[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

имам проблем значи нормално ли е това със стрелката да е така тази скала http://store.picbg.net/pubpic/BE/6F/7331e12191c5be6f.png иначе като му дам старт сичко тръгва без да изписва грешка ready на всякъде и тегла каъв ли не клиент и този пробвах и кой ли не и нетръгва започва да зарежда и до там чакам по 5 мин и нищо .. и като дам ентър ме изхвърля сложил съм маин лаунчера сичко и нестава
 
  • Like
Reactions: Wikko0
дава ми ерор на JoinServer като пусна MuStartUp :mad:
 
  • Like
Reactions: Wikko0
сичко ок no errors и като вляза в му празен екран ( не показва connect server button-a ) не съм пипал ип-тата по майн-а и серийният номер, тъй като незнам как.. някакви идеи ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
сичко ок no errors и като вляза в му празен екран ( не показва connect server button-a ) не съм пипал ип-тата по майн-а и серийният номер, тъй като незнам как.. някакви идеи ?
използвай mu_fast ::)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
използвам го .. същото се получава
 
  • Like
Reactions: Wikko0
използвам го .. същото се получава

ползвай main.exe и launcher-а които са дадени тук. ако пак има нещо подобно значи нещо не си нагласил по сървър файловете.
 
Ползвам го...същото е...по сървърните файлове не мисля че има нещо направено не както трябва
Кирилизирано от Protect
Нарушение от точка 1 от правилата на форума,втори път води до Infraction.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
имаше грешка в кирилизирането, кат ми беше сложил предупреждение поне да го беше превел както трябва..

Сега се появи същия проблем, както с другите сървър файлове които бях използвал. А именно пускам МУ-то не ми показва connect server button-a, а направо ме препраща при таб-а където се пише acc и pss .., а след като си вляза в acc-то и после в играта една минута и ме диск-ва.. any ideas ?
 
Last edited:
Виж в CS/Data във файла serverlist.dat дали си сложил :
0 "MuServer" "127.0.0.1" 55901 "SHOW"
И също погледни останалите файлове в папката , дали си сложил ип-тата :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Беше прав за ServerList, не го бях едитнал, но се получава все същата работа.. без да ми показва connect server button-а и малко след тва като не си влизам в ацц и ми дава диск отляво.. може ли да е от тва че md5 е он ..
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Сървър файловете зареждат без проблеми. Всичко им е перфектно с изключение на md5 защото невсички файлове го поддържат. Ако някой има проблем с пускането на тази версия това е от лоша конфигурация а не от файловете. 10/10 (Darko ако може направи и 1 release със стабилни Season 2 файлове )
 
  • Like
Reactions: Wikko0 and MOTION
Всичко е ок с пускането.. сега естествено че ще има нов проблем.. когато направя клиента с лаунчъра и майн-а от тука при мен върви перфектно, но при повечето на които го пратя когато отворят лаунчъра и цъкнат на сървъра им излиза еррор M6Ks и някакви йероглифи .. на 3ма човека го пратих, 2-ма от които им го показва на 3-тия тръгна без проблем
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Всичко е ок с пускането.. сега естествено че ще има нов проблем.. когато направя клиента с лаунчъра и майн-а от тука при мен върви перфектно, но при повечето на които го пратя когато отворят лаунчъра и цъкнат на сървъра им излиза еррор M6Ks и някакви йероглифи .. на 3ма човека го пратих, 2-ма от които им го показва на 3-тия тръгна без проблем

Дава го така понеже те не избират сървъра ти :) а дават на това което е отначало "с ероглифите". :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Трябва ми WZ_MD5_MOD.dll и също така ако може някой да ми каже какво трябва да напиша в Query Analyzer че нещо не мога да се оправя
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Трябва ми WZ_MD5_MOD.dll и също така ако може някой да ми каже какво трябва да напиша в Query Analyzer че нещо не мога да се оправя

Вътре ще видиш файл кадето пише каде трябва да се сложи и какво има да се пише по Query Analyzer? Или какво искаш да пишеш в него де?
 

Attachments

  • MD5 DLL.rar
    28.7 KB · Views: 137
  • Like
Reactions: Wikko0
Сложих md5 dll - то а защо не мога да направя акаунт ното от сайта нито от едитора ползвам darksweb 0.3 и MuEditor v.2.1 на skyteam
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Сложих md5 dll - то а защо не мога да направя акаунт ното от сайта нито от едитора ползвам darksweb 0.3 и MuEditor v.2.1 на skyteam

Ми ако е за при уеб сайта пусни си MD5 инсталирай го на ново и го дай на "on". Аа... ако .dll файла е на мястото си нетрябва да има проблем. Същото направи и с едитора наново всичко и с MD5 on ;)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Не разбрах, какво трябва да направя ? Как да направя клиента за да не им излизат йероглифи като цъкнат на сървъра ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Не разбрах, какво трябва да направя ? Как да направя клиента за да не им излизат йероглифи като цъкнат на сървъра ?

Направи снимка да видим какви йероглифи им излизат :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0