Най-Големият Българси Сървър

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Здравейте момчета,имам предложение за всички.
Да пуснем 1 сървър на "Mu Online" но да сме екип от доста души които да се грижат за сървъра по всяко възможно време за тях.
Имам 1 свободна машина и се замислих доста и реших да попитам има ли жалещи участници в "проектът"?
Всеки от администраторите(собственници) ще бъде с еднакви права.
Всеки от администраторите ще има пълен достъп до сървърните фаилове и сайтът.
Очаквам отговори от стабилни момчета които са готови да се трудят здраво за да преуспеем с един наистина добър сървър.
 
Protect аз съм навит за идеята ти като версия предлагам Season 3 най-много ми харесва идеята за екипа и мисля че така ще успее поне малко сървъра.Надявам се да няма глупости като Уебшоп.
 
Всеки от администраторите(собственници) ще бъде с еднакви права.
и накрая някой ще пре*бе всичко ::)
 
Правата може да са ограничени :D
 
Аз сьм сьгласен,ще помогна с каквото мога :)
 
Значи за сега се събрахме:
Protect
NoFear
Coolio
1ns0mn1a
NeoGame
ако има още които са готови да се трудят здраво за да успеем да постигнем наистина голяма аудитория от играчи да пишат :)
 
Mee :D.
Най добре съм в кодиране на неща С++/РНР/АМХХ :)
 
Значи за сега се събрахме:
Protect
NoFear
Coolio
1ns0mn1a
NeoGame

ако има още които са готови да се трудят здраво за да успеем да постигнем наистина голяма аудитория от играчи да пишат :)
от тея 4-мата само на 2 може да им се има доверие ::)
 
Скайп:dangermu.protect
Elven,coolio,1nsomn1a да пишат за да уточним нещата :)
Аре чакаме ви с NoFear :D
 
Най добре е всеки да си има права върху своето нещо.Един върху сайта друг върху файловете и $username върху $stuff
 
Най добре е всеки да си има права върху своето нещо.Един върху сайта друг върху файловете и $username върху $stuff
Така ще е.
Абсолютно....

Дарк , пиши ми в скайпа по к'во бацаш.
Мисля че по този начин ще се избегнат проблеми.
 
Неможах да те разбера..
Всеки ще си има права на това върху което работи(един върху сайта друг върху сървърните фаилове и т.н.)
 
Всеки ще си има права на това върху което работи(един върху сайта друг върху сървърните фаилове и т.н.)

И в един бъдещ момент, някой от тези ,които бацат по уеба(примерно), решава,че ще ви тегли 1 майна и ще делне всичко. К'во прайм тогаа ?
 
И в един бъдещ момент, някой от тези ,които бацат по уеба(примерно), решава,че ще ви тегли 1 майна и ще делне всичко. К'во прайм тогаа ?
Всеки ъпдейт по саитът и другите неща ще се слага на места от където неможе да се трие + това никои няма да има достъп до бакъпите |-(
 
И в един бъдещ момент, някой от тези ,които бацат по уеба(примерно), решава,че ще ви тегли 1 майна и ще делне всичко. К'во прайм тогаа ?

Да довьрша ядо са се и делете или се скарате за няква глупост (shake)