Кой е най-добрия Български сървър?

The best server in bulgaria?

  • KozMu

    Votes: 53 22.4%
  • AngelsMu

    Votes: 11 4.6%
  • UniversalMu

    Votes: 8 3.4%
  • LotusMu

    Votes: 3 1.3%
  • InfinityMu

    Votes: 23 9.7%
  • EmeraldMu

    Votes: 20 8.4%
  • Mu Playring

    Votes: 26 11.0%
  • InsertMu

    Votes: 13 5.5%
  • OpenMu

    Votes: 22 9.3%
  • DevilMu

    Votes: 58 24.5%

  • Total voters
    237
1608171d.png

Май много са им дошли играчите (rofl)(rofl):D :D
 
Май много са им дошли играчите (rofl)(rofl):D :D
Ем чи да ..... Квот и да говорите DEVILMu е най-добрия единствения 99B сервер в българия, който става за нещо .... Виште измислиха си Hall Of Flame колко още евенти ... Warbg беше също добър .....
 
Ем чи да ..... Квот и да говорите DEVILMu е най-добрия единствения 99B сервер в българия, който става за нещо .... Виште измислиха си Hall Of Flame колко още евенти ... Warbg беше също добър .....

След седмица- две и ние пускаме 99b+.
Предстои да разберем кой ще е.
 
KozMu, x nice <3 Mu BattleZone
 
Last edited:
Внимание ! липсва WARBG :)
Щеше да е тук ако с емил не го преебахте. :mad: Почти всички стабилни играчи си заминаха.А и в warbg се напулни с некви испанци ли италянци ли са кви са :x .
 
много си тъп бе фламчо :D: невиждаш ли че той хоства сървъра warbg.org и пита защо го няма

Съркастично тъп си саше....
Може да говори за оригиналното warbg, а не за мижавото му копие!
 
благодаря ви за любящите ви коментари очаквам още по темата " ЗАЩО ГО НЯМА WARBG В АНКЕТАТА " благодаря ви предварително :)
 
благодаря ви за любящите ви коментари очаквам още по темата " ЗАЩО ГО НЯМА WARBG В АНКЕТАТА " благодаря ви предварително :)

Щото Bleeding is a Luxury.
 
Моля за вашето внимание дали ще е WARBG.CoM ili WaRBG.OrG това няма никакво значение тъй като съм към уарбг и сървърите са си пак уарбг единствената разлика м/у двата сървъра е че единият сървър е 99б а другия с 3 еп 1... това е от мен чакам отговори
 
Моля за вашето внимание дали ще е WARBG.CoM ili WaRBG.OrG това няма никакво значение тъй като съм към уарбг и сървърите са си пак уарбг единствената разлика м/у двата сървъра е че единият сървър е 99б а другия с 3 еп 1... това е от мен чакам отговори

Има разлика голяма от земята до небето !