[Release] MuServer 99b

Диска на който е сървъра.... като ти се напълни като switch-неш сичко е както преди ^^
 
Може ли да ме запознаете с бъговете на версията
 
а може ли магазини/Shops и MonsterSetBase :) за Easy Server искам да кажа да има много чудовища и магазини сас доста неща !!!
 
Утре ще ти кача.
 
Last edited:
И ето както обещах магазини и чудовища за 99b Еasy Server.
P.S Има скрит магазин в Lorencia 5 145
 

Attachments

  • Shops and Monsters.rar
    20.2 KB · Views: 131
благодаря ishoni след като редактирах MU2003_EVENT_SERVER си тръгна перфектно :)
 
Единствените 99% фиксирани (99б) файлове на които са добавени неща от по-нови версии (Lahap, Trainer, Events, Interface, Maps ...) са тези на AidaMu.

Помня, че имаше един сървър DrvilS Mu, чиито файлове бяха също много добре фиксирани... По-нататък може да пуснем някой релиис.

Ще говоря с Тhe_Sniper и може да пусна файловете на DrvilS Mu. :yes:
 
И ето както обещах магазини и чудовища за 99b Еasy Server.
P.S Има скрит магазин в Lorencia 5 145

Васе от тея мсбта и монстери +магзините се бъгва КоннекСървара сигурно щот за 1.0л като ги смених и се опраиха.... :chuckle:
 
  • Like
Reactions: tellking39
Някой ако търси сериозен хост но му сървър с добър комп да пише скайп:chur1bnqk_93
 
пичове моля помогнете как да направя да падат по често excellent итеми мн се моля
 
Last edited:
Значи тлябва ми малко помощ ^^^ Как да махна това дето като си направиш нов герой и го пуска със 300 статс за дигане ? Thanks !

ПС: Трябва ми също и MuEditor за 99б :)
 
браво дарка файловете са стабилни :p
 
Пробвах 2 сървър файла, едните са тези, а другите на G0dLiK3 http://darksteam.net/releases/5535-[release]-muserver99b-100%-fixed.html (пак 99b) и 2-та първо не показва Connect бутона при влизане, а направо ми изкарва таб-а за писане на ацц и псс и 2-ро след 1 мин игра ми дава дискънект.Някой да има идея защо се получава..
 
Пробвах 2 сървър файла, едните са тези, а другите на G0dLiK3 http://darksteam.net/releases/5535-[release]-muserver99b-100%-fixed.html (пак 99b) и 2-та първо не показва Connect бутона при влизане, а направо ми изкарва таб-а за писане на ацц и псс и 2-ро след 1 мин игра ми дава дискънект.Някой да има идея защо се получава..
извод : продължавай да търсиш файлове xD
 
извод : продължавай да търсиш файлове xD
Глупав извод (от глупак).

#MOTION
Ннаправи си извод...
Проблема е в теб.