[Release] Linkos MU Online Website

Status
Not open for further replies.

LinkosBG

New Member
Joined
Mar 1, 2011
Messages
49
Reaction score
22
Здравейте, Му Онлайн маниаци!

Представям Ви автентичния уебсайт на "Linkos Mu Online" - уебсайта е напълно защитен, изглежда приятно и е доста функционален. Някои модули, като "Ранкинг", например, са уникални до толкова, че аз самия не съм ги виждал никъде (съжалявам, ако вие сте и ви подвеждам с моята собствена информация).

В архива е приложен текстов файл с името "install". В него е заложено всичко, което ще ви бъде необходимо при инсталацията/настройването на уеб пакета. Освен стъпките в този файл трябва също така да конфигурирате следните файлове:

func\sqlcfg.php
includes\config.php

Това е всичко, което трябва да конфигурирате, след като изпълните стъпките за инсталация, за да получите напълно функционален уеб пакет, който според мен е подходящ за версии до Сезон 5 (с малка редакциа на модула "статистики", която се състои в добавянето на класа "Summoner" и неговите разновидности). Ако все пак имате някакви въпроси/затруднения, моля, не се колебайте да попитате. Ще се радвам да мога да ви бъда полезен.

Download Link: MEGA
Screenshot: SS1.PNG - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет
Screenshot: SS2.PNG - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет

CREDITS: WebZen, K2 Network, mi7aka
 
Last edited by a moderator:
На кратко..
4714830k.jpg
 
На кратко казано - Боклук.

Сайтът е стар и не е нищо особено, писал съм го преди ~2 години, само към дизайн е хубав.
 
Last edited:
Е то това е същият като Global MU старият сайт :D: (Дизайна демек)
 
И като моя нали така саднати младежо :D
 
i will release mine one, the one that im doing re-edit #
it's mucore template.

Need to edit links and some abit.
 
Last edited:
Уебсайта е отлично защитен и ако защитите добре уеб сървъра си, както и самия сървър, гарантирам, че няма да имате никакви проблеми с него. Не обръщайте внимание на тесногръдия и изключително талантлив създател на уебсайта, защото не желае вие да ползвате нещо, за което е платено и което той, евентуално, може да препродаде още няколко пъти. Ще обясня накратко защо го споделих с всички - преди около 2 години закупих този продукт, като ми беше обещано, че този уебсайт няма да бъде продаден/даден на друг администратор на Му Онлайн сървър. Наскоро, без да искам, попаднах на Му Онлайн сървър, който ползва същият уебсайт (в малко по-стара негова версия) и това ме смути и обиди ужасно, след което реших да го споделя с всички останали мои колеги, начинаещи или напреднали, защото след като няма да бъда единствения администратор, ползващ уебсайта, всеки, който желае, ще може да го използва. Надявам се това ще отговори на въпросите на повечето от вас и ще разсее "мъглата" около релийза на уеб пакета.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hanuka
Сайта изглежда доста приятен на външен вид, утре ще видим дали наистина е 100% защитен. Съмнявам се, че е така, но като за без пари си е перфектно.
 
Вие обаче не разбрахте ,че 100% защита няма. Как го изчислявате и стигате до това заключение не ви знам. По темата 8/10 не е лош дизайна
 
Вие обаче не разбрахте ,че 100% защита няма. Как го изчислявате и стигате до това заключение не ви знам. По темата 8/10 не е лош дизайна

дали няма? я хакни facebook, google, yahoo или някой по-известен сайт?
 
Zdraveyte pyrvo iskam da se izvinq no nqmam kirilizator na pc-to mi
znachi vyv Install.txt pishe slednoto:
1. NEED TO ADD A NEW COLUMNS, PUT THOSE IN QUERY 1 BY 1!

alter table character add adminlevel int not null default 0

moje li da mi kajete kade se slagat tezi neshta poneje ne sum mnogo naqsno?
Blagodarq vi ;)
 
Start > All programs > Microsoft SQL Server > Query Analyzer
Поставяш кода, избираш "MuOnline" и натискаш "F5"... :)
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Start > All programs > Microsoft SQL Server > Query Analyzer
Поставяш кода, избираш "MuOnline" и натискаш "F5"... :)

Mnogo ti blagodarq opravih se s tova ;)
shte moje li samo i za sledvashtoto malko pomosht? (angel)
2. Change your WZ_DISCONNECT_MEMB ( stored procedure )
kakvo shte reche tova?
Blagodarq ;)
 
Mnogo ti blagodarq opravih se s tova ;)
shte moje li samo i za sledvashtoto malko pomosht? (angel)
2. Change your WZ_DISCONNECT_MEMB ( stored procedure )
kakvo shte reche tova?
Blagodarq ;)

Отваряш пособието "Enterprise Manager" на "MSSQL Server", отваряш сървъра, след което отиваш на "Database", избираш "MuOnline", "Stored procedures", намираш "WZ_DISCONNECT_MEMB", с клик на десния бутон на мишката избираш "Properties", след което избираш целия текст в полето и го заместваш с този в текстовия документ "install", записваш промените и .. готово.

Успех!
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
само да отбележа че тези сайтове които ми ги изброи се подържат от много добри хакери който ги подържат 24h и няма как да стане но както казвам 100% защита няма винаги се намира начин . ;)
 
  • Like
Reactions: Advanter
Вие обаче не разбрахте ,че 100% защита няма. Как го изчислявате и стигате до това заключение не ви знам. По темата 8/10 не е лош дизайна

Това е 100% истина - 100% защита няма и само глупак би го оспорил. Като заявявам, че уебсайта е отлично защитен имам в предвид, че е защитен срещу всички псевдо кракери (казвам кракери, защото е обида за хакерите да нарека такива хора с това прозвище), които са чели разни видео уроци по разни уебсайтове и "кракват" незащитени уебсайтове, които са пълна боза, без грам базова защита. Просто имах в предвид, че в уеб пакета няма "дупки" и има базова защита.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.