[Release] Linkos MU Online 99b+ Server Files

извинявайте тука работили Гаргата и коня на дарклорда и скила на коня и с тлистин слаша можели да се бие в лар ??

Здравейте. Гаргата на Дарк Лорд и скиловете към нея НЕ работят. Коня и скила на коня РАБОТЯТ. Туистинг Слаш не може да се използва в битка между герои. Надявам се да съм помогнал. Успех.
 
  • Like
Reactions: kosta
Здравейте. Гаргата на Дарк Лорд и скиловете към нея НЕ работят. Коня и скила на коня РАБОТЯТ. Туистинг Слаш не може да се използва в битка между герои. Надявам се да съм помогнал. Успех.

Здравей, помогна ми, благодаря ти. жив и здрав (y)
 
Имам проблем всичко върви както трябва обаче си правя ацц от едитора и като влезна да пиша ацц и парола ми показва че паролата е грешна от къде идва този проблем ?Като си направя ацц от сайта по същия начин..
 
Имам проблем всичко върви както трябва обаче си правя ацц от едитора и като влезна да пиша ацц и парола ми показва че паролата е грешна от къде идва този проблем ?Като си направя ацц от сайта по същия начин..

MD5
 
why put a muserver with problems,make this muserver with 0 bugs and anti-hack
-----------------------------------------------------------------------------
if you can not perform these tasks no longer post.
--------------------------------------------------------
I'm tired find muserver with problems and client 0 anti-hack
-----------------------------------------------------
because do not have tutorials how to fix certain problems
 
Last edited:
why put a muserver with problems,make this muserver with 0 bugs and anti-hack
-----------------------------------------------------------------------------
if you can not perform these tasks no longer post.
--------------------------------------------------------
I'm tired find muserver with problems and client 0 anti-hack
-----------------------------------------------------
because do not have tutorials how to fix certain problems

you're such a noob.
 
Dataserver крашна след няколко старта на сървъра.. смених windows-a направих всичко на ново.. и си крашва още в самото начало.. Преди това всичко вървеше перфектно.. Някакви идеи? Изкарва ми don't send/ send report error-a и като кликна върху see details ми излиза, че проблема е в ntdll.dll нещо такова.. а сложих друг уиндоус с последните ъпдейти всичко на чисто и пак крашва
 
Там ли е папката за логовете?
 
Да, папката е там.. на ново разархивирах, конфигурирах, ресторнах и пак същата работа.. краш на датасървъра и това е.. :( знам как се прави сървър, занимавал съм се доста, но с тези крашове немога се оправям..
 
Аз съм с тия файлове и нямам никакъв проблем
 
Справих се с проблема като стартирам dataserver-ите директно от папките им.. Благодаря все пак, че отреагирахте :) А има ли как да добавя на тези сървър файлове нещо като patch за да се добавят mace of king и прочие .. Защото наистина файловете ще дойдат читави..
 
why put a muserver with problems,make this muserver with 0 bugs and anti-hack
-----------------------------------------------------------------------------
if you can not perform these tasks no longer post.
--------------------------------------------------------
I'm tired find muserver with problems and client 0 anti-hack
-----------------------------------------------------
because do not have tutorials how to fix certain problems

I find the fact that you criticise very disturbing. Try and appreciate what I have shared with the community - a lot of hours of hard work and almost perfect 99b+ files. In fact you can hardly find any better on the internet. I personally held my server with these files for more than 10 months. Feel free to spam elsewhere and if you don't like the files, you can just pass by without throwing pointless accusations.

ima li zashtita clienta ? sori za latinicata ..

За съжаление не съм приложил никаква защита към сървърните файлове. Ако се поразтърсиш във форума обаче, ще откриеш повече от едно решение на проблема.

Аз съм с тия файлове и нямам никакъв проблем

Файловете са тествани лично от мен в период от над 10 месеца с над 70 играчи на линия. Единствения проблем, който съм имал с тях е грешки в кодирането на самия "Game Server", които така и не намерих време да поправя, но с помощта на програмки (като "OllyDbg" и др.), намиращи се тук във форума, лесно можеш да добавиш код за игнориране на тези грешки, за да избегнеш "Game Server Freeze" при натоварване от над 100 играчи на линия.

Справих се с проблема като стартирам dataserver-ите директно от папките им.. Благодаря все пак, че отреагирахте :) А има ли как да добавя на тези сървър файлове нещо като patch за да се добавят mace of king и прочие .. Защото наистина файловете ще дойдат читави..

Проблема ти най-вероятно е бил в типа на операционната система. Ако е по-нова от "Windows XP Service Pack 3", опитай да коригираш съвместимостта ("Compatibility Mode") на самите "Database.exe", като заложиш опция за съвместимост с "Windows XP Service Pack 3". Относно "patches" за "custom" предмети като "Mace of King" и други, ако не ме лъже паметта, тук във форума има такива. Пача се състои във файловете на клиента. Поправете ме, ако греша, понеже отдавна не работя с толкова стари версии, но точно в тези файлове, мисля че предметите като "Mace of King" присъстват в самата база данни на сървъра, и е необходимо само да се добавят съвместимите такива в клиента. Успех.
 
hi then you will make a release of 1.0m version?
 
hi then you will make a release of 1.0m version?

Hi there. Apologies for the late reply, I'm unusually busy at the moment. As soon as I manage to get enough of spare time, I will also make a 1.0M (99.60/65T) release. Please be patient, because I'm striving to release high quality server files ONLY. I hope that helps and makes sense. Merry Christmas and Happy New Year! :)
 
Някой ще каже ли къде е Movereq.txt/ini ?
 
Някой ще каже ли къде е Movereq.txt/ini ?

Локациите са описани в Gate. Всичко останало е в GameServer. Успех.
 
Дайте и сегашните файлове на LinkosMu 99b
 
Give me linkos mu webshop.. Please.

There is a release on the forum for a Web Shop, compatible with versions 99b+, 1.0L, 1.02d and others. That's where I've got it from too. Use the Search Engine. Good luck.
 
  • Like
Reactions: kulturista