[Release] Linkos MU Online 99b+ Server Files

Имам 1 проблем със файловете тая сутрин пуснах сърварът си и около 16;00 всички герой станаха ЕЛФ-ове сигорно 199919 Датабази смених и пак немога и немога да разреша проблема! :mad:
 
Ето база данни, която би трябвало да разреши проблема ти. Кликни тук за да я свалиш. Връзката е добавена и в основната тема. Успех!
 
Last edited:
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК

Това са файловете, които използват Linkos MU Online - версия 99b+ с /POST команда и редактор на акаунти, герои и предмети - MUEditor 2.0. Как да настроите файловете?

1. Добавете вашия IP адрес в следния файл, като използвате WordPad:

muserver/ConnectServer/Data/BoR_ServerList.dat

2. Добавете вашата SQL Server парола в следните файлове, като използвате WordPad:

muserver/EventServer/DATA/svconfig.ini
muserver/GameServer/MyGSFun.ini
muserver/RankingServer/svconfig.ini

3. Редактирайте сървърните файлове според вашите предпочитания.
4. Насладете се на добри, стабилни и добре защитени файлове.


Връзка за сваляне на файловете: Linkos MU Online Server Files 99b+.rar | Game Front

Връзка за сваляне на 99b+ Database Backup: 99b+ Database Backup | Game Front

Връзка за сваляне на подходящ клиент: Linkos MU 99b+.rar | Game Front


ENGLISH

These are the files that Linkos MU Online private server is using - version 99b+ with /POST command and account, character and items editor - MUEditor 2.0. How to set up the files?

1. Input your IP address in the following file:

muserver/ConnectServer/Data/BoR_ServerList.dat

2. Input your SQL Server password in the following files:

muserver/EventServer/DATA/svconfig.ini
muserver/GameServer/MyGSFun.ini
muserver/RankingServer/svconfig.ini

3. Edit the files to your preferences.
4. Enjoy the good, stable and well protected server files.


Server files link: Linkos MU Online Server Files 99b+.rar | Game Front

99b+ Database Backup: 99b+ Database Backup | Game Front

Suitable client link: Linkos MU 99b+.rar | Game Front

CREDITS: WebZen, K2Network, BoR Gaming Network & Linkos MU Online Owner [Собственика на Linkos MU Online]


Sister Can you upload to another place not download gives an error
 
First of all, I'm not your sister or any other relative of yours, so mind your attitude and with all due respect, I released a lot of hours of hard work on these files. Second of all, all the links are working perfectly fine. If your internet service provider has problems with GameFront, that is most certainly not a problem of mine. If anyone is happy to add any mirrors to any of the content enclosed in this thread, feel free to do so. I simply don't have the physical time to do it. Best of luck with all your endeavours.
 
How can i add mace of king / Как мога да добавя mace of king ?
 
Както и при 97d (има guide във форума) , само че трябва да отвориш item.bmd в клиента с някаква специална програма която отново я има във форума :)
 
  • Like
Reactions: potrebitelq
Изкарва ми (Login server error) такава грешка , от какво може да е причинена?
 
Изкарва ми (Login server error) такава грешка , от какво може да е причинена?

Смени ли Ip-тата на всякъде ? пропуснал си нешо.
 
Изкарва ми (Login server error) такава грешка , от какво може да е причинена?

Не си сменил IP адресите и си пропуснал да въведеш SQL паролата.

Смени ли Ip-тата на всякъде ? пропуснал си нешо.

Прав си, също така не е сменил SQL паролата някъде.

UPDATE

Първата публикация е обновена. Добавено е YouTube видео, в което почитател на този релийз е направил пълно разглеждане на файловете от вътре. Надявам се да ви хареса.
 
  • Like
Reactions: hungruan
There is a problem help

I've set up the server files Sister.What should I do to make it work, but dark lord skill does not work and dark horse , dark sprit How do I run these skills, please help


Dark Lord struck the beast is such an error pls help


king.jpg
 
  • Like
Reactions: hungruan
Искъм да попитам ако си с рутер каде трябва да си сложа реалното ип и каде трябва да сложа 127.0.0.1
 
Искъм да попитам ако си с рутер каде трябва да си сложа реалното ип и каде трябва да сложа 127.0.0.1

Слагаш реалното IP само на Connect Server-a.
 
При мен се появи проблем , настройвам файловете и всичко както трябва ... уви ... при стартирането на линковете ми дава проблем с Джойн съвера .... изписва ми че е офлайн ... как да отстраня проблема и според вас къде може да е причината .... проверих всичко ... данните на SQL ... всичко е правилно въведено .... помогнете ми . Благодаря Ви предварително !
 
why wen i make account i cant login in game it say worng info but account is exsist
 
извинявайте тука работили Гаргата и коня на дарклорда и скила на коня и с тлистин слаша можели да се бие в лар ??