Какво мислите за XtremeTop100?

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Кажете си мнението за Xtreme-a ^_^

- Премахват сървъри както им падне БЕЗ никаква причина.
- Като vote-неш не отчита вот. Трябва да вотнат поне 3 - 4 човека за да отчете 1 глас.
- Нямат никаква поддръжка (изпращаш мейл и не получаваш отговор)
- Затварят си очите за сървърите които имат едва 80 онлайн и са в топ 3 (пример MythMu) а банват сървърите със над 400 online (insert, infinity, emerald)


Моето мнение е че ако xtreme нямаха толкова посещения щяха да са просто 1 сайт в който никой не би се регистрирал...
 
xtremetop100 е едно нищо само тва ще кажа
 
MythMu ? Не приказвай за неща от които бъкел не разбираш. Познавам администратора на този сървър, човека ми направи голяма услуга без каквото и да иска в замяна...и той дори има опасения, че ще го пернат понеже така затвориха FunzMu преди като стигна 2о място..без аргументирана причина.. друго... MythMu/FunzMu са междодругото сървърите в момента за които работят най-добрите отлежали кодъри ... говорим за сървър файлове ... и 2ма от най-добрите уебъри.. намерили сте чии сървъри да оплювате..имайки в предвид, че това са хората, които наистина слагат парите на играчите си в сървърите си, а не в джобовете си..
xtremetop100 се държи от ZhyperMu, слабо-информираните ми дечица..корупция си е..

И още ... смешен сайт е като цяло... прокси чекър се прави толкова лесно.. да ..затормозява с 2-3 секунди сесията, но им вдига реномето, а да не говорим това Recaptcha каква боза безбожна е...
а темплейта му е .. меко казано грозен
 
Last edited:
Съгласен съм до някъде... но не мисля че сървър с едва 80 online трябва да е до сървърите които имат тройно и четворно online...
 
леко поразклатена система, корумпирана, пълна с бъзици, неподдържана, не толкова защитена...
но въпреки това, като потребител си има смисъл (и то голям) от рекламка там :)
 
Моето мнение е че ако xtreme нямаха толкова посещения щяха да са просто 1 сайт в който никой не би се регистрирал...
me2
 
хващам бас ,че 70% от писалите тук ,ако феликс или някой дето е тийм мембър не бяха споменали ,че са ташак , всички щяха да кажат ,че са най-добрите. поправете ме ако греша.

по темата: немога да давам мнение ,при положение ,че не съм видял нищо лошо от тях.освен забавянето на вота.
 
Code:
EmeraldMU Admin to Jawn - SEOMinds LTD
	
show details
	

Dear XtremeTop100 staff.
Today me and a few good server was removed from the top list for third time.
What is the reason for this? Or you are just removing servers for fun?

Jawn - SEOMinds LTD
 to Emerald
	
show details
	

Yes your removed for the second time, and you will be removed a third time, removed means banned

Това support ли е или отговор на 10 годишно лапе, което ползва translator, връзкарче уредило сайта си към SEOMinds ^^

Очевидно е че не искат да ми кажат защо аз и още 10 - 15 сървъра сме махнати от класацията... Много ми е чудно какво съм направил за да бъда премахнат o_O

Както някой казаха - корупция ^^
Всеки сървър който застраши zhyper и останалите от топ-а подлежи на премахване.

Внимание! Гледайте да не ставате добри (rofl)
 
Code:
emeraldmu admin to jawn - seominds ltd
	
show details
	

dear xtremetop100 staff.
Today me and a few good server was removed from the top list for third time.
What is the reason for this? Or you are just removing servers for fun?

Jawn - seominds ltd
 to emerald
	
show details
	

yes your removed for the second time, and you will be removed a third time, removed means banned

това support ли е или отговор на 10 годишно лапе, което ползва translator, връзкарче уредило сайта си към seominds ^^

очевидно е че не искат да ми кажат защо аз и още 10 - 15 сървъра сме махнати от класацията... много ми е чудно какво съм направил за да бъда премахнат o.o

както някой казаха - корупция ^^
всеки сървър който застраши zhyper и останалите от топ-а подлежи на премахване.

внимание! гледайте да не ставате добри (rofl)

по принцип много лесно може да се спре тоя сайт...ама трябва да пишеш на точните хора и на точното място :)
 
Code:
EmeraldMU Admin to Jawn - SEOMinds LTD
	
show details
	

Dear XtremeTop100 staff.
Today me and a few good server was removed from the top list for third time.
What is the reason for this? Or you are just removing servers for fun?

Jawn - SEOMinds LTD
 to Emerald
	
show details
	

Yes your removed for the second time, and you will be removed a third time, removed means banned

Това support ли е или отговор на 10 годишно лапе, което ползва translator, връзкарче уредило сайта си към SEOMinds ^^

Очевидно е че не искат да ми кажат защо аз и още 10 - 15 сървъра сме махнати от класацията... Много ми е чудно какво съм направил за да бъда премахнат o_O

Както някой казаха - корупция ^^
Всеки сървър който застраши zhyper и останалите от топ-а подлежи на премахване.

Внимание! Гледайте да не ставате добри (rofl)

Нали плащаш за Gold Member ? Щом ти премахват рекламата ,а ти си платил да стои там си търси правата.

по принцип много лесно може да се спре тоя сайт...ама трябва да пишеш на точните хора и на точното място :)
Знайм бе, знайм...
 
по принцип много лесно може да се спре тоя сайт...ама трябва да пишеш на точните хора и на точното място :)
:eek:
бараба, ти ме метна в тъч...
 
по принцип много лесно може да се спре тоя сайт...ама трябва да пишеш на точните хора и на точното място :)

На кого ще кажеш.На някой от Armagedon ли?
 
по принцип много лесно може да се спре тоя сайт...ама трябва да пишеш на точните хора и на точното място :)
това трябва да се види (nqh)(xaixai)

btw
не се излагай...
 
то са видя вече