Какво мислите за турнето във Америка на Слави Трифонов

PROTECTOR

New Member
Joined
May 25, 2010
Messages
729
Reaction score
58
Аз просто нямам думи да опиша като цяло Слави Трифонов това е един от най големите Българи но не само на хартия а го показва постоянно и специално за всички българи във Америка отиде да направи това турне.Просто ако почна да пиша какво мисля за него като цяло няма да ми стигне времето... Просто нямам думи
 
  • Like
Reactions: RobZombie
Просто,просто,просто, човека прави пари, но е човек, който правейки пари- прави слава не само на себе си, а и на България.
Евала на човека.
 
Просто,просто,просто, човека прави пари, но е човек, който правейки пари- прави слава не само на себе си, а и на България.
Евала на човека.

+1
 
Това е един пълен простак. Изгониха го от България , защото не си плащал данаците и избяга в Америка.
 
Това е един пълен простак. Изгониха го от България , защото не си плащал данаците и избяга в Америка.

какво пиеш,пушиш,смъркаш бе човек :D
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
Аз лично много се забавлявах снощи като гледах филмчето им по БТВ. Големи купонджии са.
 
Това е един пълен простак. Изгониха го от България , защото не си плащал данаците и избяга в Америка.

w'at?
 
Това е един пълен простак. Изгониха го от България , защото не си плащал данаците и избяга в Америка.

Защо пък Слави да е простак? Човека се труди и постига успех...
Има и много добри песни земе направи малко слава на България ;)

Повярвай има достатъчно zen да си плаща данъците (shake)
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Защо пък Слави да е простак? Човека се труди и постига успех...
Има и много добри песни земе направи малко слава на България ;)

Повярвай има достатъчно zen да си плаща данъците (shake)

zen аа не хахахахахахаха
 
какво пиеш,пушиш,смъркаш бе човек :D

Нищо , това е голата истина. Felix не съм казал че няма пари , да има много пари но пак не си плаща данаците. Фирмата му "Седем осми" е регистрирана на някакви острови дето са се регистрирали маргините , дамбовците и други лайна , който се пишат на патриоти , но всъщност ограбват българския народ. Това си е мое мнение всеки има право да ме упреква.
 
Last edited:
Не ми интересува за данаците !!!Но да си кожем често Няма друк ШоуМен като него !!!
 
Не ми интересува за данаците !!!Но да си кожем често Няма друк ШоуМен като него !!!

Грешка ,той си наема хора които да му правят шоуто като например краси радков оня дето пееше баща ми е .. (забравих му името) и др.
 
Нищо , това е голата истина. Felix не съм казал че няма пари , да има много пари но пак не си плаща данаците. Фирмата му "Седем осми" е регистрирана на някакви острови дето са се регистрирали маргините , дамбовците и други лайна , който се пишат на патриоти , но всъщност ограбват българския народ. Това си е мое мнение всеки има право да ме упреква.

Какво , какво краде Слави :D (rofl)(rofl)
 
Какво , какво краде Слави :D (rofl)(rofl)

Това че не си плаща данъците , той и такива като него , се отразява на цялото ни общество , защото парите от данъци отиват за здравеопазване , наука , образование , полиция и т.н. Ако никой не си плаща данъците каква държава ще сме ? За това винаги не достига пари за нещо. Това че прославя България с чалга не означава абсолютно нищо , а е един пълен пиар.
 
Ти пък , защо си мислиш ,че Слави не си плаща данъците ? Защо коментирате без да сте наясно наистина и без да имате каквото и да била компетентност?
 
Ти пък , защо си мислиш ,че Слави не си плаща данъците ? Защо коментирате без да сте наясно наистина и без да имате каквото и да била компетентност?

Четете малко повече и ще разберете , не съм го измислил това аз.
 
Четете малко повече и ще разберете , не съм го измислил това аз.

то тва не е гаранция че е истина то по вестниците и в интернет кфо ли не се пише за пари
 
Четете малко повече и ще разберете , не съм го измислил това аз.

Ако става въПРОСТ, на доста места пише , че на 21 декември 2012 е края на света , дай сега да им повярваме и да си теглим куршума на 20ти.
Не вярвайте на всичките лайна , които пише в нета.И най-вече не ги разпространявайте.
 
Ако става въПРОСТ, на доста места пише , че на 21 декември 2012 е края на света , дай сега да им повярваме и да си теглим куршума на 20ти.
Не вярвайте на всичките лайна , които пише в нета.И най-вече не ги разпространявайте.

Фактите са си факти , не отклонявай темата от славчо за някакви измислени дати.

http://www.blitz.bg/news/article/77529
http://www.blitz.bg/news/article/81019

С цената на всичко Слави гледа да се задържи в светлината на прожекторите-дори и с откровенна простотия..Това „шоу“ отдавна трябваше да е на боклука,но и това ще стане скоро-надявам се..На всички омръзнаха пошлите им „скечове“…И пещерен хумор.Много на сериозно се взима,ако се прави на „майстор“ пред екипа му ,това минава защото им плаща заплатите и те ще си мълчат,но за повечето хора е жалък..В началото на предаването всичко беше свежо ,интересно и на място,но сега е пълна отврат.Имам чуството,че присъствам в някоя селска кръчма ,където селските идиоти си разправят пошли простотии..Да не говориме,че взимат вицове от руските сайтове и ги представят като нещо ново в предаването им.. Отврат..Върви си Слави,всеки човек трябва да знае кога да спре…
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dante