[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

като е от нас кази как да си го фикснем на ли е форум да си помагаме знам че проблема е във мен ноо явноо по филес има нещо което не е както трябва Ип съм сменил и съм пускал и други сървъри помогни на незнащите насякъде съм сменил ип
съвъра не дава Ерор при стартиране обаче не се визда canecr servera кази откъде мозе да е

Виж портовете на GameServer-a и на ConnectServer-a дали отговарят :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
добре не мозе ли някои да види къде точно е проблема и да ми казе сичко друго мога да си наглуся Портовете като не знам кои трябва да е моля ви даите инфо за проблема на тези филес как се фиксва за да мога да си го оправа си4ко друго съм направил само canect -server
 
  • Like
Reactions: Wikko0
добре не мозе ли някои да види къде точно е проблема и да ми казе сичко друго мога да си наглуся Портовете като не знам кои трябва да е моля ви даите инфо за проблема на тези филес как се фиксва за да мога да си го оправа си4ко друго съм направил само canect -server
кой ви учи на български
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Аз да не сам баба Ванга че да гледам без някакъв достъп.
Как да го видим и да ти помогнем.
GS Port 55901
Отваряш ConnectServer 0 "IP" "port" не е толкова трудно на порт пишеш порт-а на GS-тo !
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Здравейте,

Вече втори ден тествам файловете до колко виждам почти всичко работи ,при мен проблема е ,че от време на време крашва GameServer-a в момента съм махнал монстерите да видим дали не е от това проблема.Другото което е при мен неможеш да се move след натискане на "m" трябва да се пише ръчно.При направата на ГМ не се вижда от други players и не им работят commands.

Браво на DarkMaster 10/10
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Здравейте,

Вече втори ден тествам файловете до колко виждам почти всичко работи ,при мен проблема е ,че от време на време крашва GameServer-a в момента съм махнал монстерите да видим дали не е от това проблема.Другото което е при мен неможеш да се move след натискане на "m" трябва да се пише ръчно.При направата на ГМ не се вижда от други players и не им работят commands.

Браво на DarkMaster 10/10
Странно... файловете са тествани, и не са крашвали o_O
За move от "М" ще трябва да направя patch
А за гм-то, използвай ctrl code 32
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Мерси ГМ-то запали
Но GameServer-a пак крашна след 1ч и 30 мин. без монстерс ,пробвал съм с друго ехе работи нормално но след 5-6 часа се бугват гадините и неможеш да ги удряш с нормал хит.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
проблема ми е пускам сървъра сичко ок но не ми показва canect server като тръгна да влизам не ми го показва не само аз имам този проблем

АБЕ този проблем и аз го имам проверих си сървъра да не съм изпуснал нещо си4ко ок ама не става... АКО РАЗБЕРЕШ КАК СЕ ОПРАВЯ МИ КАЖИ... (tmi) :x
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Провери си портовете дали са отворени.
netstat -an
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
АБЕ този проблем и аз го имам проверих си сървъра да не съм изпуснал нещо си4ко ок ама не става... АКО РАЗБЕРЕШ КАК СЕ ОПРАВЯ МИ КАЖИ... (tmi) :x
използвай mu_fast и всичко ще е (y) (tested & works)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
използвай mu_fast и всичко ще е (y) (tested & works)

В този клиент които аз ползвам няма mu_fast , също от маин.ехе не иска да се стартира а пак от ланчъра ми дава дисконект . Вече нз. кво да прая . Моля , ако може направи нещо по вапроса направи пач или ъбдеит кам клиента шот мисля че проблема е в него !!! :) :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
В този клиент които аз ползвам няма mu_fast , също от маин.ехе не иска да се стартира а пак от ланчъра ми дава дисконект . Вече нз. кво да прая . Моля , ако може направи нещо по вапроса направи пач или ъбдеит кам клиента шот мисля че проблема е в него !!! :) :)
изтегли си mu_fast от data.bg ::)
 
  • Like
Reactions: Wikko0 and fen930
Здрасти,

На клиентите може да доведе до правилното 1,0 м до тези файлове? Защото клиента пуснати 0.99b + Q е много бъгове, osea тези файлове с 1.0 м 99 б, но когато отидох на основното 99b е само 99b и много грешки.

Чау .-

There is no errors or issue if you can config your server! Just need a lot of time and NESTEA OR COKE OR RAKIA OR BEER :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
изтегли си mu_fast от data.bg ::)

... мхм опитах се но там го няма :) :)
aко можеш го прикачи във форума така ще улесниш и други
 
  • Like
Reactions: Wikko0
... мхм опитах се но там го няма :) :)
aко можеш го прикачи във форума така ще улесниш и други
прикачил съм го в 1-вия пост.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Emm, с новия пластир, ракети-носители, ще можете да видите всичко ново в 99b? TMB и ще видите потребителите един с друг?

Ако е така ценена ви muchoo: P

Чау

English !!
 
  • Like
Reactions: Wikko0