[Release] Linkos MU Online Website

Status
Not open for further replies.
след като си нямаш хал хабер от PHP и "такива неща", защо изобщо тръгваш да правиш нещо което е непосилно за теб?

отговори на темата не ми казвай кво мога и немога, казвам че сам го прегледал 2 пати а той ме изкара простак, това че си правите гаври с хората слагате кадето ви падне дупки! не сам виновен аз знам ли кви гладни мохи ви се въртят в главите ? и каде моеже да сте бъгнали нещо...
 
Last edited:
Какво никой да не знае, то ще ти избие очите, че не се прави проверка дали съществува такъв потребител или не.

Мхм.. Някои работи са копирани от ДарксВеб 0.3 .. Този сайт от user_field.php от тука прави проверката дали съществува макерче и във includes/drake.class.php има някъф код за проверка но според мен той не работи.. И така говорехме от каде може да се хакне?.. Защот аз не можах не виждам начин...
 
В user_field.php се прави проверка, да, но само, за да се види дали да се вкара логин формата или юзър панелът, не се прекратява сесията, ако е невалидна. А функциите в "класа" не оказват никакво влияние, тъй като формата се изпълнява директно към login_do.php.
 
  • Like
Reactions: natumno
Всъщност както каза RaFa в този realese има доста пропоски който пък в новия релийз няма :)
 
Имало пропуски - хаха, да, това не е най-добрият Му Онлайн уеб пакет на света, разбираемо е. Колкото до т. нар. от вас "дупки" (да, в кавички защото такова определение НЕ съществува) - ще пусна един Му Онлайн сървър с този уеб пакет (както съм правил десетки пъти) и много искам да видя как някой ще пробие защитата не уебсайта. И за да не стават недоразумения, ще сложа един от добрите си "Сиско рутери" и ще вдигна един "Прокси Шийлд" за да не успяват разни дребни мошенничета да "флууд"-ват или да упражняват "DdoS" (което много малко хора в България всъщност могат да направят освен ако не са закупили или взели под наем "БотНет" буутър) и ще ми е много интересно да наблюдавам и видя как някой ще заобиколи защитата на уебсайта, хаха.
 
Абе, пич, ти на к'во си? Показвам ти един пропуск и ти пак си знаеш твоето... Че не може да се направи "инжекция" оттам, не може, но могат да се правят други неща, които няма да вредят на сървъра, а на потребителите.
 
Там при staff демек админите как мога да добавя имена?

Отваряш "Query Analyzer", избираш база данни "MuOnline" и там поставяш следната информация:

UPDATE Character SET adminlevel='VALUE' WHERE Name='CharacterName'

където: 'VALUE' трябва да бъде 1, 2 или 3, в зависимост от това какъв е дадения герой (1 - Administrator, 2 - Coding Staff, 3 - Game Master) а 'CharacterName' е името на героя, който искаш да добавиш в "Staff List"-а.

Поздрави,

Диян
 
What mirror are you asking for? The link is up! To download the website click here.

sin-titulo-455354.jpg

don't work for download :c
 
GameFront having problems with their files....i cannot upload and download anything from their website too
 
modules blacklist no have(speechless)

and no work mainBannerXml
 
Last edited:
You didn't edit them properly. Please have a closer look at the links and you should notice that you have to replace all the "www.li******.com" links with either your IP address or with the path to the images files within the web server directories. Hope that helps.
 
Status
Not open for further replies.