[Release] DrakE Web Project By NikeR With Updates

Status
Not open for further replies.
поне дооправете уеба, такова грацане, такова банване и за нищо, накрая ще остане с нефункциониращи модули :(
 
Приятелю според мен никой от този форум не заслужава твоя труд какви са те че да те блокират и после да и качваш и да и правиш кефа ?
Ти май искаш да последваш extention, а?
 
Нещо да съм ти казал , или да съм нарушил правилата какъв ти е проблема незнам :)
 
поне дооправете уеба, такова грацане, такова банване и за нищо, накрая ще остане с нефункциониращи модули :(

Ще ги добавя спокс, 30 мин работа е :)
 
  • Like
Reactions: hdimitrov
Нещо да съм ти казал , или да съм нарушил правилата какъв ти е проблема незнам :)
Нали знаеш, че с администраторите не се спори? (nqh)
 
Не трябва да прекаляваш, но понякога е по- добре баннат, отколкото сдухан.
 
  • Like
Reactions: Life
Мога да ви кажа че до сега никой не е правел по-хубави сайтове от NikeR,Mephisto,MeMoS,Bypuc и Backo.Няма смисал да спорим.Еxtention си мислите че разбира,но повечето модули ги зима на готово.За системи съм признал newguy
 
LiskO както винаги 10/10 (dqvol)(dqvol)(dqvol)
 
  • Like
Reactions: NikeR
Не искам да защитавам или да обиждам някой, дори нямам право да влизам в тези диалози, но колкото и да копира (в крайна сметка не разбрах кой от кого и какво), нали го споделят тук, не са тръгнали да го продават.. Единствената грешка е, че не им е приятно да кажат: "Да видях кода от теб, утре ти ще ползваш мой код, здраве да е, важното е да има хубави резултати."
Защото като се замисли човек едва ли е от значение дали ще видиш от някой как се прави някоя функция или ще претършуваш в интернет да прочетеш как.
Аз от скоро посещавам този форум, но забелязах по-стари теми, където са правени сайтове и виждам, че там хората са правили, а всички останали са го пробвали докладват и ако могат отстраняват недостатъците, а не да се дракат, псуват, обвиняват, и са се получавали много хубави неща.
Аз най-малко имам право да упреквам, който и да било, просто си казвам мнението, нали затова е форум. :)
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Не искам да защитавам или да обиждам някой, дори нямам право да влизам в тези диалози, но колкото и да копира (в крайна сметка не разбрах кой от кого и какво), нали го споделят тук, не са тръгнали да го продават.. Единствената грешка е, че не им е приятно да кажат: "Да видях кода от теб, утре ти ще ползваш мой код, здраве да е, важното е да има хубави резултати."
Защото като се замисли човек едва ли е от значение дали ще видиш от някой как се прави някоя функция или ще претършуваш в интернет да прочетеш как.
Аз от скоро посещавам този форум, но забелязах по-стари теми, където са правени сайтове и виждам, че там хората са правили, а всички останали са го пробвали докладват и ако могат отстраняват недостатъците, а не да се дракат, псуват, обвиняват, и са се получавали много хубави неща.
Аз най-малко имам право да упреквам, който и да било, просто си казвам мнението, нали затова е форум. :)
Евала!
 
Единствената грешка е, че не им е приятно да кажат: "Да видях кода от теб, утре ти ще ползваш мой код, здраве да е, важното е да има хубави резултати."
Това дето викаш видях кода и ала бала.Той като виде кода и после го представя че той го е писал.Иначе за всичко друго браво :)
 
Това дето викаш видях кода и ала бала.Той като виде кода и после го представя че той го е писал.Иначе за всичко друго браво :)

То нали за това е целия тоя цирк, който спретнах (think)
Щото аз си признавам, че мефо ми е дал кода, ма тос уръфляк не си признава.... и реших да го накажа за дето лъже (rock)
Цялата работа е заради това.
 
То нали за това е целия тоя цирк, който спретнах (think)
Щото аз си признавам, че мефо ми е дал кода, ма тос уръфляк не си признава.... и реших да го накажа за дето лъже (rock)
Цялата работа е заради това.

Аз знам просто го казвам на hdimitrov
 
Мога да ви кажа че до сега никой не е правел по-хубави сайтове от NikeR,Mephisto,MeMoS,Bypuc и Backo.Няма смисал да спорим.Еxtention си мислите че разбира,но повечето модули ги зима на готово.За системи съм признал newguy

Това, че повечето наистина добри сайтове не са релийснати, не означава, че те не стават.
 
sNG искам да кажа за тези дето са релийснати
 
хаха

Бате не се филмирай, тоя уеб няма нищо общо с другия,
нищо не съм копирал, всичко съм зел от зайпер МУ

Ем значи и ти си копирал дизайна тогава немога да разбера, защо викаше на ext, че е копирал и тем подобни ? Кат и ти копираш ? И ся изведнъж се сети да продължиш уеба под твое име ?
По темата: Ем уеба си е страхотен ма създателя не е ... 8/10

А и по скоро има доста общо с дрейка бих казал.
Само Кода е различен и бекграунда нз как си го праил,
аз немоа си повторя валиациите, ма ти ги напраи 1към1 евалата...
Нема 2ри като тебе копирач

А е 3-4 дизайна напраих сичките ги копна.
Па и всеки път говориш... ооо то нищо общо няма,
нали те виждаме всички кво праиш е кого заблуждаваш ?
себе си ?
(rofl)
с
 
najs 10/10 може би ще ползвам драке веба за бъдещия ми сървър .. абе не се знае ше го измислим ^^ ;)
 
Status
Not open for further replies.