[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

mi7aka

Well-Known Member
Joined
Oct 31, 2009
Messages
739
Reaction score
297
Сега след като всичко тръгва без проблем не мога да влезна в игра? веднага след като пусна лаунчера ми дава disconnect? портовете на рутера съм ги отворил


asgdsAHAHAHDHA.png - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет



edit1: смених Connect servera с такъш на Bor team и сега стигам до тук и получавам дисконект след като избера сервер 1 или 2>>>

sgahajyhlrtsrky.png - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет

Оправи IP-тата и също така Seriala.
 

Wolverine

New Member
Joined
Nov 27, 2008
Messages
48
Reaction score
4
Някой има ли идея как и защо ми вади No charge info, при положение, че слагах код, който да оправи регистрациите на нови акаунти?
 

Wolverine

New Member
Joined
Nov 27, 2008
Messages
48
Reaction score
4
Смених joinserver.
Премахнах MD5.
Добавих кода, който @Ivailo99 дава навсякъде за конкретната грешка.
Смених дори и web-а.

Нищо не ебава да ебава ...
 

Wolverine

New Member
Joined
Nov 27, 2008
Messages
48
Reaction score
4
Yup ... Почна да дискънектва и да вади грешка при включване на GameServer ... :)
 

Wolverine

New Member
Joined
Nov 27, 2008
Messages
48
Reaction score
4
Замислял ли си се, че ако сложа в main това 127.0.0.1, то после в чий сървър ще се логват потребителите? :)
 

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
259
@Wolverine дай грешката на GameServer-a. А до колкото до другата грешка: Тя ти е от JS и WebSite (MD5). Ако искаш ми пиши в скайп или на ЛС да ти дам JoinServer който може да си правиш MD5 дали да е Off/On :)
 

Matias-

New Member
Joined
Dec 19, 2012
Messages
26
Reaction score
0
wijq1qi.jpg


Problem... Solución? hablo Español disculpen.
 

clearmu

New Member
Joined
Jul 30, 2013
Messages
46
Reaction score
2
Оправих се с това няма клиент никъде какъв клиент да ползвам на LinkosMu ще стане ли ? @ivowe3 Е качил 1 клиент в дата но е на store6 пък той е в профилактика .. ;хх
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
Оправих се с това няма клиент никъде какъв клиент да ползвам на LinkosMu ще стане ли ? @ivowe3 Е качил 1 клиент в дата но е на store6 пък той е в профилактика .. ;хх

Моят клиент в дата не е точно за тези файлове, променян е и няма да върви както трябва с тези файлове.
 

ironmaks

New Member
Joined
Apr 23, 2012
Messages
22
Reaction score
2
Why GS doesn't connecting to SQL ? (i put all "sa" passwords correctly)..Help plz