[Release] Linkos MU Online 99b+ Server Files

Всичко е ок обаче настройх майна сложих ип и порт пускам и след това диск.
незнам изобщо от какво може да е проблема.

Няма какво да настройваш на "Мейн" файла, просто в лаунчъра трябва да добавиш желания IP адрес и порт и всичко трябва да бъде наред.
 
Всичко е ОК при мен обаче имам следния проблем правя акаунт от сайта и като пробвам да вляза през него ми пише Screen(01_07-21_23)-0000.jpg - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет
А като направя акаунт от едитора ме вкарва,а в сайта показва,че има направини акаунти от него даже в сайта влизам в тях,а в играта не мога.. ?
 
  • Like
Reactions: hungruan
Много странно. Изглежда има проблем с базата данни, която използваш. Опитай с друга база данни. Това трябва да разреши проблема.
 
Всичко вървеше идеално, но след това спрях сървъра и DataServers не се стартираха повече! Някакви идеи как да го оправя? (think)
 
Сканирай операционната си система за вируси и провери как антивирусната ти програма реагира на софтуера, след което свали отново файловете и замести от тях ".ехе"-тата, които ти правят проблем.

Всичко е ОК при мен обаче имам следния проблем правя акаунт от сайта и като пробвам да вляза през него ми пише Screen(01_07-21_23)-0000.jpg - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет
А като направя акаунт от едитора ме вкарва,а в сайта показва,че има направини акаунти от него даже в сайта влизам в тях,а в играта не мога.. ?

Подмени си уебсайта или преработи модула за регистрация на акаунти.
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kiko_234
Как да намаля Mana Shield-a ?

..\MuServer\GameServer\CTGSSet.ini -> Там търсиш "MagGuard_MAX=75" и променяш стойността "75" с по-малка. Успех!
 
От там не става слагах го на 50 и пак см-то не пада..
 
От там не става слагах го на 50 и пак см-то не пада..

Трябва да намалиш и останалите стойности, свързани с Mana Shield. След всяка промяна, която правиш, сървъра трябва да бъде рестартиран (да бъде спрян и пуснат отново). Успех!
 
нямам проблем с файловете освен че не може да се създаде guild о.О как да го fix
 
Каквото и име да напиша ми изписва че вече съществува?

 
Неползвам такива символи на самия пик така е излезнало..
 
Добре де оправих бъга със гилда обаче сега ГС-то ми фреезва ?

 
Интересно ми е как си тествал файловете 60 дни без проблеми...........