен,много ми харесва Diff Weba на Dea7h :x ..
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Моето мнение е, че няма най-добър най-хубав. Всеки си има някакви негови критерии и никой не може да покрие всичките. За това най-хубавият е този, който си направиш сам ако имаш възможност.
 
@newguy тази тема съм я написал с цел да видим кой какъв леб харесва , а не да изберем най-готиния леб :) И да имам собствен леб сайт , няма да ме кефи колкото примерно EvaWeba или и четрите леба на Maxamuss Group :)
 
Смятай какво мнение имаш за себе си щом не си вярваш, че можеш да направиш нещо по-добро...
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Аз си знам възможностите , и едвали мога да направя по-хубав леб от техния :) Ще ми харесва се пак е мой , но няма да ми харесва колкото тези ;)
 
За мене най-готиният е на UNIQE_MU то по точно е MuCore но се надявам да няма голяма разлика :)

6750092Z.jpg
 
Last edited:
мен си ме кефи моето произведение не ме е*е за другите кой какво прави ;)
 
мен си ме кефи моето произведение не ме е*е за другите кой какво прави ;)

Я го покажи това твое произведение (think)
По темата: от както съм се запознал с тази игра съм влюбен в на Damian сайта. ( DevilMu Web ) И от тогава си ми харесва най-много до ден днешен :D
 
  • Like
Reactions: Damian
Я го покажи това твое произведение (think)
По темата: от както съм се запознал с тази игра съм влюбен в на Damian сайта. ( DevilMu Web ) И от тогава си ми харесва най-много до ден днешен :D

+1
 
  • Like
Reactions: Damian