Какво мислите за турнето във Америка на Слави Трифонов

Сподели с нас опиата, който си взел .. и те държи цял ден- така силно.
 
Фактите са си факти , не отклонявай темата от славчо за някакви измислени дати.

БЛИЦ Новини - Слави Трифонов крие 20 милиона лева!
БЛИЦ Новини - Слави Трифонов изпрал 12 млн. лева с игра-фантом?

С цената на всичко Слави гледа да се задържи в светлината на прожекторите-дори и с откровенна простотия..Това „шоу“ отдавна трябваше да е на боклука,но и това ще стане скоро-надявам се..На всички омръзнаха пошлите им „скечове“…И пещерен хумор.Много на сериозно се взима,ако се прави на „майстор“ пред екипа му ,това минава защото им плаща заплатите и те ще си мълчат,но за повечето хора е жалък..В началото на предаването всичко беше свежо ,интересно и на място,но сега е пълна отврат.Имам чуството,че присъствам в някоя селска кръчма ,където селските идиоти си разправят пошли простотии..Да не говориме,че взимат вицове от руските сайтове и ги представят като нещо ново в предаването им.. Отврат..Върви си Слави,всеки човек трябва да знае кога да спре…
И аз съм на почти същото мнение. Личното мое доказателство е, моета даскалка по български, която участва в шоуто на "Дългия". По телевизията изглежда доста приветлив човек, раздаващ се за всичко и всеки, нали? Но тя го описа на живо какво представлява: скръндзещо се, капризно дърво без абсолютно никакво чувство за хумор. Така че въобще не се съмнявам и ако укрива данъци, и пере пари.
 
Dungeon ,

Братле на Слави Трифонов песните са идеални за маса идеални са за дискотеките той е един от най голеимте в България и не само може да те порази с пари .. другото което е той има едно от най добрите Шоута в България и не мисля че е някаква утрепка както ти го определяж ;) извинявам се ако има грешки :d фмомента съм на маса :)

Поздрав за цял DarksTeam Слави Трифонов - Копелета Гадни [студио X] / VBOX7 ! ! !
 
Last edited:
Dungeon ,

Братле на Слави Трифонов песните са идеални за маса идеални са за дискотеките той е един от най голеимте в Българиа и не само може да те порази с пари .. другото което е той има едно от най добрите Шоута в Българиа и не мисля че е някаква утрепка както ти го определяж ;) извинявам се ако има грешки :d фмомента съм на маса :)

Поздрав за цял DarksTeam Слави Трифонов - Копелета Гадни [студио X] / VBOX7 ! ! !

А ти май не си от Българиа.
 
Dungeon ,

Братле на Слави Трифонов песните са идеални за маса идеални са за дискотеките той е един от най голеимте в България и не само може да те порази с пари .. другото което е той има едно от най добрите Шоута в България и не мисля че е някаква утрепка както ти го определяж ;) извинявам се ако има грешки :d фмомента съм на маса :)

Поздрав за цял DarksTeam Слави Трифонов - Копелета Гадни [студио X] / VBOX7 ! ! !

И пак бягате от истината. Това което е направил в шоубизнеса да , шоуто му преди се гледаше много , но сега мислят да го спират поради малък интерес. Лично аз го гледах преди и се смеех понякога. Но пак казвам ако всеки не си плаща данъците каква държава сме ?
 
Това е един пълен простак. Изгониха го от България , защото не си плащал данаците и избяга в Америка.

ARE YOU CRAZY ?
 
Като си наред не слушай медиите какво говорят не всичко където казват е истина.