[Release] Linkos MU Online 99b+ Server Files

Ne raboti BC!
Izvinqvam se za latinicata nqmam kirilizator..
 
Ne raboti BC!
Izvinqvam se za latinicata nqmam kirilizator..

Не си използвал правилната база данни. Blood Castle си работи безупречно. Ако не можеш да свалиш базата данни, която е приложена като прикачен файл в началото на темата, изпрати ми лично съобщение и ще ти я изпратя по удобен за теб начин.
 
can some one help me to setup the surver for low configuration cuz i dont understand how to there to change jewel drop
 
can some one help me to setup the surver for low configuration cuz i dont understand how to there to change jewel drop

You can edit all the spawns from "MonsterSetBase.txt". As for the shops - use "MU Shop 1.6 Final". Chaos Machine percentage and other options can be changed from the "GameServer" folder, and to be a bit more specific - MyGSFun.ini and CTGSSet.ini files. Please be aware that if you are going to put a hard server on with these files you will need to find yourself an anti-hack system, as the client provided has no security against hacks (Speed hacks, WPE Pro, Clickers and many other hacks can be run on the server if you don't secure it and some of them can crash your GameServer). Good luck.
 
Last edited:
Всичко добре ли е по файловете кръшват ли ?
 
Всичко добре ли е по файловете кръшват ли ?

Всичко по файловете е наред. Липсва им само анти-хак, който трябва да добавиш към тях. Успех!
 
какъв Anti-hack по точно можеш ли да предложиш нещо?
 
Кръшват ли файловете ? изглеждат хубави но не съм ги тествал
 
Кръшват ли файловете ? изглеждат хубави но не съм ги тествал

От 2008 до сега не съм имал проблеми с тези файлове. Не съм ги ползвал през всичките години, тъй като съм тествал смяна на версията 2 или 3 пъти, но от известно време съм си закрепил сървъра на тях. Доста добре са си. Просто им е необходим хубав анти хак. Аз лично ползвам този на Pinkof в момента, но до месец ще го заменя с Premium MUGuard. Ако имаш някакви въпроси и/или проблеми с настройването - пиши ми лично съобщение и ще ти помогна.
 
Защо не ме пуска в БЦ - too late
 
Защо не ме пуска в БЦ - too late

да не би да си левел 400 вместо 350? и да се мъчиш с покана +6 ? (случвало ми се е ,знам тъп съм) :Д
 
тия файлове ги пуснах 1 седмица и на 15, 20 часа "crash" боклуци ...