Какво мислите за XtremeTop100?

нали плащаш за gold member ? щом ти премахват рекламата ,а ти си платил да стои там си търси правата.


знайм бе, знайм...

връщат ми парите... :d
 
връщат ми парите... :d

научи повече за правата си. нищо ,че ти ги връщат. може да ти върнат не 20$ , ами 2000 :): заинтересовай се.
 
ачов : я ми кажи към кой да се обърна (nqh)
 
Ами на 2-ро място кои топ е с наи мн посе6тения е да ви попитам 6тот XtremeTop e факана работа
 
Ами на 2-ро място кои топ е с наи мн посе6тения е да ви попитам 6тот XtremeTop e факана работа
 
captch-а не струва има друг начин за защита от бот,като цяло бива има кво още да се иска,но така е като не се гледа.Отностно "2ма от най-добрите уебъри" гъзове ли ще целуваме ся? единия от тях няма да споменавам кой,ми пискаше че съм му откраднал модулите.като разбираш ли само на снимка ги е показвал и тва ми наричаш най-добрия... грешна дефиниция ползваш,точната е "добър".признавам добър е единия другия не го знам.но имаш ли идея можеш да е направиш нищо сложно няма в php
 
Благодарение на xtremetop100 много сървари са се развили :)
 
гаден но неможем без него :)
 
Според мен сайта е
1265991t.png
 
xtremetop100 sux... indeed

Посещенията който показва, че са направени не са реални. Ноктурнал плаща 1000$ на месец за трите сървъри който всички знаем и всеки изминал месец са на първите 3 места. ;-)

поздрави
 
xtremetop100 e боза но че влизат хора от там влизат няма спор.