Най-Големият Българси Сървър

Откога КOMBAT е със К а не със С
KOMBAT != COMBAT
(rofl)
компанията трее учи английски
май ти трябва да започнеш да го учиш, пише се kombat.
 
май ти трябва да започнеш да го учиш, пише се kombat.

Играта се казва "Mortal Kombat",но реално се пише "Combat".
 
Играта се казва "Mortal Kombat",но реално се пише "Combat".
говорим за играта mortal kombat, а не как се пише kombat, combat и т.н. ::)
 
Пак се разлигавихте, избягахте от темата или се надрусахте...
Идеята е от страна добра, от друга - зла :D
Много пъти съм участвал в такива проекти и накрая свършва мн зле с големи загуби...
Успех и дано да има лоялност помежду ви :)
 
Помни,защото аз ще го запомня :)

От търсене на една тема какво намерих (xqx) така днес си припомних за т'ва което пише тук и какво стана с него? Нищо... Както съм споменал тук:

Добрем и аз ще го помня про ;) и ще си удържа на думата, но сте много гарги на един клон. Как ще се разбирате ми кажи? Ти имаш пц-то как ще делите кинтите или ако има такива де... кой какво ще прави ми кажи? Кой с какво ще се занимава то 100 човека може да станете |-( всеки ще иска нещо всеки ще се надува и прочие и прочие... не е ли така? Файловете кой ще са? Каква версия стара класик... понеже за сега те са с най-малко бъгове? СУХ! Ще купите ли файлове? Никой от Вас няма да даде един лев даже... какво е ПЦ-то...? Нещо само за сървъра и е ъпдейтнато на макс според изискванията му? Има толкова неща виждаш и ти за да се направи всичко перфектно... и какво ще е фън... разбирасе, че бъговете който ги има в файловете да не се забелязват... и какво кой с какви права ще е...? всеки ще е админ и ще преебава всичко... или ще прави каквото си пойска... а накрая ти ще ебeш мамата на всички щот машината е твоя и ти си до нея :D нали така... (nod)

Нека непрозвучи това като заяждане към всички които сте се захванало... нали аз съм критика все пак (nod)(happy)

Ще чакам да видим какво ще се получи... после оправдания неприемам (xqx)

за т'ва сега незнам кой от Вас или този който организира всичко т'ва трябва да почерпи по една каса с бира (може по една от всички Ви (angel) ) извинение няма да искам ^_^
 
нали parsy уж прави такива сървъри не му вземайте хляба (nqh)
 
Какво излезе нищо не казвате ?
За това реших и аз да ви пиша :).
Да се включа към вас дори само като

Гейм Мастър без други права докато не решите
,че ми имате довери

Едит: Имам огромен опит
като Гайм Мастър :)

Да знаете този пост е само предложение
да не ми теглите една ма*на

Успех..
 
Какво излезе нищо не казвате ?
За това реших и аз да ви пиша :).
Да се включа към вас дори само като

Гейм Мастър без други права докато не решите
,че ми имате довери

Едит: Имам огромен опит
като Гайм Мастър :)

Да знаете този пост е само предложение
да не ми теглите една ма*на

Успех..
Еми хубаво само че някой хора се отказаха :)
Не казвам че Protect се отказа...
 
.::Danger Mu::.97D+99I
Ето го сървърът който е от много време и е заплануван за още много.
 
.::Danger Mu::.97D+99I
Ето го сървърът който е от много време и е заплануван за още много.

"Ако тези злоупотреби продължават може да се наложи ние(Danger Mu) и mobio.bg да подадем оплакване в отдела за компютърни престъпления към ГДБОП. "
Ahahhhahhgahahahawdshasj;kd;ashndbaslknxas;ldasd (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
нищо няя стани .. всички са заети ^^
 
"Ако тези злоупотреби продължават може да се наложи ние(Danger Mu) и mobio.bg да подадем оплакване в отдела за компютърни престъпления към ГДБОП. "
Ahahhhahhgahahahawdshasj;kd;ashndbaslknxas;ldasd (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
SPAM :)
Какво бе приятел,отворен си и искаш да пробваш ли?
Говори с представител на "mobio" ;)
 
Last edited:
Ся ко спамиш ? аааааааа каде ти е предупреждението ? аааааааааааааа бе мишок :)

Що пишеш извън темата ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DarkMaster
.::Danger Mu::.97D+99I
Ето го сървърът който е от много време и е заплануван за още много.

Това не е ли отново Спам не мисля че решението ти за инфрактион беше правилно към Stone.Само искам да ми отговориш твоят пост не е ли спам ?
 
  • Like
Reactions: DarkMaster