Кой е най-добрия Български сървър?

The best server in bulgaria?

  • KozMu

    Votes: 53 22.4%
  • AngelsMu

    Votes: 11 4.6%
  • UniversalMu

    Votes: 8 3.4%
  • LotusMu

    Votes: 3 1.3%
  • InfinityMu

    Votes: 23 9.7%
  • EmeraldMu

    Votes: 20 8.4%
  • Mu Playring

    Votes: 26 11.0%
  • InsertMu

    Votes: 13 5.5%
  • OpenMu

    Votes: 22 9.3%
  • DevilMu

    Votes: 58 24.5%

  • Total voters
    237
Марио1 нищо не казвам просто си казвам че АЗ продавам права за пари но не и за 10-20лв ами за доста повече
 
и за това трябва да те богослови ли?
Не, просто ме обвинява в нещо което не съм казал..
 
Марио1 нищо не казвам просто си казвам че АЗ продавам права за пари но не и за 10-20лв ами за доста повече
Няма лошо ако са 1-2 човека, но в някой сървъри гледам 50-60 GM-та.. :D
 
Няма лошо ако са 1-2 човека, но в някой сървъри гледам 50-60 GM-та.. :D

и 500 да дойдат с по 500евро 1 няма да върна
 
  • Like
Reactions: pafa7a
и 500 да дойдат с по 500евро 1 няма да върна
Добре де ама в някой сървъри има GM за 12 часа струващо 1200 кредита примерно и ако се направиш GM 10 пъти оставаш такъв завинаги което е адски тъпо...
А и btw ако OpenMu има 500 (платени) администратора първо, че хората няма да го играят и второ - ще си толкова богат че няма да имаш нужа от сървъра :D .
 
Марио1 нищо не казвам просто си казвам че АЗ продавам права за пари но не и за 10-20лв ами за доста повече

за мен е фрее :) нали батенце :D (wasntme)

@mario1 бате затварай си устата насрана щото ще те боли много заклинджосан педал ще ти забия клина в гъза та ще се чудиш от къде ти е дошло манаф грозен дошъл ми от гората и ми се прави на лезбийка тука!!! (katur)
 
Добре де ама в някой сървъри има GM за 12 часа струващо 1200 кредита примерно и ако се направиш GM 10 пъти оставаш такъв завинаги което е адски тъпо...
А и btw ако OpenMu има 500 (платени) администратора първо, че хората няма да го играят и второ - ще си толкова богат че няма да имаш нужа от сървъра :D .
а според мен той парите от цифра време си ги е изкарал за да спре да го държи, но може ли да имаш 200+ играча и да си спреш сървъра. Аз примерно съм съгласен и 1 стотинка да непечеля и да имам 400 онлайн от колкото 50 и да зимам 1000 лева
 
  • Like
Reactions: PLMN
за мен е фрее :) нали батенце :D (wasntme)

@mario1 бате затварай си устата насрана щото ще те боли много заклинджосан педал ще ти забия клина в гъза та ще се чудиш от къде ти е дошло манаф грозен дошъл ми от гората и ми се прави на лезбийка тука!!! (katur)
Човек не знам на какъв се правя, но съм бил в екипа на OpenMu и явно съм по-квалифициран от теб в тази насока.
Преди да ми "забиеш клина в гъза" се научи да пишеш грамотно, тъй като и лесбийка да съм, и гей да съм все няма да харесам безмозъчни олигофрени като теб, поздрави!
 
а според мен той парите от цифра време си ги е изкарал за да спре да го държи, но може ли да имаш 200+ играча и да си спреш сървъра. Аз примерно съм съгласен и 1 стотинка да непечеля и да имам 400 онлайн от колкото 50 и да зимам 1000 лева
Това беше (несполучлива) шега.
И аз предпочитам играчите пред парите, тъй като доста бих се зарадвал ако създам толкова известен сървър. (nod)
 
само да те светна че аз с вирус се имам от 6 години такаче ми дреме на хуя кво говориш аз съм бил админ в инсерт докато нямаше опен му и познавам още 1 от админите в опен такаче неми се прави на много отворен като си бил админ .... и аз мога да стана просто трябва да кажа на вирус той няма да ми откаже
 
само да те светна че аз с вирус се имам от 6 години такаче ми дреме на хуя кво говориш аз съм бил админ в инсерт докато нямаше опен му и познавам още 1 от админите в опен такаче неми се прави на много отворен като си бил админ .... и аз мога да стана просто трябва да кажа на вирус той няма да ми откаже
Трябва да ти ръкопляскам ли? :D
Ставаш смешен... като ти дреме на х*я спами в други теми и не отговаряй на коментарите ми.
Не те знам нервноболен ли си какъв си, но на моменти явно те избива на олигофрения и започваш да се заяждаш без причина.
 
Най-добър ли ?! Ест че Devilmu -MOLTEN и вобще цялата поредица [Devilmu -Easy,Devilmu-S3,Devilmu-HARD и допреди Devilmu-WarZone и Devilmu -Free]
 
За мен АйдаМу 97 и Роза бяха най-добрите сървъри поне за мен и според мен никой от БГ сървърите не може да се сравнява с ТЯХ :)