[Release] Website [Outlaws Mu template] [Drake web]

Character Resets е така ми е това ми е във базата данни така както съм ти го написал какво трябва да сменя за да бачка от там ли идва проблема Resets във базата ми е така да го променя да ли ще се оправи ?
 
Last edited:
я копирай наново кода дето съм дал да не си пропуснал нещо
 
не става пак не знам Бацко направил съм го както е написано заменил съм го но със него не иска да реска и не дава точки със това заменяне спря да бачка
 
В мене бил проблема, писал съм колона LevelUpPoints, пък забравих, че е LevelUpPoint..
 
много съм доволен благодаря oveRLuckEd
 
Браво за веба аз го направих върху дарксвеб 0.3 :)

Целия сайт ли е на Ajax ли е ? Щот не виждам работи по различни от PHP :)

И за какво е това mssql_get_last_message()) ?

И как го направи да отваря страниците с '#' ? Много ми е чуно ако може да споделиш.
 
Last edited:
моляви хелп нито Ранкинсга ми бачка нито могат да се рескат геройте.. а преди това и да се регваха .. ако някои зн как да ги оправя .. да помогне плс :)
 
Браво за веба аз го направих върху дарксвеб 0.3 :)

Целия сайт ли е на Ajax ли е ? Щот не виждам работи по различни от PHP :)

И за какво е това mssql_get_last_message()) ?

И как го направи да отваря страниците с '#' ? Много ми е чуно ако може да споделиш.

че разгледай сайта и ше видиш от къде го е направил тва #
mssql_get_last_message() това ти е последната заявка
 
Ще ми хелпнете ли ?? с ранкинга и ресването на геройте.. Моля Ви
 
че разгледай сайта и ше видиш от къде го е направил тва #
mssql_get_last_message() това ти е последната заявка

От Ajax.js?
Каква заявка е това какво прави?
 
Браво за веба аз го направих върху дарксвеб 0.3 :)

Целия сайт ли е на Ajax ли е ? Щот не виждам работи по различни от PHP :)

И за какво е това mssql_get_last_message()) ?

И как го направи да отваря страниците с '#' ? Много ми е чуно ако може да споделиш.
Не е целият. Logout-а е обикновен. Ajax всъщност означава динамично презареждане на определена част от страницата без да бъдат обновявани останалите елементи.

mssql_get_last_message() го използвам за заместител на mysql_error() взима последното съдържание от дадена заявка.

Просто адресите водят по този път, който всъщност не води на никъде. При натискане на бутона изпълнява действие от JS файла. Използвал съм го за да може да се дават директни адреси.
 
Нещо може ли да ми попречи да го направя да работи за по- горни версии ? (think)
 
Да. Login-а и регистрацията. Трябва да се направят да поддържат md5. Това стане ли всичко останало би трябвало да е точно.

Също в информацията не са добавени новите герои и класове, което е дреболия и се оправя лесно.
 
Да. Login-а и регистрацията. Трябва да се направят да поддържат md5. Това стане ли всичко останало би трябвало да е точно.

Също в информацията не са добавени новите герои и класове, което е дреболия и се оправя лесно.

Въпросът беше риторичен. :bb:
 
Добар ден , Имам проблем с ресети те , Моля ви някой да ми помогне . Пише че е реснат героя обаче като се рефрешни показва сащйя левел плс хелп ^^
 
Добар ден , Имам проблем с ресети те , Моля ви някой да ми помогне . Пише че е реснат героя обаче като се рефрешни показва сащйя левел плс хелп ^^

Това може да е от колоната reset или resets пробвай и двете ако не стане най вероятно е от файловете ти или мд5 и от сайта може да е не съм го пробвал дали работи :)