Какво мислите за конфигурацията?

мда така е но аз ти казвам какво е по-добре xeon е по-добър защото разполага с някои работи които другите процесори ги няма но както казах ти си решаваш
 
днес трябва да ми докарат картата :) : Ge Force 512 MB DDR 3 256 BIT :) след 1-2 часа трябва да я имам ,защото съм я поръчал вече ... Какво мислите за нея ?
Извинете,че забравих - модела е 9600GT (sun)
 
Last edited:
днес трябва да ми докарат картата :) : Ge force 512 mb ddr 3 256 bit :) след 1-2 часа трябва да я имам , какво мислите за нея ?

Въобще няма да е лошо ако кажеш модела.

btw вижте новата ми конфигурация (промених я с по-голям бюджет)

mb ASUS P5Q PRO /P45/LGA775
cpu Core 2 Duo E8400 (3GHz, 6MB, 1333MHz FSB, s775) BOX
hdd 750GB SEAGATE SerialATA/7200/32MB
vcd SAPPHIRE HD3870 512 DDR4 TOXIC
ram 3 x 1GB DDR-2 800MHZ
cd ASUS DRW-2014L1T SATA BL+W/RET
monitor PHILIPS 190CW8FB
case Raidmax Midi tower Ninja
psu PSU FORTRON EPSILON 600/ 600W
 
Да но ако сервера не е развит..ша има да си чакаш за парите....

От една страна си прав, защото докато се развие 2 години трябва да чакаш машината трябва да е денонощно ОНЛИНЕ и на месец по колко лева ток ще плащате с тез сървари.. Аз се отказах да хоствам
 
От една страна си прав, защото докато се развие 2 години трябва да чакаш машината трябва да е денонощно ОНЛИНЕ и на месец по колко лева ток ще плащате с тез сървари.. Аз се отказах да хоствам

Какви 2 години бе човече ? ЕскейпМу го има от 4 месеца и вече сам имал и по 220 на линия (Средно по 160).

Естествено не всеки може да си направи такъв сървър, защото файловете и сайта са правени от Найкър и ДаркМастер, но всепак може да се закъпри нещо по-скромно!
 
Какви пари за ток бе хорца ^^
Машината ми ако 1 месец не е изключвана само за нея се плащат 5 кинта максимум (естествено, зависи от захранването и мн други работи :) )
 
Какви пари за ток бе хорца ^^
Машината ми ако 1 месец не е изключвана само за нея се плащат 5 кинта максимум (естествено, зависи от захранването и мн други работи :) )

Е, мойте 2 машини не са 5 кинта, но не са повече от 50 лева, които ги покривам за 1 ден!
 
От конфигурацията ми вече монитора е факт. Остава и другите части (след 3-4 дни).
Когато ги купя, ще пиша да се похваля.
 
Хард Диск:800GB WD SATA 16m
RAM:3x2GB A-data
VGA: Galaxy 8500GT 512M PCI-e
CPU: 4,4Ghz+ водно охлаждане :)

за друго нз от каде да си го скивтам :(
 
3 по 2 гб да човек с ква ОС си ?
процесора също е лек, но не мога да разбера защо на сървърно PC (предполагам) си турил толкова мощна видеокарта ?


AfterShock - едно време, в далечната 2006-та как имах по 150 човека и се кефих ама си шътнах сървъра, какъв глупак бях да не метна един google ad с тея 150 парчета :D
 
Хард Диск:800GB WD SATA 16m
RAM:3x2GB A-data
VGA: Galaxy 8500GT 512M PCI-e
CPU: 4,4Ghz+ водно охлаждане :)

за друго нз от каде да си го скивтам :(

Добре е видеото е добре за процесора няма марка и модел... вече Ghz никва роля не играят а Clock Speed предполагам че ти е Dual Core 2.2 Ghz от Intel E сериа
 
3 по 2 гб да човек с ква ОС си ?
процесора също е лек, но не мога да разбера защо на сървърно pc (предполагам) си турил толкова мощна видеокарта ?


Aftershock - едно време, в далечната 2006-та как имах по 150 човека и се кефих ама си шътнах сървъра, какъв глупак бях да не метна един google ad с тея 150 парчета :d

Гуугъл-а на върши никаква работа. Чакаш по 3 месеца за некакви си криливи 100$. Уеб Шопа рулз!
 
RAM: 4x2GB DDR3 1600MHz Corsair TW3X4G1600C9DHX, XMS3
CPU: Core 2 Quad Extreme QX9775 (3.2GHz, 12MB, 1600MHz FSB, s771) BOX
HDD: 1000, HITACHI, SerialATA2, 7200rpm, 32MB
малееееее ....................................................................