Най-Големият Българси Сървър

Добрем и аз ще го помня про ;) и ще си удържа на думата, но сте много гарги на един клон. Как ще се разбирате ми кажи? Ти имаш пц-то как ще делите кинтите или ако има такива де... кой какво ще прави ми кажи? Кой с какво ще се занимава то 100 човека може да станете |-( всеки ще иска нещо всеки ще се надува и прочие и прочие... не е ли така? Файловете кой ще са? Каква версия стара класик... понеже за сега те са с най-малко бъгове? СУХ! Ще купите ли файлове? Никой от Вас няма да даде един лев даже... какво е ПЦ-то...? Нещо само за сървъра и е ъпдейтнато на макс според изискванията му? Има толкова неща виждаш и ти за да се направи всичко перфектно... и какво ще е фън... разбирасе, че бъговете който ги има в файловете да не се забелязват... и какво кой с какви права ще е...? всеки ще е админ и ще преебава всичко... или ще прави каквото си пойска... а накрая ти ще ебeш мамата на всички щот машината е твоя и ти си до нея :D нали така... (nod)

Нека непрозвучи това като заяждане към всички които сте се захванало... нали аз съм критика все пак (nod)(happy)

Ще чакам да видим какво ще се получи... после оправдания неприемам (xqx)
Няма да е лесен а труден сървър,няма да има пари защото няма да има уеб - магазин.
Събрали сме се няколко човека,всеки ще си има достъп до работата а не пълен.
Примерно:
Аз еди кои си и еди кои си ще работим по сайта.
Еди кои си и еди кои си ще бачка по сървърните фаилове.
Всеки ден(хайде да не кажете че лажа поне на седмицата)ще правя архив на сайта и сървърните фаилове за да не се ядоса някой и да ги делне примерно (speechless)
 
Добре... значи Вие който сте в отбора да го кажем така трябва да помагате на про за усъвършенстването на сървъра... нет-а е пари също... след време ще иска и смяна на машината...
От реклами също се печели казвам примерно а и говорим след време нека да мислим за сега а не за след време.
 
нали затова протект каза че всеки от екипа ще има всички файлове и бекъпи защото на някой като му скимне да делне нещо другия ще го има и ще го възвърне аз поне това съм разбрал :) за идеята 10/10 не виждам как ще се осъществи като всеки ще иска различна версия и експи + това трябва да давате на някой пари за 100% хубави сървър файлове (chuckle)! Все пак ви пожелавам успех
 
виждам как ще се осъществи като всеки ще иска различна версия и експи
Това вече е уточнено (chuckle)
 
Да кажем че имаме човек които разбира C++ и поне малко може да оправи нещата.
 
Да кажем че имаме човек които разбира C++ и поне малко може да оправи нещата.
този човек да не е elfen :D:
 
Само като прочета заглавието и ми става ясно за к'во иде реч.
 
Само като прочета заглавието и ми става ясно за к'во иде реч.
Друго да имаш да кажеш (tmi) ?
 
Само като прочета заглавието и ми става ясно за к'во иде реч.
:D прав си вее 1337 про.
Най-Големият Българси Сървър
 
fedor_nog.gif

Иииии...победител още в първите секунди на първия рунд след нокаут е Protect (nod)
 
в "mortal kombat" не виждам грешка? (xqx)
Откога КOMBAT е със К а не със С
KOMBAT != COMBAT
(rofl)
компанията трее учи английски