[Release] DrakE Web Project By NikeR With Updates

Status
Not open for further replies.

NikeR

New Member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
927
Reaction score
318


DrakE Web Project 0.2

Here are some of the website features:
-Fully secured from hackers!
-Optimazed and fast modules!
-Easy to configurate.
-Fully working and easy to use register Module.
-Fully working Login Panel.
-Fully working Character and Account functions.
-Fully working Rankings.
-Fully workings server information and statistics.


Credits: NIKER, Mephisto (rofl)

Soon Update :)

Screen: Here
 

Attachments

  • DrakE Web New Project.rar
    919.6 KB · Views: 890
Last edited:
аха начи в следващия ъпдейт ще го набъкаш с дупки ^^ май завиждаш, че екс направи сайт подобен на твоя ^^
 
завиждаш а? искаш да засенчиш Extention?
(speechless)
 
аха начи в следващия ъпдейт ще го набъкаш с дупки ^^ май завиждаш, че екс направи сайт подобен на твоя ^^

Що е кво да завиждам... аз си релейсвам мойте си проекти той неговите и готово (think)
Що да го наблъскам с дупки ?
Аз не виждам дупка в първия релейс на дрейк уеба(think)

завиждаш а? искаш да засенчиш Extention?
(speechless)
А е ко да завиждам, тоя уеб го праих от зайпер МУто
 
OMG !!!!!
И какъв е смисала ? Станали на по 17-18 год. и се държите като някой деца МАМКА МУ ПОРАСНЕТЕ !
 
Що е кво да завиждам... аз си релейсвам мойте си проекти той неговите и готово (think)
Що да го наблъскам с дупки ?
Аз не виждам дупка в първия релейс на дрейк уеба(think)
ми примерно тва е неговия сайт, на който само темплейта му е подобен на твоя, сигурно си паднал толкова ниско, че и кредитите си променил ^^
NikeR said:
А е ко да завиждам, тоя уеб го праих от зайпер МУто
а техния сайт не е enemy mu web?
 
Last edited:
ми примерно тва е неговия сайт, на който само темплейта му е подобен на твоя, сигурно си паднал толкова ниско, че и кредитите си променил ^^

Бате не се филмирай, тоя уеб няма нищо общо с другия,
нищо не съм копирал, всичко съм зел от зайпер МУ
не мислиш ли ? (think)

а техния сайт не е enemy mu web?
Не е, техния е некъв техен си
 
Last edited:
ми примерно тва е неговия сайт, на който само темплейта му е подобен на твоя, сигурно си паднал толкова ниско, че и кредитите си променил ^^

а техния сайт не е enemy mu web?

Забавен си :D
Абе Шитак някой да те кара да го позваш?
Ето такива загубеняци като теб незаслужават нищо ...
 
хм... а я в чичко гугъл напиши enemy mu web и дай на изображения да видим кфо излиза?
 
хм... а я в чичко гугъл напиши enemy mu web и дай на изображения да видим кфо излиза?

Напиши MuOnline корея и виж кой кво използва.
Ай тихо ся
 
Що е кво да завиждам... аз си релейсвам мойте си проекти той неговите и готово (think)
Що да го наблъскам с дупки ?
Аз не виждам дупка в първия релейс на дрейк уеба(think)


А е ко да завиждам, тоя уеб го праих от зайпер МУто

ами кога пускаш Release когато Extention релисна неговия проект ако той не беше го релиснал нямаше да видим нищо от теб
 
ами кога пускаш Release когато Extention релисна неговия проект ако той не беше го релиснал нямаше да видим нищо от теб

Че то по тая логика, ако не бях направил всички мой уебове и да ги
релеасна и от него нямаше да видите нищо,
ай гледайте си кефа, на който му харесва ок, който не да дава предложения за подобряване
 
  • Like
Reactions: mi7aka
Ако Никер не беше направил неговия Уеб и другите нямаше да ги има още повече на Extension направо си е копирал Уеба на Никер смотаняк смотан .....
 
Тихо убитак! (chuckle)
убитак ... ама поне ще сменя датата на която съм сложил новините ако копирам (dance2)

Ако Никер не беше направил неговия Уеб и другите нямаше да ги има още повече на Extension направо си е копирал Уеба на Никер смотаняк смотан .....
ЛОЛ ... я влез в сайта на дрейк му нещо общо освен картинките xD
 
Last edited:
xaxaxa niker Смешен си :) в момента само се излагаш ;)
Просто ти си атски прост за да видиш че кодовете нямат нищо общо с твоите на Drakeweb :) Този уеб го почнах от Празен Index.php До цялостния които сега го виждате . Ти си прсото едно смешно софианче което се прави на голямата работа .
Знам всичко за теб знам те къв бияч си дето ма плаши че си щял да идваш до карлово да ме биеш (rofl) Чакам те :) Ти си просто едно треперещо мамино детенце :)

Кои заблуждаваш така (think) себеси :) не ми пука дръж си Releas-a с твои кредитс :) просто ти се доказа пред целия форум като един недорасал 17-18 годишен
 
Last edited:
xaxaxa niker Смешен си :) в момента само се излагаш ;)
Просто ти си атски прост за да видиш че кодовете нямат нищо общо с твоите на Drakeweb :) Този уеб го почнах от Празен Index.php До цялостния които сега го виждате . Ти си прсото едно смешно софианче което се прави на голямата работа .
Знам всичко за теб знам те къв бияч си дето ма плаши че си щял да идваш до карлово да ме биеш (rofl) Чакам те :) Ти си просто едно треперещо мамино детенце :)

Кои заблуждаваш така (think) себеси :) не ми пука дръж си Releas-a с твои кредитс :) просто ти се доказа пред целия форум като един недорасал 17-18 годишен

Аз неискам се доказвам бе, ти като искаш доказвай се, поне ти доказах
на тебе кво правиш ти и т.н.
А и не ми дреме дали се излагам или не... А е бате моа ти кажа, че незнаеш ама нищо за мене, абсолютно нищо... През миналата година се случиха много неща, които ти и тия дето си мислите, че знаете нещо
за мене, промениха много в моя живот. Аз вече няма смисъл да идвам в карлово, тъй като ти ще ми правиш новите релейси... обърнахме си ролите, аз съм доволен и щастлив вече, закво да бия пътя до карлово да си хабя нервичките... вместо това може ти да наминеш,
след като знаеш толкова много за мене...
 
Status
Not open for further replies.