Какво мислите за това?

Прави са си хората . Преди 4Storing беше добър сайт и всеки качваше файлове е в него обаче измислиха някакви лимити и т.н и стана тъпо
icon12.gif
 
какво прави бе да им умре коня на тез МВР , хората са дали пари и са успели да станат известни ония кфо им пука ми ще ги спрем. Да им еба майката. Искали пари ами тъпите МВР и те искат пари ве майка им ама неги бара никой :mad:
 
не псуваи така чак де обиждаш ме ;(
 
е кфо не да ти кажат или махаш hard-a или на топло в затвора и то за некфи глупости. Ми то както е тръгнало направо да забранят интернет ве. Устава да спрът и thebiratebay и скачам главичка през терасата ....
 
Бих казал едно браво ;):
Дано скоро българина научи, че съществуват DVD-тата с филми ;):
 
Бих казал едно браво ;):
Дано скоро българина научи, че съществуват DVD-тата с филми ;):

А дано скоро пък sNG научи, че P2P системата е недосегаема (rock) ( се едно да те глобят, че даваш на съседа сол или захар (wonder) )
 
  • Like
Reactions: pafa7a
А дано скоро пък sNG научи, че P2P системата е недосегаема (rock) ( се едно да те глобят, че даваш на съседа сол или захар (wonder) )

Ако беше чел достатъчно, щеше да знаеш, че човекът, който е виновен за торент тракерите е бил съден за половин милион.
Е, да, стигнало се е до върховният съд, ноо.. все пак.. съден ;):

Другото. В един бъдещ момент- ще изчезнат ДВД-тата и ще се измисли нещо ново, през което групата пешовци няма да могат да извличат филмите,а тогава ще настъпи краят на недосегаемата P2P система ;):
 
аве това е мноо тъпо сайтове за музика неможе да пусна торент тракери сайтове за качване на данни ами тогас да си фаштаме багажа и за чужбина там поне не е забранено .. бг всички свидливи добре бе аз като имам знания да направя един такъв сайт и като мога да извлека лев от него за какво да не извлека (think) ами те само да си пребират пари пък ние да стоим на съхо .. тъпо расаждаваш snG ..
 
аве това е мноо тъпо сайтове за музика неможе да пусна торент тракери сайтове за качване на данни ами тогас да си фаштаме багажа и за чужбина там поне не е забранено .. бг всички свидливи добре бе аз като имам знания да направя един такъв сайт и като мога да извлека лев от него за какво да не извлека (think) ами те само да си пребират пари пък ние да стоим на съхо .. тъпо расаждаваш snG ..

Световните компании губят от това..
Торентите стават монопол, а монопола е равен на спирачка..

Прочетете малко книги за маркетинг.. тогава спорете с мен ;):
 
Световните компании губят от това..
Торентите стават монопол, а монопола е равен на спирачка..

Прочетете малко книги за маркетинг.. тогава спорете с мен ;):

Точно така! Принципно аз съм за тракерите и подобни неща нали, но стига да не е в моята свера на работа/бизнес ^_^
 
добре я кажи ся някой като може да прави такива сайтове и прочие кфо да прави .. да стои да си прави сайтовете и да си ги гледа той като може да искара лев или направо да ги ръчка на пцта в чожбина и толкос ..
 
Както казва един много добър писател:
Монополът е спирачка, а абсолютният монопол е още по- голяма ;):
 
да им серя на писателите аз за кфо сам си губил времето тогаа ...
 
добре я кажи ся някой като може да прави такива сайтове и прочие кфо да прави .. да стои да си прави сайтовете и да си ги гледа той като може да искара лев или направо да ги ръчка на пцта в чожбина и толкос ..

Човеко, вмомента говориш абсолютни глупости..
Няма такова понятие:
- К'во да прай ,кат' може да прави такива сайтове.
Един сайт се прави с точна определена цел. Когато тя е целенасочена,а именно да скапва пазара на големият пазар, в който се търгува с милиони - идва реда на правителството да се намеси - да спука балона, който се е образувал..
Така стана и в Амстердам, когато беше настъпил балона със семената, така стана и с интернет компаниите в Америка, така ще стане и с торент тракерите.
Нищо не е вечно!
 
  • Like
Reactions: Backo
да им серя на писателите аз за кфо сам си губил времето тогаа ...

За същата студена водица, за която са си губили времето създателите на всеки един филм, всяка една песен, книга и т.н. качени в торент тракерите.

Само не знам защо първо тръгнаха по тракерите, а сайтове като data.bg(които ти искат пари "за да не чакаш") остават... непоклатими.
 
За същата студена водица, за която са си губили времето създателите на всеки един филм, всяка една песен, книга и т.н. качени в торент тракерите.
Браво!

Само не знам защо първо тръгнаха по тракерите, а сайтове като data.bg(които ти искат пари "за да не чакаш") остават... непоклатими.
Data.BG беше затворена за 2 дена, докато успеят да наместят бекъпа си ;): Все пак сме Царвуландия ;):
Важно е онзи тъпак - инспектора да каже "аз затворих сайта- работата ми е свършена",а да ли те няма да си го върнат.. на кой му пука! Да живее пиратството!
 
Инспектора казва така да земе някой леф.. Но недейте забравя и в правителството има хора,и те трябва да хапнат...
Дата.бг знаят какво ще стане и почнаха с бакъпите си... (Както sNG каза)
И така всеки е доволен (Инспектора (затворих сайта)зима някой леф.Потребителите има Data.BG музичка ала бала а-у.. Админите на data.BG "Ох котьо още мангизи")
Pirate FTW
 
Ако беше чел достатъчно, щеше да знаеш, че човекът, който е виновен за торент тракерите е бил съден за половин милион.
Е, да, стигнало се е до върховният съд, ноо.. все пак.. съден ;):

Другото. В един бъдещ момент- ще изчезнат ДВД-тата и ще се измисли нещо ново, през което групата пешовци няма да могат да извличат филмите,а тогава ще настъпи краят на недосегаемата P2P система ;):

Докато има хора разбиращи от програмиране -> Уеб & Софт даже и Blu-Ray, UMD & прочие винаги ще се копирва, а до колкото знам този дето е създал 1-вата P2P система -> Брам Кохен, а за създателите на P2P Protocol -> MIT университета... искаш да ми кажеш, че Кохен е осъден за половин милион (wonder)... Ти откачи ли бе? Skype също ползват P2P система, айде кат се правиш на толкоз четен... прочети малко повече и виж, че P2P протокола е официално пуснат от университети за споделяне на информация анонимно и свободно!!!! (headbang) Тоест, да ти го преведа, P2P се използва навсякъде дето има DHCP & other protocols... P2P има даже и в Half Life2 i CS... Кат не разбираш от програмиране мирни, то ако са искали да премахнат торентите до сега 1 да не е останал, ама знаеш ли, че политиците дърпат повече филми даже и от бате Васко (rofl)... Айде, навлез малко в материала и пак ша си лафим... ( това не е нападение срещу тебе, просто ти казвам истината, а от нея боли ) (rock)
 
ами тогас да си фаштаме багажа и за чужбина там поне не е забранено ..

Ти, да не си пил газ? (think) Изброй ми, къде не е забранено...