Най-Големият Българси Сървър

Тихо са нали е модератор и е най големия :) !
 
Това не е ли отново Спам не мисля че решението ти за инфрактион беше правилно към Stone.Само искам да ми отговориш твоят пост не е ли спам ?

Не,по-горе се попита на няколко пъти къде е сървърът който е беше заплануван да се направи,давам този който сам си поддържам и мисля че има някакъв(дори и не голям успех).(speechless)

Ся ко спамиш ? аааааааа каде ти е предупреждението ? аааааааааааааа бе мишок :)

Що пишеш извън темата ?
То селенията и простотията не ходи по животните...по хората ходи :)
 
1.SRy za latinicata !
2.Nevijdam kakvo ob6to ima tvoq server sus cqkata ideq na temata IDIOT !
 
1.SRy za latinicata !
2.Nevijdam kakvo ob6to ima tvoq server sus cqkata ideq na temata IDIOT !
Това че хората попитаха какво е станало с сървъра,дадох им това което е станало,тъй като не се получи така нареченият "проект" реших да си продължа с .::Danger Mu::.97D+99I
Не си мериш приказките и си позволязаш да обиждаш а след това,"Ааа защо ми даваш инфракт","на къв се правиш" и т.н.
Не виждам причина да водя диалог с тебе(не за друго просто ми изглеждаш адски простоват,без да се обиждаш) така че прекратявам.
 
Значи групата се разпръсна? тъй ли ?
 
Много добра идея е това за екип за голям сървър но както по в предните мнения писа ДАРК май беше " Все някой ще ебе майката на екипа " :)
 
Много добра идея е това за екип за голям сървър но както по в предните мнения писа ДАРК май беше " Все някой ще ебе майката на екипа " :)

Начи тряя са сабереме само доверени ора
 
нали parsy уж прави такива сървъри не му вземайте хляба (nqh)

Какви сървъри, какво имаш в предвид ????
 
Как какви нали уш ти праиш му-България нз си кво най-добрите бг съвъри с по 20 он (nqh)
 
Еми да аз правя Му-България , и това че ми липсва реклама или че няма много играчи, не мисля че е защото НЕ ми е ХУБАВ сървъра , прати 20 човека да плей да видим колко ще си тръгнат :)
 
Емчи привлечи си ги , да не съм длъжен аз да ти ги водя (rofl)
 
Щом нема да има развитие и сте се отказали заключете темата.