Кой е най-добрия Български сървър?

The best server in bulgaria?

  • KozMu

    Votes: 53 22.4%
  • AngelsMu

    Votes: 11 4.6%
  • UniversalMu

    Votes: 8 3.4%
  • LotusMu

    Votes: 3 1.3%
  • InfinityMu

    Votes: 23 9.7%
  • EmeraldMu

    Votes: 20 8.4%
  • Mu Playring

    Votes: 26 11.0%
  • InsertMu

    Votes: 13 5.5%
  • OpenMu

    Votes: 22 9.3%
  • DevilMu

    Votes: 58 24.5%

  • Total voters
    237
ако можеше щеше ли да сложиш dangermuto ? :D (nqh)
 
MuBattlezone Servers ( най-вече нормала ) ! ~
 
KozMu - уникален ! няма 2-ри такъв. С години го има , играе се и се обновява .
UniversalMu - преди никой не го поддържаше беше голяма анарахия.. сега незнам
InfinityMu - Тука има ли българи освен Resistant ?
EmeraldMu - Тука има ли българи освен Felix?
InsertMu - беше много добър , но май западна след реса ..
OpenMu - Има доста българи , но ако имаш проблем със Shagrath (Filth във форума) няма да ви хареса

DevilMU - много българи , евенти и свесни хора и е доста добър сървара . По въпроса с играчите от тия 500-600-700 оправиха бъга и сега са реалните ;]

Това е от мен , което знам за по-елитните български сървари. Съжалявам ако съм убидил някого :)

ти дане си ограничил дозите или просто мозъка ти е на стен бай ... защото аз когато и да отвора сайта на козму от 4 месеца и повече се показва статус Offline а пък незнам ти как разбра че е най добър ...
 
ти дане си ограничил дозите или просто мозъка ти е на стен бай ... защото аз когато и да отвора сайта на козму от 4 месеца и повече се показва статус Offline а пък незнам ти как разбра че е най добър ...
09.08.2010, 17:50
 
ами то козму и сега няма промяна пак си е Офлайн
 
ти дане си ограничил дозите или просто мозъка ти е на стен бай ... защото аз когато и да отвора сайта на козму от 4 месеца и повече се показва статус Offline а пък незнам ти как разбра че е най добър ...
Predi moje bi .. sega ne sum go gledal ;]
 
от кога официалния сървър е български?
 
защото няма такъв сървър друг като глобалния :D той е най добрия дори и да не е български
 
виж заглавието на темата NERD >.<
 
Всички изредени според мен са хубави няма по малак и по голям всички имат изключително голям стаж.
Вирус се е доказал с правенето на сървър Инсерт-Опен без спирания нон стоп он и виждате до къде се стига.Емералд също така абе всички са си супер няма какво да говорим ..
 
Български сървър може да се нарече този в който играят само българи.
Както до колкото помня беше преди EscapeMu.
Говоря за тези който имаха над 200 Онлайн.
И все пак казвам това е мое мнение.
 
DevilMu не е сървърът с най- много българи в него.
Пълни тъпотии говорите.
 
Български сървър може да се нарече този в който играят само българи.
Както до колкото помня беше преди EscapeMu.
Говоря за тези който имаха над 200 Онлайн.
И все пак казвам това е мое мнение.

Преди месец в Playringа имаше 250 човека и всички бяха Българи(heidy)
 
Преди месец в Playringа имаше 250 човека и всички бяха Българи(heidy)

Еми това са българските сървъри. ;)
 
Playring в началото винаги има доста хора , но лошото е че немогат да ги задържат..
 
WarBG е най-добрия БЪЛГАРСКИ сървър.
Тия изгъзици тука к'во ми ги хвалите EmeraldMu чак сега разбирам, че е "български" (и да - български не се пише с главна буква) некви мазни крадливи испанци ми се наредили и т'ва е в списъка?
Не знам к'во го подигравате ОпенМу ама там квито и да са (цигани, румънци, гърци, турци и т.н) поне са приятелски настроени и си помагат един на друг.
 
KoZ Mu , OpenMu , InsertMu , DevilMu , InfinityMu и Emerald това са истинските сървъри
А кой е най-велик за мен KoZ Mu