[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Main isnt same version as gs, And cant edit main with usual editor, Is there Another way to change it?(Cant find string with hex editor).
 
  • Like
Reactions: bogodux and Wikko0
I cant put the server online :S doesn't showme the server login :S

Now i can connect to the server with a normal 99b client, i set in the commonloc.cfg the default values for the 99b version and leave me join to the server, but, when i create more than 1 character, the account come back crazy and start to delete characters and bloc others characters.

When I enter to the game, i cant see any monster or npc :S please, some of help darkmaster.

ty
 
Last edited:
Абе всичко хубаво , ама файда , като няма castle siege ....
 
  • Like
Reactions: Wikko0
че кое е бъг? при мен бачка перфектно..

http://darksteam.net/showthread.php?t=6440 на ето тези файлове мана шилда не може да се оправи аз за туй искам истрия мана шилда щото файловете ми харесват но имам 2 проблема с излизането от гуилда и мана шилда ако ги оправи ще са супер
 
  • Like
Reactions: Wikko0
WHATS IS THE MAIN SERIAL?

SORRY FOR MY BAD ENGLISH

NEW VERSION IS REQUERT
 
  • Like
Reactions: Wikko0
немога да вляза в играта от тея фаилове :mad: кажете как да го оправя влизам в играта и ми дава дисконект
 
  • Like
Reactions: Wikko0
немога да вляза в играта от тея фаилове :mad: кажете как да го оправя влизам в играта и ми дава дисконект
някъде не си сменил IP ::)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
8/10, няма CastleSiege и btw мисля че с на alliance файловете ще стане по добре ^^.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
проблема ми е пускам сървъра сичко ок но не ми показва canect server като тръгна да влизам не ми го показва не само аз имам този проблем
 
  • Like
Reactions: Wikko0
проблема ми е пускам сървъра сичко ок но не ми показва canect server като тръгна да влизам не ми го показва не само аз имам този проблем

Не си само ти, но проблема е във ВАС! You can't do it :) -> UlqLq
 
  • Like
Reactions: Wikko0
като е от нас кази как да си го фикснем на ли е форум да си помагаме знам че проблема е във мен ноо явноо по филес има нещо което не е както трябва Ип съм сменил и съм пускал и други сървъри помогни на незнащите насякъде съм сменил ип
съвъра не дава Ерор при стартиране обаче не се визда canecr servera кази откъде мозе да е
 
  • Like
Reactions: Wikko0