Кой е най-добрия Български сървър?

The best server in bulgaria?

  • KozMu

    Votes: 53 22.4%
  • AngelsMu

    Votes: 11 4.6%
  • UniversalMu

    Votes: 8 3.4%
  • LotusMu

    Votes: 3 1.3%
  • InfinityMu

    Votes: 23 9.7%
  • EmeraldMu

    Votes: 20 8.4%
  • Mu Playring

    Votes: 26 11.0%
  • InsertMu

    Votes: 13 5.5%
  • OpenMu

    Votes: 22 9.3%
  • DevilMu

    Votes: 58 24.5%

  • Total voters
    237

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
WarBG е най-добрия БЪЛГАРСКИ сървър.
Тия изгъзици тука к'во ми ги хвалите EmeraldMu чак сега разбирам, че е "български" (и да - български не се пише с главна буква) некви мазни крадливи испанци ми се наредили и т'ва е в списъка?
Не знам к'во го подигравате ОпенМу ама там квито и да са (цигани, румънци, гърци, турци и т.н) поне са приятелски настроени и си помагат един на друг.


Казваш че WarBG е най-добрият? ..оналйн ли е?
Кой е тръгнал да ти хвали EmeraldMU? Просто го има в списъка, както и другите BG сървъри. Говориш лошо за сървъра заради една малка нация от играчи които си видял, но въпреки това говориш добро за сървър, който е спрян. |-(

PS. Чак сега разбираш че EmeraldMU e BG? Най-играните сезон 3 сървъри в Света са BG(съмнява ме че знаеш кой е 3-тия)
 

1ns0mn1a

New Member
Joined
Oct 28, 2008
Messages
160
Reaction score
31
За мен лично най-добрия Български сървър е сървър, който като за начало трябва да е онлайн , а не спрян преди месеци , който е покорил топ класациите , има много хора онлайн и съответно е качествен и харесван от играчите.
Без значение дали се играе само от Българи или не.
Важното е , че е създаден и се поддържа от Българин и се хоства на Българска територия.
 
  • Like
Reactions: pafa7a

D3nKa7a

New Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
657
Reaction score
80
За мене сървъра си остава MuOptinet.
 

Mario1

New Member
Joined
Jul 25, 2010
Messages
285
Reaction score
37
Казваш че WarBG е най-добрият? ..оналйн ли е?
Кой е тръгнал да ти хвали EmeraldMU? Просто го има в списъка, както и другите BG сървъри. Говориш лошо за сървъра заради една малка нация от играчи които си видял, но въпреки това говориш добро за сървър, който е спрян. |-(

PS. Чак сега разбираш че EmeraldMU e BG? Най-играните сезон 3 сървъри в Света са BG(съмнява ме че знаеш кой е 3-тия)
Точно, че не е онлайн.. ако беше онлайн твоя и другите "BG" сървъри щяха да имат точно двама или трима българи в тях и те щяха да са от екипа. :)
И да - WarBG е най-добрият в България, тъй като Емил (собственика) харчеше част от приходите за поддръжка на сървъра и нямаше загубени кредити, scam, speedhackers и т.н, а не като вас да ги харчи за малолетни к*рви и амфетамин, да му е през х*я за играчите и да го е грижа само за парите.
Срамота е, че се наричате български сървър - и вие и другите 2/3 в списъка.
 

D3nKa7a

New Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
657
Reaction score
80
Точно, че не е онлайн.. ако беше онлайн твоя и другите "BG" сървъри щяха да имат точно двама или трима българи в тях и те щяха да са от екипа. :)
И да - WarBG е най-добрият в България, тъй като Емил (собственика) харчеше част от приходите за поддръжка на сървъра и нямаше загубени кредити, scam, speedhackers и т.н, а не като вас да ги харчи за малолетни к*рви и амфетамин, да му е през х*я за играчите и да го е грижа само за парите.
Срамота е, че се наричате български сървър - и вие и другите 2/3 в списъка.

Съгласен съм с теб.Но това какво правят със парите си е тяхна работа :)
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
Точно, че не е онлайн.. ако беше онлайн твоя и другите "BG" сървъри щяха да имат точно двама или трима българи в тях и те щяха да са от екипа. :)
И да - WarBG е най-добрият в България, тъй като Емил (собственика) харчеше част от приходите за поддръжка на сървъра и нямаше загубени кредити, scam, speedhackers и т.н, а не като вас да ги харчи за малолетни к*рви и амфетамин, да му е през х*я за играчите и да го е грижа само за парите.
Срамота е, че се наричате български сървър - и вие и другите 2/3 в списъка.

Алоо, пак ли си гонил катерици през нощта? Кви глупости дрънкаш чуваш ли се?
 

Mario1

New Member
Joined
Jul 25, 2010
Messages
285
Reaction score
37
Алоо, пак ли си гонил катерици през нощта? Кви глупости дрънкаш чуваш ли се?

Чувам се.
Обзалагам се, че другите олигофрени като теб (нищо лично, но или си бавно-развиващ се или се мислиш за супермен с модераторската титла) които ще ме оплюят са играли единствено сезон 1/2/3/4/5 и т.н.
Преди около 4-5 години нямаше такива изгъзици и всичко си беше перфектно.
Като не си играл 99b/97d и дори 1.0l недей лай.
Сега всичко живо говори за предмети с сокети, за уеб магазини и т.н
Спомням си когато TupacShakurr от RozaBg трепеше всичко живо с сет с dd, rate & ref... Или пък когато всичко живо се възхищаваше на Great Dragon set-a, който пък тогава все още се казваше Flaming Phoenix.
Вече няма истински MuOnline сървър в който всичко е с цел играчите да се забавляват и да си прекарват добре в любимата си MMORPG игра.. Всичко е до парите, всички собственици започват да се надуват и да игнорират хората когато сървъра им се развие и т.н
Еми не, благодаря!
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Точно, че не е онлайн.. ако беше онлайн твоя и другите "BG" сървъри щяха да имат точно двама или трима българи в тях и те щяха да са от екипа. :)
И да - WarBG е най-добрият в България, тъй като Емил (собственика) харчеше част от приходите за поддръжка на сървъра и нямаше загубени кредити, scam, speedhackers и т.н, а не като вас да ги харчи за малолетни к*рви и амфетамин, да му е през х*я за играчите и да го е грижа само за парите.
Срамота е, че се наричате български сървър - и вие и другите 2/3 в списъка.

Мери си приказките... ако ги харчеше за поддръжка щеше ли да е offline?
А ако мислиш че точно аз не отделям пари за поддръжка много се лъжеш.
scam, speedhackers при мен има ли? - Не :)
 

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
Мери си приказките... ако ги харчеше за поддръжка щеше ли да е offline?
А ако мислиш че точно аз не отделям пари за поддръжка много се лъжеш.
scam, speedhackers при мен има ли? - Не :)

бе мани го тоя кви ги разправа тук дошъл от неизвестна планета и нещо много се е възгордял той е най умния най великия недей спори с него нека си мисли че е "уникален" а всъшност не нищо освен една плунка в езерото
 

cHanGeR

New Member
Joined
Feb 5, 2011
Messages
101
Reaction score
15
AngelsMu
EmeraldMu
MuPlayring
InsertMu
OpenMu
DeviLMu


Според мен това са най-добрите Бг сървъри, въпреки критиките Опен Му и Девил Му имат доста голяма кариера, но новата звезда е Анджелс Му :cool:

Но Девил Му е от няколко години, все пак доста е играно, неможе да пуснеш 1 сървър дето няма никво разпространяване и да имаш 200 онлайн за една седмица. Сичко се трупа с времетом но от скоро забелязвам хората не цъкат толкова много Му започнаха с Линейдж и Лол ....
 

PLMN

New Member
Joined
Jan 5, 2010
Messages
1,062
Reaction score
134
XTYLING Hard и DevilMu
За мен това са най-добрите български сървъри.
 

Mario1

New Member
Joined
Jul 25, 2010
Messages
285
Reaction score
37
Мери си приказките... ако ги харчеше за поддръжка щеше ли да е offline?
А ако мислиш че точно аз не отделям пари за поддръжка много се лъжеш.
scam, speedhackers при мен има ли? - Не :)
Няма scam?? :)
Я пак си помисли..
И да - щеше да е offline, тъй като собственика се отказа от MuOnline като цяло, това е причината за спирането на сървъра.
@кретен
Не знам за какъв се мисля и на какъв се правя, но да - по-умен съм от теб.. личи си по правописа.. :)
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
Чувам се.
Обзалагам се, че другите олигофрени като теб (нищо лично, но или си бавно-развиващ се или се мислиш за супермен с модераторската титла) които ще ме оплюят са играли единствено сезон 1/2/3/4/5 и т.н.
Преди около 4-5 години нямаше такива изгъзици и всичко си беше перфектно.
Като не си играл 99b/97d и дори 1.0l недей лай.
Сега всичко живо говори за предмети с сокети, за уеб магазини и т.н
Спомням си когато TupacShakurr от RozaBg трепеше всичко живо с сет с dd, rate & ref... Или пък когато всичко живо се възхищаваше на Great Dragon set-a, който пък тогава все още се казваше Flaming Phoenix.
Вече няма истински MuOnline сървър в който всичко е с цел играчите да се забавляват и да си прекарват добре в любимата си MMORPG игра.. Всичко е до парите, всички собственици започват да се надуват и да игнорират хората когато сървъра им се развие и т.н
Еми не, благодаря!

Пич моля те спри да си ръсиш олигофренията наред... Ти от къде знаеш какво играя или какво съм играл? Я малко се вземи в ръце.. А това кой какви предмети харесва си е въпрос на личен интерес.. Не виждаш ли, че старите версии стават все по-малко и по-малко играни? Ааа чакай, ти ще наречеш тези, които играят новите версии един вид "предатели", прав ли съм? Айде малко изслушвай се..
 

Mario1

New Member
Joined
Jul 25, 2010
Messages
285
Reaction score
37
Пич моля те спри да си ръсиш олигофренията наред... Ти от къде знаеш какво играя или какво съм играл? Я малко се вземи в ръце.. А това кой какви предмети харесва си е въпрос на личен интерес.. Не виждаш ли, че старите версии стават все по-малко и по-малко играни? Ааа чакай, ти ще наречеш тези, които играят новите версии един вид "предатели", прав ли съм? Айде малко изслушвай се..
Не казвам, че тези които играят новите версии са предатели.
Просто казвам, че с промяната на версията се променя и отношението на собствениците (към по-лошо).
Вече видиш ли "фън" сървър го приемай като "Сървър в който всичко се плаща и богаташите имат огромно предимство пред нормалните играчи".. Няма да споменавам имена но не мисля, че е много редно да се продават администраторски права, извънземни левели и т.н с цел печалба, а когато някой нормален потребител има проблем да бъде игнориран.
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Няма да споря че в някой сървъри наистина някои от тези неща ги има и това е ...x, но въпреки това грижите на един администратор на сървър 97d/99b/1.0L са нищо в сравнение с грижите на един S3 или особенно S4,S5,S6

Попринцип фън сървърите са за да си направиш героя max stats възможно най-бързо и да започнеш да се биеш (PVP) и да ходиш по евенти, PK, Siege etc... Лично при мен много от играчите имат Full, дори и godlike сетове без да са плащали по какъвто и да е начин. Добрият играч знае как да си намери предметите (trade, vote reward, referral links, online time trade, GM events, forum events...)
 

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
Няма scam?? :)
Я пак си помисли..
И да - щеше да е offline, тъй като собственика се отказа от MuOnline като цяло, това е причината за спирането на сървъра.
@кретен
Не знам за какъв се мисля и на какъв се правя, но да - по-умен съм от теб.. личи си по правописа.. :)

ей утрепаняк земи се откажи да пишеш в тоя форум да не дойда аз да те откажа от жалкото ти подобие на съществуване (headbang)(headbang)(headbang)
 

Mario1

New Member
Joined
Jul 25, 2010
Messages
285
Reaction score
37
ей утрепаняк земи се откажи да пишеш в тоя форум да не дойда аз да те откажа от жалкото ти подобие на съществуване (headbang)(headbang)(headbang)
Личи ти колко ме "превъзхождаш" по емоцията която показваш, утрепаняк. (rofl) :)
@Felix Дадох пример с твоя сървър не съм казал, че всичките неща които изредих са там.
Даже ти и още няколко човека които държат сървърите в анкетата сте добри администратори, което е странно при условие, че някой хора вместо да влагат усилие в направата на един по-добър сървър продават права за луди пари на хора (и си клатят к*ра по цял ден) които пък от друга страна вредят на нормалните потребители с тях.
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Личи ти колко ме "превъзхождаш" по емоцията която показваш, утрепаняк. (rofl) :)
@Felix Дадох пример с твоя сървър не съм казал, че всичките неща които изредих са там.
Даже ти и още няколко човека които държат сървърите в анкетата сте добри администратори, което е странно при условие, че някой хора вместо да влагат усилие в направата на един по-добър сървър продават права за луди пари на хора (и си клатят к*ра по цял ден) които пък от друга страна вредят на нормалните потребители с тях.

Аз дадох на 1 права който ми даде 500евро, Нека пише кой не би дал в тази криза за 1000лева права. Моля да разбера кой е тоя човек !
 

Mario1

New Member
Joined
Jul 25, 2010
Messages
285
Reaction score
37
Аз дадох на 1 права който ми даде 500евро, Нека пише кой не би дал в тази криза за 1000лева права. Моля да разбера кой е тоя човек !
Не говорех за теб, но няма значение...
Ако видиш малко по-горе в коментарите защитавам OpenMu, а не го нападам.. (shake)
 

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Не говорех за теб, но няма значение...
Ако видиш малко по-горе в коментарите защитавам OpenMu, а не го нападам.. (shake)

и за това трябва да те богослови ли?