[Release] DrakE Web Project By NikeR With Updates

Status
Not open for further replies.
Аз неискам се доказвам бе, ти като искаш доказвай се, поне ти доказах
на тебе кво правиш ти и т.н.
А и не ми дреме дали се излагам или не... А е бате моа ти кажа, че незнаеш ама нищо за мене, абсолютно нищо... През миналата година се случиха много неща, които ти и тия дето си мислите, че знаете нещо
за мене, промениха много в моя живот. Аз вече няма смисъл да идвам в карлово, тъй като ти ще ми правиш новите релейси... обърнахме си ролите, аз съм доволен и щастлив вече, закво да бия пътя до карлово да си хабя нервичките... вместо това може ти да наминеш,
след като знаеш толкова много за мене...

Щом искаш така така да е :) до 1 седмица ще видиш всичките твои уебове

Relased. Точно копие на тях !
Честитка :)

Те ще са

Drakeweb,Drakewb[On InspiredMu],TelnetMu web,drakeweb[DrakeMu]
 
Щом искаш така така да е :) до 1 седмица ще видиш всичките твои уебове

Relased. Точно копие на тях !
Честитка :)

Те ще са

Drakeweb,Drakewb[On InspiredMu],TelnetMu web,drakeweb[DrakeMu]

Дреме ми, аз вече не правя уебове на МУ
Може да ги прекодираш... ма има доста хляб да ядеш още...
Аз ще ги пререлейсна пак с мой кредити и така(rock)
Важното е че си призна от къде копираш, мен тва ми трябваше... а вече не ми дреме... исках да ви видя кви сте смехурковци....вече може само да ми вдигате рейта като копирате от мене
Това беше целта на цялата тема... ако не разбра
 
Аз пък си мисля че точно този няма да го имаш хахах,защото ламер немое го направи него ^^
 
Пф сумати приказки за нищо ;)
10/10 от мене
 
  • Like
Reactions: NikeR
Аз като гледах е ся двата веба този и другия всичко му е едно и също кодовета са едни и сащи самоче тука модулите са разместени и още някои дреболийки.
 
само имената дрейк и инспирд са разменени а и бекграунда
 
Ммм доста се различават по писане.
 
Какво го тварите ве боклуци.Човека се опитва да помогни и вие веднага почнахте.Пълни п*дераси!! Бравоо NikeR
 
10/10 niker :)

То и бес да праиш уебове за тес ламери пак се знае койе по добър от теб и ExTenTioN :)

Пс.. Може ли бакгроунда чист ;)
 
  • Like
Reactions: NikeR
10/10 niker :)

То и бес да праиш уебове за тес ламери пак се знае койе по добър от теб и ExTenTioN :)

Пс.. Може ли бакгроунда чист ;)

Мерси, исках да види кво е да те копират, а той го прави супер
от многото време е дойде време за възмездие :)
+това уверявам ви, че уебовете няма да са на ниво, по простата причина,
че той дори не променя старите скриптове моите... Има много хляб да ядеш докато направиш ядрото на телнет уеба :)

Аре да те помола да ме научиш да ги прая тия лентичките плс
 

Attachments

  • visual_tailbg[1].jpg
    visual_tailbg[1].jpg
    181.4 KB · Views: 123
Last edited:
  • Like
Reactions: enemysss
10/10 niker :)

То и бес да праиш уебове за тес ламери пак се знае койе по добър от теб и ExTenTioN :)

Пс.. Може ли бакгроунда чист ;)

Ти викаш на нас ламери но ти сам си ламер-а тук. Нали те видяхме тука колко разбираш "кодирал дизайн" и сложил модулите от опенму веба само сменил дизайна и тръгнал да ми го продава имало дупка в lostpassword вика в другия форум всички го знаете кой е Fam...-Sc.... Иди се прегледай при психолог за да не ти гръмни главата умнико.
 
ей пичага нито те знам кой си нито те знам от каде си то по ника ти се разпознава колко ти е мозака .. кой нормален ще тръгне да си прави акаунт с ник " Banned " повярвай ако те знаех от каде си нямаше да приказваш толкова :)

Айде вече серйозно по темата ;)
 
браво бе сладур
 
Last edited:
ей пичага нито те знам кой си нито те знам от каде си то по ника ти се разпознава колко ти е мозака .. кой нормален ще тръгне да си прави акаунт с ник " Banned " повярвай ако те знаех от каде си нямаше да приказваш толкова :)

Айде вече серйозно по темата ;)

Този ник си го направих защото преди не мислих да ползвам форума само за кеф бях си го направил но нещата вече се промениха много.
И ко ще ма биеш ли? На снимката си личи че не си кои знае колко голям мъшкар а няква хрътка коя пред компа мистър "сила" на живо пък сигурно не може да въриш...И ловя бяс че ти няма да може да ме набиеш :Д щот като те гледам напрао виждам се едно някво лапе пред мене даже и да си колкото мен или ако ще ходи на фитнес пак ще напрая на хълва чак ще съжеляваш че си тръгнал сам освен ако си някои генг стар да доидеш с още 20-30 души :Д
 
Last edited:
Мерси, исках да види кво е да те копират, а той го прави супер
от многото време е дойде време за възмездие :)
+това уверявам ви, че уебовете няма да са на ниво, по простата причина,
че той дори не променя старите скриптове моите... Има много хляб да ядеш докато направиш ядрото на телнет уеба :)

Аре да те помола да ме научиш да ги прая тия лентичките плс

Аве гомнио аре кажи кои модули са ве :mad:
стига си ма дразнил вече е педерас маикаму даеба аре кажи кои модули са ве мамати проста кои (think) има свидетели които следдяха как ред по ред писах абсолутно секи 1 файл в този уеб :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Няма е споко не са ядосвай. От кога та чакам да та ебна...
АКо искаш пиши по скайпа и не ми флуди в темата, ако искаш флуди си в твойта
 
10/10 харесва ми сайта може някой път да го пробвам
 
  • Like
Reactions: NikeR
Warri0r се мазни заради Бекграунда, не друго ^_^
 


DrakE Web Project 0.2

Here are some of the website features:
-Fully secured from hackers!
-Optimazed and fast modules!
-Easy to configurate.
-Fully working and easy to use register Module.
-Fully working Login Panel.
-Fully working Character and Account functions.
-Fully working Rankings.
-Fully workings server information and statistics.


Credits: NIKER, Mephisto (rofl)

Soon Update :)

Screen: Here

Приятелю според мен никой от този форум не заслужава твоя труд какви са те че да те блокират и после да и качваш и да и правиш кефа ?
 
Status
Not open for further replies.