[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

.....................................
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
DarkMaster, извинявам се за глупавия въпрос, но мога ли с тези файлове да ползвам база данни от 97д+99и мигрирана?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Амм мисля че ще е голяма играчка , ама няма невъзможни неща о.О
 
  • Like
Reactions: Wikko0
филе работят аз ги тествам от 2 дена които има проблем със canetes servers това е от ланчера и така сичко си бачка както е описал Дарката а които не мозе да си го оправи да ми пише на скупе:ivan4o903 ще му помогна да си подкара сървъра за това е форум да си помагаме Търся някои които мозе да ми направи саит за Муонлине ако треа ще си платя
Версия :99б+ а ето и моя сървър които съм пуснал на тази версия ето и линкче 500 екриенс
нега да го тесваме: http://alliancemuhard.com/ -тест секи които иска да види как са филес нека да доиде и да се регне и да тества благодаря предварително и Така пак ще каза които има проблем със canecet сървъра проблема не е от Сървър Филес а от Лънчера а него мозете да земете от Аттакед Филес на Даркмастер или да свалите моя клиент от моя саит които работи 100% и така това аз мога да ви помогна за сега бб от мен отивам да бачкам че имам да права пц та (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
филе работят аз ги тествам от 2 дена които има проблем със canetes servers това е от ланчера и така сичко си бачка както е описал Дарката а които не мозе да си го оправи да ми пише на скупе:ivan4o903 ще му помогна да си подкара сървъра за това е форум да си помагаме Търся някои които мозе да ми направи саит за Муонлине ако треа ще си платя
Версия :99б+ а ето и моя сървър които съм пуснал на тази версия ето и линкче 500 екриенс
нега да го тесваме: http://alliancemuhard.com/ -тест секи които иска да види как са филес нека да доиде и да се регне и да тества благодаря предварително и Така пак ще каза които има проблем със canecet сървъра проблема не е от Сървър Филес а от Лънчера а него мозете да земете от Аттакед Филес на Даркмастер или да свалите моя клиент от моя саит които работи 100% и така това аз мога да ви помогна за сега бб от мен отивам да бачкам че имам да права пц та
защо ще плащаш за сайт като във форума е пълно
 
еми то има ама никои не иска да ми помогне а като си платиш работата става и като дам пари ще ми направат какъвто искам и ще е със хубав дизаин и така това ми е целта не че ги имам много парите ама какво да се прави никои не работи без пари и за едно мерси не става даи за да ти дадът са каза ли хората аз няма да ти отказа помощт ако ми предлозил просто съм пуснал сървър на хубава машина и секи които иска да направим добър сървър ще е добре
дошъл Server pc: Asus 4 Gb Рам, Duo cor quad 2.8 Ghz 24/7 хаиде народе секи които иска да помага да дава съвет приемам хора във теема
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
изписва ми, че клиента има вирус.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
еми то има ама никои не иска да ми помогне а като си платиш работата става и като дам пари ще ми направат какъвто искам и ще е със хубав дизаин и така това ми е целта не че ги имам много парите ама какво да се прави никои не работи без пари и за едно мерси не става даи за да ти дадът са каза ли хората аз няма да ти отказа помощт ако ми предлозил просто съм пуснал сървър на хубава машина и секи които иска да направим добър сървър ще е добре
дошъл Server pc: Asus 4 Gb Рам, Duo cor quad 2.8 Ghz 24/7 хаиде народе секи които иска да помага да дава съвет приемам хора във теема
кажи за какво ти трябва помощ
 
  • Like
Reactions: Wikko0
изписва ми, че клиента има вирус.
нормално... марку (хоста на aidamu.net) е качил клиента с заразен файл (windowmode.exe --> sality)...
 
  • Like
Reactions: Wikko0
...................................
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Дарко напраи малко опциики инита а-у нещо така сухо чикии файлове...
(angel);)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
darkmaster ти си ми надеждата батка :) немога да се коннект излиза ми празен екран няма го онова да го цъкна и да си пи6а ацц и пасс ина4е фаиловете зареждат без грешки
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Дарко напраи малко опциики инита а-у нещо така сухо чикии файлове...
(angel);)
я виж в папката gameserver (wasntme)
има 2 .ini файла.

darkmaster ти си ми надеждата батка :) немога да се коннект излиза ми празен екран няма го онова да го цъкна и да си пи6а ацц и пасс ина4е фаиловете зареждат без грешки
използвай mu_fast (прикачил съм го в 1-вия post).
 
  • Like
Reactions: Wikko0
....................................
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Как да отстраните грешката на ДЦК, Q поставени в друга страница?

Чау .-
turn off your antivirus & extract the gameserver folder again.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
I have a few questions:

1) These work with any client Files 99b? or if you have to use if the customer or posted to this main? ...

2) They work only with MD5? I have to change to use DB without MD5?

3) Some AntiDupe especially for these files?

Thank you very much
 
  • Like
Reactions: Wikko0