Какво мислите за това?

пу*ка майна zamunda не случайно не се дражи на бг хост и немогат да им кажат нищо .
Радио също неможе да се пуска в бг говоря за онлайн радио а shell-bg предлагат хостинг на радио как ?
Много лестно хостинга им е в друга даржава ве мишок .. и ти не си навътре в нещатат .
 
Last edited:
пу*ка майна zamunda не случайно не се дражи на бг хост и немогат да им кажат нищо .
Радио също неможе да се пуска в бг говоря за онлайн радио а shell-bg предлагат хостинг на радио как ?
Много лестно хостинга им е в друга даржава ве мишок .. и ти не си навътре в нещатат .


В момента говориш пълни глупости.
Бил ли си в чужбина за да кажеш ,че всичко се сваля безплатно ?
Масово гражданите купуват филми,лицензиран софтуер и пр.
Не виждам ,защо като не си запознат говориш наизуст?
 
Докато има хора разбиращи от програмиране -> Уеб & Софт даже и Blu-Ray, UMD & прочие винаги ще се копирва, а до колкото знам този дето е създал 1-вата P2P система -> Брам Кохен, а за създателите на P2P Protocol -> MIT университета... искаш да ми кажеш, че Кохен е осъден за половин милион (wonder)... Ти откачи ли бе? Skype също ползват P2P система, айде кат се правиш на толкоз четен... прочети малко повече и виж, че P2P протокола е официално пуснат от университети за споделяне на информация анонимно и свободно!!!! (headbang) Тоест, да ти го преведа, P2P се използва навсякъде дето има DHCP & other protocols... P2P има даже и в Half Life2 i CS... Кат не разбираш от програмиране мирни, то ако са искали да премахнат торентите до сега 1 да не е останал, ама знаеш ли, че политиците дърпат повече филми даже и от бате Васко (rofl)... Айде, навлез малко в материала и пак ша си лафим... ( това не е нападение срещу тебе, просто ти казвам истината, а от нея боли ) (rock)

Сам каза.
P2P е създадена за едно нещо, а се ползва за друго ;):
Това стане ли, минава доста време, докато някой се намеси.

@Extazy: Хайде, пробвай да отвориш торент сайт от Англия или от Амстердам, където уж е сървъра на Замунда ;):
 
Бих казал едно браво ;):
Дано скоро българина научи, че съществуват DVD-тата с филми ;):

Ще се цитирам
Няма ни най малка логика да се спира нелегалния софтуер,защо ли ?
Защото хората които ползваш кракнат фотошоп печелят ли пари от него - НЕ.
Хората които имат кракнати стиймове,TF2,L4D2 и т.н. ще могат ли да участват във ESL турнири и да печелят пари - НЕ.
Това да купуваш играта,говори че имаш уважение към хората които го правят.Ако примерно Split/Second съм играл там 4-5 часа,и съм я минал и ми омръзна,и я изтрих,за какво да давам тези 50$ ?Разбирам ако играта я бях играл всеки ден по 5-6 часа,САМО тогава си струва да дадеш N $ за тази игра.Излиза по евтино да отида във Компютърен Клуб,да си платя за 20 часа,да си изиграя оригиналната игра,и това е.
 
ШитсБУЛ^^
Това е все едно да отидеш до магазина, да вземеш 10к. прах за пране, да отидеш вкъщи, да пробваш 1 кило и като не ти изпере хубаво - да го върнеш ;):
Една игра преди да я купя- чета форуми за нея, гледам снимки, гледам до каква степен е добра графиката и купувам..
До сега, колкото и малко игри да съм играл- всяка една ми е харесвала. Не само, защото е била мега яка, а защото знам ,че съм заплатил за това,което играя ;):
 
  • Like
Reactions: mi7aka
ШитсБУЛ^^
Това е все едно да отидеш до магазина, да вземеш 10к. прах за пране, да отидеш вкъщи, да пробваш 1 кило и като не ти изпере хубаво - да го върнеш ;):
Една игра преди да я купя- чета форуми за нея, гледам снимки, гледам до каква степен е добра графиката и купувам..
До сега, колкото и малко игри да съм играл- всяка една ми е харесвала. Не само, защото е била мега яка, а защото знам ,че съм заплатил за това,което играя ;):
Грешен пример.
Отиваш просто в Химическо Чистене и го даваш.
 
Sng Аплодисменти за голямата прилика между торент тракер и 10кг. прах за пране (y)
 
  • Like
Reactions: Flame